Kulturystyka.org.pl Ćwiczenia, Mięśnie, Trening, Fitness, Dieta

Reklamy

Zaloguj się...
Nazwa/nick:

Hasło:

Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Zarejestruj się!

Reklama

Wybierz kategorię artykułów

Sprawdź swoją wiedzę

Szukaj w serwisie

Zaawansowane szukanie

Ankieta
Najlepiej trenuje mi się...
Z samego rana
Przed południem
Po południu
Wieczorem
Późnym wieczorem
W weekend

Głosów łącznie: 8325
Ankieta zakończy się 15.09.2015, 20:29
Wyniki ankiet?

Reklamy

Plany treningowe i tabele

Nasz profil na FB

Polecam

Polecam strony

http://www.sfd.pl/sklep/prdir.aspx?pid=20
Reklamy

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

falken
jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud??
chce sie pozbyc tluszczu z posladkow bo troche sie go nabralo i strasznie niszczy mi sylwetke, szczegolnie, ze mam szerokie jak na faceta biodra. ale jak zaczalem biegac po pare kilosow dziennie, to w tydzien stracilem czyba z 5 kilo, tyle ze najmniej wlasnie z posladkow. Za to cala \'gora\' mi sie wypompowala, barki, plecy, ramiona, jestem chudy teraz jak cholerny leszcz a dupa jescze bardziej widoczna...
Nie wiem czy moge stosowac cwiczenia dla kobiet, bo nie chce przyrostu miesni posladkow, tylko chce pozbyc sie otluszczenia, a u kobiet to jest inaczej bo nie maja tendencji do przyrostu miesni jak faceci (przynajmniej nie w takim stopniu).
Jesli ktos zna jakies skuteczne cwiczenia na odtluszczenie lub jakis srodek ktory rzeczywiscie dziala to walcie.
Jestem gotowy nawet sprobowac jakiegos syfu typu GUAM, bo takie cos na necie znalazlem, ale nie wiem czy to cos daje. Probowal ktos czegos takiego?
Albo jakis butterfly - chodzi mi o te zabawki co pradem kopić po miesniach - pomaga to w spalaniu tluszczu.

Pomozcie bo naprawde z szerokimi biodrami nie tak latwo o dobra sylwetke nawet jak gore sie przypakuje, a troche mi sie przytylo akurat na dupie i przez te cholerne aeroby stracilem moja mase miesniowa.

Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Raport Góra

Yarill
Cwiczenia dla kobiet mozesz stosowac. One nie tyle co powoduja przyrost masy co zbicie i wyrobienie miesnia. No i biegaj dalej. Wrzuc 6 weidera. Masz po prostu wiecej tluszczu w tym miejscu i dlatego trzeba wiecej popracowac zeby zniknal. Zabawki co kopić pradem sa z d0py

I w tydzien 5kilo? To napewno nie tyle co tluszcz a glikogen z miesni i same miesnie.

Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Raport Góra

Dugi
odtluszczenie zmniejszy tylko wymiary, a budowy ciala nie zmienisz - dlatego nie wiem czy cos Ci dadza cwiczenia dla kobiet (szczegolnie, ze masz szerokie biodra)

zdarzaja sie bledy w genetyce, dlatego lepszym rozwiazaniem bedzie rozbudowywanie nog (dazac do zaokraglenia w srodkowej czesci ud lub pogrubienia dolnych partii ud) - przysiady, wyprosty siedzac, suwnica; co do dolnych partii ud to nie jestem pewien, ale na to chyba dobrze dzialaja przysiady ze sztanga z przodu (moze Lee dorzuci cos od siebie, to napisze, co dobrze dziala )

moze dorobisz sie http://www.musclewomen.cz/pics/galerie/zdena/zdena2 TAKICH nog (bo te akurat z kobiecymi maja tylko tyle wspolnego, ze ich wlascicielka jest kobieta - a gdyby brac pod uwage tylko same uda, to kobiecych nie przypominaja )

Yarill
To napewno nie blad w genetyce Dugi :D :D :D . Zabierz sie za barki to poprawisz sobie sylwetke. Napisz ile wazysz.

Dugi
Yarill, jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj. Tym bardziej, jak gosc napisal ze mimo intensywnych aerobow stracil mase, a biodra pozostaly dalej szerokie.
Spotkalem sie juz z dwoma takimi przypadkami, gdzie wystepuja szersze biodra niz u normalnego faceta; uda tak samo grubsze w gornej partii - budowa ciala od bioder w dol zblizona do kobiecej.

Yarill
I dlatego ze ma szerokie biodra, to znaczy ze ma blad w genach? Tez mam qmpla, ktory ma dosyc szerokie biodra, jak byl maly to zlamal obojczyk i mial przez to waskie bary, wiadomo jak wygladal. Zrobil barki i wyglada spoko.

marijo
Stepper + przysiady wykroczne

falken
Moje wymiary: (nie wiem za bardzo co i jak mierzyc wiec moga nie byc dokladne)
Waga: 81 kg (jeszcze 2 tyg temu bylo 87)
Wzrost: 184 cm
W pasie: 92
W biodrach: 104 (to jest ten problem, mam szeroka miednice)
dupa: 108 (mierzone na wysokosci gdzie sie fujara zaczyna)
Klatka: 110 (mierzone na wdechu)
Biceps: 36,5

Wiem ze bary musze zrobic i to bede trzaskac od wrzesnia, ale tluszcz z posladkow to priorytet, bo nie dosc ze szerokie biodra, to w ciagu ostatniego roku sie otluscily mocno (tak ze sie nie moge wbic we wlasne spodnie na lato).

