Deca – Durabolinu

Jest najlepiej zbadanym sterydem. Nie powoduje rozrostu tkanek płciowych ani nadmiernego owłosienia w takim stopniu jak inne sterydy. Bardzo popularny w kulturystyce…

Jest najlepiej zbadanym sterydem. Nie powoduje rozrostu tkanek płciowych ani nadmiernego owłosienia w takim stopniu jak inne sterydy. Bardzo popularny w kulturystyce. Jego popularność spowodowana jest tym, ze przynosi bardzo dobre rezultaty przy minimalnych skutkach ubocznych. Wysokim anabolicznym efektem DECA-DURABOLINU jest wiązanie hamującego, adnrogenicznego komponentu, dlatego obserwowany jest znaczny wzrost w masie muskułów. W tym samym czasie przy dużych dawkach może być zauważana retencja wody. Bez wątpienia nie jest tak duża jak przy zastrzykach testosteronowych. Można ją wykluczyć poprzez stosowanie Proyironu z Nolvadexem.

DECA magazynuje więcej wody w tkance łącznej, to może chwilowo wpływać na ustąpienie bólów w stawach (bole w ramionach, łokciach i kolanach). Cierpiący na nie mogą wówczas trenować bez bólu. Używany jest głownie do budowania mięśni bardzo dobrej jakości oraz co za tym idzie zdobywania masy. Optymalne dawki ok. 200-600 mg na tydzieą. Najlepsze rezultaty osiąga się przy zażywaniu 400 mg/tydzieą. Nowicjusze potrzebują tylko 200 mg/tydzieą. Optymalna długość cyklu z deka to 8-10 tygodni.
Jest wykrywalny podczas analizy moczu, nawet po 18 miesiącach. Występuje mniejsza produkcja testosteronu, więc dobrze jest do cyklu dopisać testosteron np. sustanon, omadren, prolongatum, itp.
Kobiety nie powinny stosowac wiecej niz 100 mg na tydzieą, wówczas skutki uboczne są minimalne. Jednak, gdy dawka ta jest przekroczona, efektami mogą być: grubszy głos, szybki wzrost włosów na ciele, trądzik, wzrost popędu płciowego. Efekty uboczne: wysokie ciśnienie krwi, słabe krzepniecie krwi, krwotoki z nosa i z ran, wzrasta również możliwość występowania trądziku. U niektórych występują bole głowy, seksualna stymulacja. Podczas zażywania dużych dawek przez długi okres czasu może być wstrzymany proces spermatogenezy.

2 komentarze do “Deca – Durabolinu

  1. a wiec. Wziełem cała kuracje deki, i omkow czyli PO 20ml. (cała kuracja)
    i nic mi to nie dało, mialem specjalnie dobrana djete, zazywalem jeszcze gainera olimpu. czemu nie pomogło??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest