Dla prasy

Artykuł prezentuje w jaki sposób powstawała nasza strona. Jeżeli chcesz wiedzieć od czego wszystko się zaczęło powinieneś go przeczytać. Artykuł pisany również pod kątem prasy i innych mediów.

Wszystko się zaczęło jakieś cztery lata temu. Wtedy właśnie wpadłem na pomysł, że można by stworzyć stronę internetową o KULTURYSTYCE. Wtedy jeszcze nie miałem komputera więc chodziłem co jakiś czas do cafe-internet i próbowałem swoich sił w Pajączku. Oj było ciężko, bo były to moje
pierwsze kroki z html-em. Trochę mi pomógł koleś, który tam pracował i tak można powiedzieć powstał pierwszy design strony.

W pierwszej wersji strony było tylko parę działów: suplementy, odżywianie, sterydy, galeria linki i jeszcze 3 inne. Oglądalność strony była znikoma ale nie przejmowałem się tym zbytnio i dalej pracowałem nad ulepszaniem stronki. Założyłem księgę gości i licznik. Cieszyłem się jak małe dziecko z każdego wpisu.

Parę miesięcy później pomyślałem sobie, że fajnie byłoby mieć stronkę napisaną w języku PHP. Kolejna zajawka, żeby coś zmienić, ulepszyć, zaktualizować. Troszkę się męczyłem-do tego ściągnąłem skrypcik Java Script żeby jakoś menu wyglądało i dodałem nowe działy takie jak: „oblicz kalorie”, „ciekawe strony”, oraz opisałem parę nowych suplementów. Wrzuciłem stronę na serwer i troszkę tam sobie poleżała. Nastąpił okres lenistwa-zniechęcenia do tworzenia czegoś nowego na stronie. Cóż tak to bywa-wszystko się kiedyś nudzi.

Przyszedł czas Świąt Bożego Narodzenia i wtedy powiedziałem sobie, że robię zajebisty site. I tak się rzeczywiście stało. Wziąłem się do pracy dodałem dużo nowych działów, zmieniłem szatę graficzną i można powiedzieć nie ma dnia żebym czegoś nie robił ze stroną. Obecny jej stan możecie teraz oglądać.

Tytuł strony nawiązywał do nazwy siłowni w Poznaniu na Winogradach, gdzie razem z kumplami chodziłem 2 lata „pakować” ale niestety przyszła praca + szkoła i musiałem zrezygnować z tego zajebistego sportu. Mam tylko nadzieję, że uda mi się w przyszłości jakoś to wszystko pogodzić i zacząć na nowo. To by było na tyle jeżeli chodzi o moją stronę. Jeżeli masz jakieś pytania pisz śmiało do mnie na maila.

W tej chwili strona nazywa się “Kulturystyka.ORG.pl – kulturystyka w najlepszym wydaniu”. Współpracuje m.in. z moim bratem. Serwis cały czas się rozwija i jest w czołówce tego typu serwisów w Polsce. Mam nadzieję, że kiedyś będzie najlepszym serwisem kulturystycznym w kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest