10 kg w 3 mies??

Ten temat zawiera 26 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 11 lat, 11 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

witam wszystkich forumowiczow  'zawstydzony' po raz pierwszy tu jestem i chciałabym zasiegnac u was taka porade…A wiec… przez ostatnie 2 mies schudlam 5 kg jak dla mnie to cakiem niezly efekt W chwili obecnej waze 64 kg przy wzroscie 168  nie jest zle.zależy mi zeby zrzucic jeszcze 10 kg.cwicze w miare regularnie :3-4 razy w tyg rower + bieznia po 45 min do tego aerobik najczesciej step 3 razy w tygodniu  co do diety jako takiej ulozonej nie mam ale staram się jesc duzo warzyw zwlaszcza na sniadanie. kolacji zazwyczaj nie jadam ewentualnie 1-2 kanapki . do tego jakas salatka z tunczyka od czasu do czasu kurczak gotowany ale zdazaja się domowe obiady… zwlaszcza w dzien kiedy nie cwicze tj. w niedzielle…w czasie ćwiczeń wypijam 1.5 l. wody a normalnie w ciagu dnia 0.5 + pare szklanek zielonej herbaty.aha podczas ćwiczeń 2 razy w tyg pije karnitynke a do tego przed cwiczeniami zazywam "fat burner"-tabletek 2  nie objadam się slodyczami ale jak kazda kobieta mam chwile slabosci i zdaza mi się siegnac 1 w tyg po ulubionego liona   'bezradny' sila wyzszazalezy mi zeby pozbyc się bluszczyku z ud i brzuszka… odkad cwicze widze delikatna roznice ale zależy mi zeby efekty byly bardziej zauwazalne… czy jest jeszcze cos co powinnam robic zdeby pozbyc się tego cholernego tluszczyku?  'wnerw'rozpisalam się troche jezeli komus się chcialo to czytac bede wdzieczna jeszcze  za jakies poradypozdrawiam )

Hades
    Keymaster

hehe jest dobrze 3 kg mniej czuje się i wygladam swietnie

Hades
    Keymaster

gratulacje i powodzenia wydaje mi się, ze te ćwiczenia ktore wykonujesz powinny dać efekty w swoim czasie. Jednak jesli Ci malo to mozesz dorzucic do tego przysiady, a na brzuch najlepsza będzie 6weidera albo 8min abs

Hades
    Keymaster

mysle ze przysiady rano da się dorzucic… 'cwaniak'  tylko Proszę wyjasnij mi co to takiego "" 6weidera albo 8min abs  ""

Hades
    Keymaster

aha i jeszcze jedno!! odwazylam się i ruszylam szanowna pupe na silownie 3x w tyg poki co trening ogolny ale juz od przyszlego tyg dzieloony ehhh ale dumna jestem

Hades
    Keymaster

Hades
    Keymaster

wiesz urG jestes boski!!! dzieki za ta 6 weidera zaczelam od pićtku i juz czuje mocniejsze mięśnie na brzuchu twarda jestem i wytrzymam caly cykl. pochwale się juz wkrotce efektami muuuua! 'zacieszacz'

Hades
    Keymaster

No trzymam kciuki abys uzyskala upragnione efekty bo wiem co to znaczy odchudzanie Co do 6-Weidera to radzilbym raczej nie stosowac bo tluszcz miejscowo się nie spala to raz a po drugie mięśnie to nie deska, ze czym bardziej wyheblujesz tym ladniejsza będzie p.s nie wiem czemu musialas się przelamywac z pojsciem na silke bo u mnie na silowni czesto jest wiecej pan niz facetow

Hades
    Keymaster

a to dlaczego. Ja zawsze najpierw jak się biore za redukcje robie ABS, a potem jak nie mogę reszty spalic to katuje się 6stka i na wakacje krateczki są jak rzezbione w drewnie no i skosne tez 😀

Hades
    Keymaster

Lepiej cwiczyc 2-3 razy w tygodniu brzuch z obciazeniem i walic aeroby na rzezbe brzucha niz katowac dziennie te mięśnie – udowodnione naukowo Metody uzyskania wygladu się zmieniaja pomysl sobie jak bys zareagowal teraz na to, zeby robic 15 serii na biceps dwa razy w tygodniu ( czyli standardowo zamiast 9-10 serii masz 30 serii w tygodniu ). Pewnie szkoda by Ci bylo palic miesien a Arnold tak kiedys cwiczyl

Hades
    Keymaster

Giera wyprobuje ta 6 ci mi szkodzi zreszta wypytam o wszystko jutro mojego trenera na silowni który obiecal mi rozpisac trening dzielony  'kwadr' A co do Twojego zapytania: hmmm pan jest niewiele przynajmniej u mnie to po pierwsze po drugie myslalam ze bede się tam strasznie platala (ale teraz wiem co jak z czym) i te krepujace spojrzenia mezczyzn 'zawstydzony' (swoja droga fajna sprawa) ostatnio zostalam nazwana slodka hiszpanska mandarynka  'zawstydzony' 'zawstydzony' jest super 😀 polecam kazdemu  'kwadr'  efekty widac szybciej niz po aerobiku.

Hades
    Keymaster

Giera ale nie powiesz mi, ze zle na tym wyszedl? Jesli mialbym tak wygladac to bym nawet mogl robic 15serii codziennie :DZ czego wiem to brzuch się szybko regeneruje i moze faktycznie ćwiczenie go codziennie to za duzo jednak jesli cos przynosi efekty to czemu tego nie stosowac? Zreszta na kazdego dziala co innego, a 6weidera jest ladnie opisana i kazdy ja chwali wiec czemu nie

Hades
    Keymaster

sexy takie meskie cialko ale duzo pracy i wysilku…ale tyle samo samozaparcia+checi+mozliwosci i jest

Hades
    Keymaster

Pewnie jakby Arnold cwiczyl tak jak dzisiejsi kulturysci bylby sporo wiekszy ale i tak respect dla niego za idealne proporcje Obsesja proponowalbym Ci na silowni robic trening obwodowy ( na izolowanym sprzecie oczywiscie )+ trening aerobowy 20-40 minut po treningu silowym – jest to lepsze rozwiazanie jesli chodzi o " oszlifowanie " sylwetki 

Hades
    Keymaster

obwodowy na silowni mam juz ok 2 tygodni. aeroby zajmuja mi ok 1.5/2 godziny -straszne lubie biegac a planuje jeszcze bieznie zakupic sobie…. moze troche przesadzam ale jakis taki niedosyt mam czasem… 'mysli'

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest