Alexey Lesukov – 18 letni kulturysta!

W wieku 13 lat spojrzał w lustro i zdecydował, że zajmie się kulturystyką. Przeczytał niezbędne książki i zaczął uczęszczać na siłownię. Jego genetyka okazała się niezwykła. Matka była przeciwna temu, nawet zabraniała mu tego. Na siłownie zaczął uczęszczać ukradkiem, pieniądze na szkołę zaczął wydawać na jedzenie.

“W dzieciństwie “Lesha” był zwykłym chłopcem:chodził na basen,uczył się i grał na fortepianie.Zajęcia te nie należały do jego ulubionych,ale nie chciał się kłócić ze swoją matką.Do pewno czasu.

W wieku 13 lat spojrzał w lustro i zdecydował,ze zajmie się kulturystyką.Przeczytał niezbędne książki i zaczął uczęszczać na siłownie.Jego genetyka okazała się niezwykła.

Matka była przeciwna temu-opisuje Lesha-a nawet zabraniała mu tego.Na siłownie zaczął uczęszczać ukradkiem,pieniądze na szkołe zaczął wydawać na jedzenie.

-Kto Cię trenował?

-Nikt. Sam opracowywałem swoje plany treningowe.Na początku trenowałem sam,później dołączył do mnie mój przyjaciel. W 11 klasie zacząłem sie przygotowywać do nauki w Akademii “Lesgafta”.

W zeszłym roku Alexey wyjechał do St.Petersburga i oczywiście natychmiast zaczął trenować na najbliższej hali sportowej.Tam też został zauważony przez swojego przyszłego trenera.

Trener klubu “Diamond” Andrey Prokofiev(zdobywca wielu tytułów w bb) przez pewien czas obserwował Leshe,a po pewnym czasie zaoferował mu swoje usługi.

Tak więc pierwszoroczny student akademii,zaczął łączyć nauke z codziennymi dwugodzinnymi treningami.To było trudne, przyznał Lesha.

Ale Alexey był gotowy do kwietniowego debiutu na scenie.W ciągu miesiąca zdobył tytuł absolutnego mistrza(wsród juniorów) podczas mistrzostw “północnozachodnich”,absolutnego mistrza Rosji w pucharze Europy Wschodniej,zdobył pierwsze miejsce wsród juniorów i dorosłych(!) podczas mistrzostw w S.Petersburgu.Otrzymał za to medale,puchary i range “Mistrza Sportu”.

14 komentarzy do “Alexey Lesukov – 18 letni kulturysta!

 1. Wielki respect.Nie naganna rzezba,naprawde cos niesamowitego w tak młodym wieku osiągnąc tak wiele!!!

 2. To jest całkiem możliwe..
  Na własnym przykładzie wiem,gdy zaczołem ćwiczyć w wieku 16,5 lat to w wieku 18 wyglądałem jak 2/3 jak ten chłopak..
  Jeśli ten chłopak zaczoł trenować w wieku 13 lat i dodać do tego perfekcyjną genetykę oraz intensywne i co najważniejsze regularne treningi to szacuneczek dla niego za ogrom pracy..

  A teraz do tych wszystkich opinii typy “koksy na bank”itd to widać że nie macie pojęcia na temat tego sportu i lepiej się nie udzielajcie na forum.
  Sami zajmijcie się tym sportem,potrenujcie kilka lat i się wypowedzcie.
  Tyle w tym temacie

 3. haha śmieszne na początku się zainteresowałem ale po obejrzeniu fotek- rezygnacja! buhah rzeczywiście musiał intensywnie ćwiczyć ciągnąc wagony z metą ojczystą.

 4. Cześć,
  Czemu myślicie że jest to niemożliwe 🙂 Ja (15,5 lat) sam mam 184cm/70kg i kulturystyczną budowę ciała!
  A alexey ma 18 lat i 165cm? napewno jest niski co daję mu szybkie nagranie masy.Na pewno bierze ale tylko odżywki. Ci co uważają ze to nie możliwe to albo nie próbowali albo po prostu są leszczami.
  Pozdrawiam

 5. leszczem jestes ty i chuja wiesz 😀 jak ten lebek jedzie z boldenonem w dawkach 400 mg ed przez 3 tyg nie wspominajac o reszcie :trening: pzdr

 6. taki umięśniony taki ładny taki zgrabny pytanko masz laske jak nie to ja chętna mam też 18lat 🙂 🙂 🙂 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest