1 raz ?

Ten temat zawiera 25 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 14 lat, 7 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Witam chcialem się zapytac co wybrac na pierwszy cykl ile tego (podawajcie w ampulkach po 1cm ) jaki odstep czasu miedzy szotami i co na odblok Z gory dzieki

Hades
    Keymaster

na pierwszy raz jest kilka rozwiazan, testo prpp, npp, meta, wino, prolo , nawet boldek ku zdziwieniu ,wiec wybierz srodek dlugi lub krotki w zaleznosci jak dlugi cykl planujesz to cos tu wymyslimy ,poz

Andrzej
    Uczestnik

no nie wiem jak dlugo zdaje się na obeznanych w temacie co i jak na pierwszy cykl

Hades
    Keymaster

1-8 meta 20mg ed:DD ale swiece:D co nie:Dpoczytaj sobie posty na dole w podwieszonych a cos znajdziesz dla siebie, poczytaj opisy itp a się zapoznasz ze wszystkim

Andrzej
    Uczestnik

wszystko fajnie tylko co to znaczy ile cm tego trzeba kupic 1-8 : nandrolon decanoate : 200mg pierwszego dnia, potem potem 100mg co 3 dni 1-10 : wit. b6 : 200mg codziennie 5, 9-10 : hcg : 1500iu w pon, sr i pt 11-12 : clomid : 5 dni po 100mg (2tab), 10 dni po 50mg (1 tab) 5, 9-13 : nolvadex : 20mg wieczorem razem z clomidem 9-14 : kreatyna cell pump, xpand, nitrobnolon 11-16 : tribulus complex natural-v 2 kaps do sniadania, 2 kaps przed treningiem i 2 przed snem

Hades
    Keymaster

deka sama bez testo odpada w dawce 200 mg malo co da a wacka moze uspic, chyba ze walka ci wlepić na enanie to Cie ozywi hmm1-8 test prop 75 mg co drugi dzien 1-8 osiem tygodnialbo taką-8 npp 100 mg co trzy dni NPP- krotki nandrolon np superka ale osobiscie poleca którys z underow np UNICHEM,EC ewentualnie meta na 6 tyg dawka 20 mg kazdego dnia

Andrzej
    Uczestnik

hehe czytam i czytam i nie mogę skumac :rolleyes: wiem ze bardzo się znasz na tym co mowisz ale ja nie kumam czyli cykl 8 tyg zakupuje ile czego ( nazwy czarno rynkowe nie skroty :rolleyes: )testosteron propićnate ? 10 cm ? lacze z meta ?

Hades
    Keymaster

nic tam nie laczysz to przyklady cykli na pierwszy raz wybierz którys i ladujnpp -UNICHEM nazwa handlowa SUPRABOLIN 100npp-EAP nazwa handlowa DURABOLONogolna nazwa to NANDROLONE PHENYLOPROPIONATE co do propa to potrzebujesz min 3 flaszki po 10 cm /ml kazdy ma 100 mg testosteronu na cm/ml np wlasnie UNICHEM,EAP,EC

Andrzej
    Uczestnik

aha rozumiem a jesli meta 20 mg dziennie przez 6 tyg to ile to setek ?

Hades
    Keymaster

jak mete kupisz 10 mg to dzielisz na pol , jak polaka to normalnie czyli 5 mg co 4,5 godzinczyli 4 tabsy polaka METANABOL z jelfy x6 tygodni czyli 42 168 jak kupisz mete 10 mg np metabolin z UNICHEMU no to polowa czyli musisz wpierdolic 84 ale pakowany jest po 50 tabsow wiec 2 pudelka potrzebujesz

Andrzej
    Uczestnik

a sam na pierwszy raz co bys zrobil mete czy durabolin ?

Hades
    Keymaster

durabolon bo zdrowiej

Andrzej
    Uczestnik

i durabolic tez 30 cm/ml w jakim odstepie czasu kiedy wbic na jakas krete itd

Hades
    Keymaster

jak masz kompa to pewnie kalkulator tez co ?,napisany masz cykl wyzej na 8 tyg 100 mg co 3 dni wiec milego mnozenia i dzielenia

Andrzej
    Uczestnik

no wyszlo mi ze 20 cm z tym ze za to wyjdzie jakies 1200 zl plus jakas krete odzwyki odblok no to jakies 1500 zl

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest