Dianabol

DIANABOL jest sterydem anabolicznym rozprowadzanym od 1956 roku, o zbliżonej strukturze chemicznej do 17 alfa methylostestosterone. Dianabol ma bardzo silne androgeniczne i anaboliczne efekty, powodujące znaczący wzrost masy mięśniowej i siły mięśni.

Przez pierwsze 6 tygodni stosowania Dianabolu, waga wzrasta zazwyczaj od 1 – 2 kilogramów tygodniowo. Optymalne dawki są bardzo różne. Najczęstszą dawką są 2 tabletki w ciągu dnia i dawkę ta zwiększa się do 20 i więcej tabletek na dzień. Dawki powinny być regulowane w oparciu o indywidualne zdolności każdego kulturysty. Dawki 15 – 20 mg na dzień mogą zapewnić rezultat w okresie 8 – 10 tygodni.

Kiedy efekty zaczynają spadać i sportowiec chce kontynuować kurację, dawkowanie nie powinno być większe. Preparat ten nie powinien być zażywany w połączeniu z Androlem 50, ponieważ te dwa preparaty dają podobne efekty.Jego aktywność jest krótka i dlatego konieczne jest zażywanie go 2 razy dziennie, aby utrzymać substancję we krwi. Nie należy zażywać go podczas posiłków, wówczas mogą występować bóle gastralne. Maksymalna koncentracja Dianabolu we krwi utrzymuje się od 1 – 3 godzin.

Ważnym powodem, dla którego jest tak często zażywany jest to, że redukuje on wewnętrzną produkcję cortisonu o ok. 50 – 70%. Kobiety nie powinny go zażywać, ponieważ zauważalne są męskie symptomy. Kobiety, które nie obawiają się tych efektów, mogą brać od 2 – 4 tabletek, nie więcej niż 4 – 6 tygodni. Większe dozy i dłuższe zażywanie mogą prowadzić do efektów ubocznych. Efekty uboczne mogące wystąpić podczas zażywania Dianabolu to ginekomastia, trądzik na ciele, wypadanie włosów. Dianabol znacząco wpływa na poziom testosteronu, badania wykazały że branie 20 mg dziennie przez 10 dni redukuje poziom testosteronu od 30 – 40%.

Sterydy: Dianabol

Zobacz również Opisy innych sterydów lub przeczytaj Artykuły na temat sterydów

7 komentarzy do “Dianabol

  1. Należy pamiętać o osłonie wątroby, tak jak napisał Piotr, coś na bazie sylimaryny czyli ostropestu złocistego, essentiale forte …. lub inny zamiennik tańszy, który zawiera taką samą ilość fosfolipidów sojowych niezbędnych dla ochrony i przede wszystkim regeneracji komórek wątrobowych.

    1. Siema, ja będę nie długo leciał 250 mg test.enan a7d, 50mg mietka ad i do tego anavar 50mg ad. Teścia przez 10 tyg . Mietka 7 tyg. Anavar 12 tyg.

  2. Bierzcie wszyscy ja mam 42 lata problemy z sercem, ciśnieniem , arytmia itd. Była siła wygląd.Na basenie wszystkie się oglądały.Do dzisiaj dobrze chyba wyglądam ale pamiętajcie hormony wam zrobi tak że trzeba bedzie plecy golić a na głowie nic bo włosy wypadną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest