Cykle sterydowe

Cykli sterydowych jest tyle odmian ile osób je stosujących, praktycznie każda osoba stosująca doping ma swoje zdanie na temat, co brać i w jakich dawkach…

Od Autora

Ten artykuł skierowany jest do osób, które maja zbyt małe doświadczenie i wiedzę i nie mają się, do kogo zwrócić o rade. Uważam, że mimo 10 lat obracania się w temacie sterydów wciąż nie wiem wszystkiego, wciąż dowiaduje się nowych rzeczy, więc to, co napisałem nie należy traktować jak „PRAWDY OBJAWIONEJ”.

Czekam na uwagi i sugestie, co do zmian w poniższym artykule.

Pozdrawiam i życzę miłej lektury!!

Najważniejsze zasady:

1. Sterydy są tylko pomocą! W łapaniu MASY najważniejsze jest JEŚĆ DUŻO!!

2. Im mniejsza waga i „staż” sterydowy tym mniejsze dawki powinno się stosować

3. Cykli sterydowych jest tyle odmian ile osób je stosujących, praktycznie każda osoba stosująca doping ma swoje zdanie na temat, co brać i w jakich dawkach

4. Sterydy o silnym działaniu androgennym (Omnadren, Sustanon, Cypionat, Prolongatum) ładują nas androgenami dają szybko Dużą masę i siłę, ale kosztem zatrzymania wody i naraża nas na spadki po cyklu.

5. Sterydy o silnym działaniu anabolicznym (Deka, Superanabolon, Boldone) nie są tak „szybkie” w dawaniu efektów, ale masa na nich zrobiona jest trwalsza i lepszej jakości.

6. Prawie każdy cykl powinien łączyć środki o wysokim działaniu anabolicznym i o wysokim działaniu androgennym (deka+teska)

7. W czasie cyklów powinno się stopniowo zwiększać a na koniec zmniejszać przyjmowane dawki, choć ostatnio pojawiło się tez pojęcie frontloadingu, czyli zaczynania cyklu od bardzo wysokich dawek.

8. Cykle dzieli się na krótkie „ Short cykl” stosuje się środki szybko działające (metanabol, superanabolon, propinat) i Długie przy użyciu wolniej działających środków (deka, sustanon)

9. Cykle dzieli się też „Na masę” i „na rzeźbę”

10. Wszelkie odmiany tabletek bezpiecznie jest jeść nie dłużej niż przez okres 6 tygodni i zawsze do posiłku!! Wątrobę chronimy przy użyciu sylivitu a regenerujemy hepatilem.

11. Tabletki zawsze przyjmujemy w dawkach podzielonych-czyli, jeśli mamy zażywać 4 tab. metanabolu dziennie to jemy po jednej, co kilka godzin!

12. Każdy cykl narusza równowagę hormonalną organizmu, aby po odłożeniu sterydów wróciła ona do normy i w celu uniknięcia spadków stosuje się tak zwane odblokowanie!

Pozdrawiam Zbylon

2 komentarze do “Cykle sterydowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest