Fabryka Siły
Treningi Diety Suplementy
Odchudzanie Nastolatek Lifestyle
Motywacja Forum RekomendacjeAgresja sterydowa

Sterydy-Agresja. Mimo że pierwsze prace, jakie opublikowano na temat agresji / wściekłości sterydowej były ewidentnie przesadne, istnieją dowody na to, że steroidy anaboliczne rzeczywiście mogą być przyczyną poważnych zaburzeń psychicznych. W „British Journal of Sports Medicine” opublikowano ostatnio pracę (C. J. Cooper, T. D. Noakes, T. Dunne, M. I. Lambert i K. Rochford, „A high prevalence of abnormal personality traits in chronic users of anabolic-androgenoc steroids”, 30:246-50) prezentującą wpływ steroidów na zmiany nastroju. Badane osoby pochodziły z pięciu siłowni w Południowej Afryce. Zostały one poddane testom na zaburzenia osobowości przed i po zastosowaniu wysokich dawek anabolików. W badaniu zastosowano Anapolon, Primobolan S, Depo-Testosterone, Deca-Durabolin, Sustanon, Primobolan Depot, Depotrone, Tribolon i Equipoise.
Zobacz cały artykuł | 4950 bajtów więcej | Komentarze

Mapa Efektywności środków dopingujących

Chcesz się dowiedzieć jakie sterydy są dobre? Ta interesująca mapka nadaje oceny środkom dopingującym w różnych kategoriach, w skali od 1 do 10. Oczywiście wszystkie dane są orientacyjne i należy je traktować z przymrużeniem oka. Praktyczny wpływ tych środków na indywidualnego osobnika zależy od bardzo wielu czynników.
Zobacz cały artykuł | 985 bajtów więcej | Komentarze

Iniekcja domięśniowa

Iniekcja - jest to wprowadzenie roztworu bezpośrednio do tkanki za pomocą strzykawki z igłą. Zapewnia ona szybką absorpcję podawanego środka zarówno na bazie oleju jak i wody. Do prawidłowego wykonania iniekcji domięśniowej potrzebne będą...
Zobacz cały artykuł | 3465 bajtów więcej | Komentarze

Jak działa insulina?

Insulina dziata anabolicznie - ułatwia przedostawanie się aminokwasów do mięśni i tym samym pobudza syntezę białek. Ponadto działa synergicznie w stosunku do innych hormonów anabolicznych w organizmie, takich jak testosteron i hormon wzrostu. Część osób uważa, że masywny przyrost masy mięśniowej u niektórych sportowców w ciągu ostatnich lat dokonał się dzięki zastosowaniu kombinacji preparatów insuliny, testosteronu i GH.
Zobacz cały artykuł | 2871 bajtów więcej | Komentarze

"Koksiarze" - film dokumentalny o sterydach

Zdaniem prezesa Polskiego Związku Kulturystyki, Fitnessu i Trójboju Siłowego Pawła Filleborna źródłem zła jest moda, kult ciała oraz media, które kreują zachowania młodych ludzi. Piękne ciało zaczyna się postrzegać jako warunek odniesienia sukcesu. Siłownie w całym kraju są pełne młodych ludzi, którzy patrzą na plakaty ze Schwarzeneggerem i chcą wyglądać jak on - nie po latach ćwiczeń, lecz w kilka miesięcy. Zwłaszcza kiedy spostrzegają, że same ćwiczenia dają mizerne rezultaty. Zaczynają więc szukać rady u kulturystycznych bossów.
Zobacz cały artykuł | 1612 bajtów więcej | Komentarze

Metanabol - skutki uboczne

Przyjmowanie Metanabolu może prowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń niektórych organów wewnętrznych (np. wątroby, trzustki, nerek), a w następstwie np do: nadciśnienia tętniczego, obrzęków, przeciążenia serca i układu krążenia, łysienia, zmian zapalnych skóry, ginekomastii. W tym artykule dowiesz się jakie skutki uboczne mogą wystąpić podczas i po zażywaniu Metanabolu.
Zobacz cały artykuł | 3071 bajtów więcej | 1 komentarz

Uzależnienie od sterydów

Wiele osób w klubach zadaje mi to pytanie. Są to najczęściej ludzie, którzy rozważają, czy w niedługim czasie po nie sięgnąć. Jestem przeciwnikiem brania tego typu środków, szczególnie przez osoby rekreacyjnie zajmujące się treningiem kulturystycznym. Wiem jednak, że najlepszym sposobem na uświadomienie zagrożeń dla zdrowia płynących z ich zażywania – jest po prostu edukowanie.
Zobacz cały artykuł | 6509 bajtów więcej | Komentarze

Przykre skutki kłucia dupki

Skutki stosowania sterydów są naprawdę poważne. Układ hormonalny można porównać do zegarka. Jedne mechanizmy wpływają na inne itd. Cały ten układ współgra i sprawia, że zegarek cyka w miarę punktualnie. Zażycie sterydów równa się wbiciu w niego gwoździa. Naruszona zostaje cała gospodarka hormonalna kontrolująca przebieg niezliczonych procesów w organizmie człowieka.
Zobacz cały artykuł | 2434 bajtów więcej | Komentarze

Sposób na rozstępy

Rozstępy skórne przytrafiają się najczęściej kulturystom, którzy szybko łapią masę. Oczywiście za sprawą tylko im znanej „suplementacji”. Skóra nie jest przygotowana na 20-kilowy przyrost masy ciała w krótkim czasie i reaguje tak jak nadmuchiwany balon o słabej powłoce.
Zobacz cały artykuł | 2179 bajtów więcej | Komentarze

Stosowanie dopingu jest niebezpieczne

Wiele środków chemicznych ułatwia rozwinięcie muskulatury znacznie szybciej niż pełne wyrzeczeń ćwiczenia w siłowni lub na boisku. W ogromnej większości jednak niszczą one zdrowie, prowadzą do kalectwa, zmiany osobowości a nawet przedwczesnej śmierci. Niektórzy sportowcy, mimo że są świadomi tych zagrożeń, decydują się na przyjmowanie takich środków.
Zobacz cały artykuł | 5607 bajtów więcej | 1 komentarz
(1) 2 3 »
Design by: XOOPS UI/UX Team