Dzisiaj biegalem w spodniach dresowych i wreszcie sie dupa zaczela pocic, myslicie ze to dobra drogaż moze jeszcze getry rowerowe zaloze pod to i jeszcze mocniej sie wypoci... Tylko czy tluszcz szybciej sie spali?

Rzeczywiscie spalily mi sie miesnie z gornej czesci ciala, co do tego nie ma watpliwosci, ale tym sie nie martwie, bo jak cwicze to nie mam problemu z przyrostami miesni i szybko to nadrobie. Byle sie tego dupska pozbyc

Moze i blad ale jakos z nim zyje fakt ze biodr mam szersze niz zwykly facet, ale to nie jest problemem, tylko otluszczenie. Z natura nie walcze, tylko ze smalcem

Yarill
Jak zalozysz getry to sie tylko odwodnisz. Biegac, odpowiednia dieta i ladnie przejdzie. 92cm w pasie to moze byc tez przyczyna tych bioder. Zobacz zdjecia jak byles maly i chudy ). Daj sobie 2,3g bialka na kilo masy i zmniejsz spozycie weglowodanow. Pij duzo wody mineralnej i biegaj. A i koniecznie 6 weidera albo unoszenie nog w zwisie na drazku(jak 6 weidera zabardzo cie zakwasi).Brzuch katuj codziennie i beda efekty.
Po 3 miesiacach bedziesz suchy jak tajski bokser.
Powodzenia, trzymam kciuki 8) .

falken
hmm yarill chyba sie nie zgodze z Toba - a na czym polegaja wszystke zele wyszczuplajace i pasy neoprenowe? na miejscowym podnoszeniu temperatury ciala. nie wloze neoprenowych gatkow bo nie mam, ale takie getry napewno tez trzymaja cieplo, a nie zatrzymuja pocenia (chyba - to takie rowerowe krotkie gacie z pielucha . 6 waidera robie - efekty sa na miesniach ale sadelko sie mocno opiera. a wogole to co proponujecie na obiad zeby jesc? jakies roznorodne prosze i wyprobowane - tylko nie piszcie ze losos i inne ryby bo takiej kasy nie mam zeby sie rybami codzien zywic :? najlepiej cos taniego.

A co do spadku masy miesniowej, to czy hmb byloby dobre? bo przy codziennych aerobach moze sie troche tracic, a wlasnie dowiezli mi lawke i zaczne dobudowywac gore, wiec z tego hmb bylby dodatkowy pozytek. ma sens polaczenie hmb i l-karnityna, czy samo hmb wystarczy?

Demosstenes
Spadki beda i tak... Jezeli chodzi o wzorowy zestaw antykataboliczny to proponuje Glutamine, HMB i BCAA.

falken
Demosstenes stosowales to wszystko razem? to dobrze tak od zera startowac z taka mieszankaż bo w braniu suplementow jestem zielony. no a z drugiej strony czy od tego nie przytyje, jak przerwe na krotki czas aeroby? smiej sie ale sie nie znam, a jak mowie, chcialbym gore troche rozszerzyc, a dupe i uda nadal spalac.

I teraz pytanie najwazniejsze: jak zaczne brac taki zestaw antykataboliczny, to czy cwiczenia, ktore robie na nogi (jakies wypady, przysiady itd) nie wplynal na powiekszenie miesni posladkowych? bo teraz jak biegam to miesnie z dupy tez sie spalaja i to mnie cieszy, wiec nie wiem, czy jak zaczne lykac te suplementy to sam nie zaszkodze swojemu celowi.
Co radzicie? Brac i przestac robic cwiczenia aktywujace miesnie posladkow, pozostajac przy samych aerobach, czy nie brac i bez podkladu zadnego sprobowac podbudowac gore, a dupa niech sie spala jak chce? A moze jeszcze jakies rozwiazanie?
Bo chodzi mi o to ze jak sie zatrzyma spalanie, i miesnie na dupie wzrosna, to mimo rozbudowy ramion i plecow sylwetka pozostanie taka sama. Moze tak byc, czy przesadzam?

Yarill
Falken zele wyszczuplajace to jedno wielkie... Pasy po prostu rozwalaja komorke tluszczowa, mala kwestia czasu jak pojawi sie nowa. Jak zalozysz getry cokolwiek co powoduje pocenie to komorka sie po prostu odwodni przez co zmniejszy swoj rozmiar, ale tluszczu ile bylo tyle bedzie. Spal najpierw tluszcz z dupy, pozniej zabierz sie za budowanie masy. Albo rzezba albo masa. Jak pozniej zaczniesz jechac na mase to nie boj zaby. Miednica ci nie urosnie, a bary sie poszerza. Jak bedziesz sie ostro masowal a pozniej sie wyrzezbisz to bedziesz wygladal jak Atlas :D. Co do obiadu to dzial dieta sie klania.

falken
spoko, zdaje sobie sprawe ze od smarowania zelem mozna tylko pryszczy na dupie dostac (sorry jak urazam tych co stosuja). ale czytalem gdzies, ze przy obfitym poceniu wlasnie przy podniesionej temperaturze komorki tluszczu odrywaja sie i wychodza razem z potem tzw tlusty pot. moze to totalna bzdura, nie znam sie za dobrze.
Efekty juz widze, na 100% od codziennego biegania, a trawienie to mam prawie idealne. mam juz laweczke i robie sobie rozne takie na klate, barki i motyle - narazie wystarczy. ale kusi mnie zeby sobie wrzucic jakies hmb, nie wiem co mnie tak wzielo na to. kasy nie mam za wiele...

Możesz przeglądać wątki.