05.03.2007r. Start z 1 cyklem

Ten temat zawiera 50 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 14 lat, 6 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Witam w koncu zdecydowalem się. Dla zainteresowanych bede zdawal relacje z cyklu- planuje nie dluzej niz 4-5 tyg. Profil aktualny wiec nie bede podawal wszystkiego.Zakupilem: *Methanabolon eap (holenderski) 100 tab. 5mg*Bialko Dymatize Elite Whey Protein 2275kg*Gainer Dymatize Mega Gainer 3,6kg*Carbo Biogenix 2op. 1kg ( przyda się czy nie- wasze opinie, plss ?)Na odblok kupilem:* Clomid 12 tab.*Dymatize Z-Force 120 kap. (tribulus)Oslonki:Wlasnie tu mam problem bo nie wiem dokladnie ile i czego mam kupic zeby wystarczylo mi na cykl. W trakcie cyklu co brac i co po przyjac. Tak jak czytalem Clomid( 1 tabletka dziennie czyli 12 dni )-1 dzien po ostatniej tab. Mety + Hepatil ( jedno opakowanie wystarczy?)?Sylimarol( 1 op.?) w trakcie sam wystarczy czy do tego jeszcze cos? Jakies witaminki tez kupic? Chce to wszystko ogarnac na raz zeby bylo profesjonalnie i z glowa! Teraz Proszę o porade WYLACZNIE tych, ktorzy się znaja na rzeczy -licze na tMQ i marijo . Rozpiszcie mi wszystko co, jak i kiedy przyjmowac. Jezeli cos nie tak ze stackami- powiedzcie, czegos brakuje- piszcie- dokupie ( zdrowie przede wszystkim). Ps. Proszę o wyrozumialosc jezeli cos nie tak napisalem POZDRO 4all

Hades
    Keymaster

Hades
    Keymaster

Zapodaj fote przed i po jak mozesz porownamy przysrosty

Hades
    Keymaster

Nio marijo czytalem wszystko tylko z tych oslonek trzeba all wziac? Hehe przeraza mnie wizja lykania tylu prochow Nie mozecie zrobic wyjatku i tak prosto rozpisac- wasze slowa to jak swietosc, kazdy zaczytany w nich!

Hades
    Keymaster

Wyedytowałem ten temat, bo pisałem go bardzo dawno i troche poprawiłem. Przeczytaj go teraz. Najlepiej jakbyś skomponował taki pakiecik w całości. Ale jak z kasą krucho to zrezygnuj np. z potasu na rzecz bananow, pomidorow, i innych warzyw i owocow. Albo zamiast FilomaguB6 i potasu kup po prostu Aspargin (magnez+potas w jednym). Nie bagatelizuj tych pierwiastkow, bo w trakcie ciężkich treningow na cyklu najszybciej dochodzi do ich niedoborow.O dawkowanie i odblok powinieneś poradzić się swojego dila.

Hades
    Keymaster

Mete myslalem przyjmowac- 3 razy dziennie po 1 tab. Chodzilo mi o rozpiske do tych supli napisalem tu a nie w dziale o odzywkach bo dotyczy się tego cyklu a nie samych stackow- razem z meta czy osobno itp. Myslalem o Esseliv tylko strasznie drogo wyjdzie….Hepatil i Silimarol wystarcza- w twoim poscie raz pisza, ze sili na cyklu a po hepatil a pozniej, ze obydwa na raz najlepiej!? marijo opisales oslonki fajnie ale kiedy brac, razem z Meta lykac? zdjęcia postaram się wstawic pod koniec tygodnia…. Pozdrawiam

Hades
    Keymaster

To twoj pierwszy cykl z SAA?

Hades
    Keymaster

Tak pierwszy… Wczesniej troszke na odzywkach cwiczylem… marijo Proszę was o pomoc, przeciez po to jest te forum…info i pomoc?! A moze się myle?

Hades
    Keymaster

Ale przeciez ty juz wszystko wiesz. Dawkowanie oslonek masz w podwieszonym temacie, dawkowanie mety znasz, odzywki wiadomo kiedy (jako uzupelnienie diety), PCT 50mg clomy przed snem i wszystko. Po cyklu wskoczysz na jakis cykl na krecie i machasz sobie dalej

Hades
    Keymaster

Skleilem wszystko do kupy teraz tylko male pytania wykanczajace myslalem mete brac ok 6 rano pozniej ok, 13 i ok 21 do tegeo po dwie tab. esseliv do kazdej tab. mety i po jednej hepatilu … wystarczy na oslonke? Godziny przyjmowania są w porzadku? zdecydowalem ze gainera bede bral w czasie posilku i od razu po silce a białko rano i przed snem…. A teraz najwazniejsze pytanie….Clomid ile dni po cyklu się bierze? Czytalem raz, ze 5 dni od podania ostatniej tab mety a znowu gdzies indziej ze 1 dzien po ostatniej tab mety. Dawkowanie chyba powinno wystarczyc po jednej tab clomidu na dobe-12 taab 12 dni. będzie dobrze? Mam jeszcze tribulusa, zapodac go takze?

Hades
    Keymaster

Okres aktywnego dzialania mety to max. 6 godzin. A wiec sugerowalbym dawkowanie np. co 4-5 godzin. Bierz ja zawsze w trakcie lub po posilku z wszelkimi oslonkami/witaminkami itp. Wedlug tego ustal sobie godziny brania mety. Pierwsza tabletke Clomidu zapodaj po ok. 10-12 godzinach od polkniecia ostatniej mety. Zjedz go do konca i pozniej dolacz do suplementacji tribulusa. Warto zaznaczyc, ze powinienes miec rowniez pod reka Nolvadex/Tamoxifen na wszelki wypadek. Lepiej dmuchac na zimne.Porcja gainera przed i po treningu. W trakcie cyklu nie zaluj sobie białka.

Hades
    Keymaster

j/w jak brac to tak zeby poczuc czyli 20 mg ed metanabolu, hepatil po cyklu na regeneracje watroby , tribulus rowniez po ,mozesz dodac krete(antykatabolik) + dekstroze (nosnik) w ostatnim tygodniu cyklu zeby się rozkrecil

Hades
    Keymaster

Nolva tez pewnie od dilaż Eh clomid i nolva to prawie to samo? Moze clomid wystarczy i tribulus? Bede na oslonke przyjmowal ESSELIV I HEPATIl do tego witaminy…. Sports One. EXTRA MASS 5kg 169,00zlBIOGENIX Pro Longatum 2300 g – 150 zlZmienilem suple…. Nie bede szczedzil na bialeczku dokupie jeszcze cos !

Hades
    Keymaster

nie to samo na odblok wystarczy clom, Marijo piszac o tamo/nolva mial na mysli gino ktore ku zdziwieniu czesto lapie wlasnie na metanabolu a szczegolnie tych z tendencjami i bierze się zapobiegawczo w trakcie cyklu 120 mg ewentualnie dawke uderzeniowa kiedy juz wystapi w dawce 680 i po ustapieniu objawow przechodzi się na 20 mg do konca cyklu

Hades
    Keymaster

Hmm no to z ta ginekomastia to jak z loteria ? Czy moze przy wiekszych dawkach SAA wystepuje ? Troche z kasy się supltalem na ten cyklon a do tego jeszcze białka musze kupic…. Eh…

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest