Czy obstawianie meczy przez aplikację mobilną jest bezpieczne?

Mecze i inne wydarzenia sportowe już od dawna można obstawiać nie wychodząc z domu. Wszyscy legalni bukmacherzy działający w Polsce do ofert swoich punktów stacjonarnych dołączyli możliwość gry online. Na co dzień korzystasz z Internetu w swoim smartfonie? Teraz możesz typować wyniki nie tylko za pośrednictwem strony bukmachera udostępnionej w przeglądarce, ale także za pomocą dedykowanych aplikacji mobilnych. Czy jednak obstawianie meczy przez takie aplikacje jest bezpieczne?

U których bukmacherów można obstawiać za pomocą aplikacji mobilnej?

Większość firm bukmacherskich działających obecnie w Polsce umożliwia graczom obstawianie meczy za pośrednictwem specjalnych aplikacji mobilnych. Taką opcję posiada m.in. STS, Fortuna czy Betlic. Dobre opinie zdobywa także aplikacja Etoto, które pozwala wykorzystać atrakcyjny Etoto bonus na start. Zastanawiasz się, czy ten nieco mniej znany bukmacher to przypadkiem nie oszustwo? Etoto należy do grona legalnych firm bukmacherskich. Marka działa na podstawie licencji AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 wydanej przez Ministerstwo Finansów, które sprawuje nadzór nad rynkiem zakładów sportowych.

Można znaleźć bardzo dobre opinie o aplikacji ETOTO. Można ją ściągnąć na urządzenia z systemem Android oraz iOS prosto z głównej strony bukmachera. Jej wyróżnikiem są łagodne barwy, intuicyjny sposób obsługi oraz wiele przydatnych funkcji. Zalogowanie zajmuje dosłownie chwilę, a poruszanie się nie nastręcza żadnych trudności. Za jej pośrednictwem można obstawiać mecze, wykonywać wpłaty i wypłaty z konta gracza.

Bukmacher w telefonie

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat znacznie wzrosła liczba użytkowników smartfonów. Coraz więcej osób chętnie przegląda Internet na ekranach swoich urządzeń mobilnych. Firmy bukmacherskie wyszły naprzeciwko oczekiwaniom rynku i zaprojektowały specjalne aplikacje na smartfony i tablety, które pozwalają wygodnie obstawiać wydarzenia sportowe. W ten sposób można typować wyniki zarówno wydarzeń przedmeczowych, jak i wydarzeń na żywo.

Taki sposób gry jest bardzo wygodny, ponieważ pozwala użytkownikom śledzić nowości, promocje, kody rabatowe, dostępne zestawienia czy przewidywania w dowolnym miejscu. Fani sportu i zakładów bukmacherskich mogą obstawiać mecze swoich ulubionych drużyn o dowolnej porze dnia lub nocy, w czasie przerwy w pracy lub na uczelni, podczas oczekiwania na autobus lub wykonywania innych czynności. Aplikacje bukmacherskie mają bardzo dobre opinie wśród kibiców sportowych, którzy korzystają z nich podczas oglądania meczów na stadionie. Mogą oni błyskawicznie reagować na przebieg wydarzenia i obstawiać na żywo bardzo korzystne typy.

Dlaczego warto korzystać z bukmacherskich aplikacji mobilnych?

Chcesz wygodnie zawierać zakłady przez telefon? Masz 2 rozwiązania – możesz skorzystać z wersji mobilnej strony bukmachera lub zainstalować na urządzeniu specjalną aplikację. Początkujące osoby mogą uznać te opcje za praktycznie to samo. Czy tak jest w rzeczywistości? Pamiętaj, że strona mobilna nie posiada żadnych dodatkowych funkcji. Często może tutaj nawet brakować opcji, które są dostępne na stronach przeznaczonych na komputery (np. czatu z konsultantem). Aplikacje mobilne są wygodniejsze w obsłudze, ponieważ posiadają wiele dodatkowych funkcji.

Możliwości nieco mogą różnić się w zależności od konkretnych bukmacherów, ale najczęściej można tutaj znaleźć podobne opcje:

• wpłaty i wypłaty z konta gracza,

• czat,

• transmisje meczy i wydarzeń sportowych na żywo,

• dostęp do statystyk sportowych ułatwiający korzystne typowanie wyników,

• możliwość logowania za pomocą odciska palca (w zależności od modelu smartfona).

Szybka aplikacja bukmacherska pozwoli Ci błyskawicznie reagować i obstawiać wydarzenia, które w danej chwili przynoszą najlepsze profity.

Czy bukmacherskie aplikacje mobilne są bezpieczne?

Obawiasz się, czy zainstalowanie aplikacji ulubionego bukmachera nie spowoduje problemów z Twoim smartfonem lub tabletem? Aplikacje mobilne są projektowane w taki sposób, aby być w pełni bezpieczne dla użytkowników. Ściąga się je prosto z oficjalnych stron legalnych firm bukmacherskich, które dbają o jakość oferowanych produktów, ponieważ zależy im na pozyskaniu oraz utrzymaniu grona zadowolonych Klientów. Nie musisz więc obawiać się, że zainstalowanie aplikacji do obstawiania meczy spowoduje jednoczesne przeniesienie na Twój sprzęt wirusa czy innego złośliwego oprogramowania.

Nie zajmuje ona dużo miejsca w pamięci telefonu lub tabletu i w żaden sposób nie wpływa na ich działanie (np. zwalnianie czy zawieszanie się). Odpowiednie zabezpieczenia gwarantują również, że podawane dane nie zostaną ujawnione nigdzie na zewnątrz. Twórcy dbają, aby konto gracza pozostało bezpieczne i nikt nie przejął podawanych loginów czy haseł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest