Arnold Classic Brazil 2013

Do kulturystycznego kalendarza imprez dla profesjonalnych kulturystów w 2013 roku zawita nowa impreza pod patronatem Arnold Classic. Arnold Classic Brazil odbędzie się z 10 na 12 maja w najpiękniejszym mieście w Brazylii dokładnie w Rio de Janeiro. Wszyscy organizatorzy są pozytywnie nastawieni do całego przedsięwzięcia po tym jak Arnold Classic Europe odniosło ogromny sukces.

Będzie to pierwsza tak wielka impreza kulturystyczna organizowana w Południowej Ameryce. Zawody te będą zrealizowane pod patronatem samego Arnolda Schwarzeneggera, promotorem Arnold Sports Festival Jimem Lorimerem, między narodowym prezdentem IFBB oraz głównym promotorem państwa Brazylia.

Wszyscy organizatorzy są pozytywnie nastawieni do całego przedsięwzięcia po tym jak Arnold Classic Europe odniosło ogromny sukces.

Na AC Brazil znajdą się między narodowe zawody IFBB dla profesjonalistów oraz zawody amatorskie w kategoriach dla kobiet i mężczyzn.

Arnold Classic Brazil będzie współpracować z Rio Sports Show, które było organizowane corocznie w Rio de Janeiro. Razem te dwie mega sportowe imprezy mają stworzyć największe expo sportowe, które odbędzie się w Ameryce Południowej.

Podczas Arnold Sports Festival zobaczymy dział fitness, najnowsze urządzenia dla sportowców, suplementy diety, odzież oraz akcesoria dla sportowców. Na imprezie odbędzie się ponad 45 różnych konkurencji sportowych, a włącznie na ACF wystąpi ponad 18 tyś sportowców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest