10 kg w 3 mies??

Ten temat zawiera 26 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 12 lat, 6 miesiące temu.

Wyświetla 16 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Obwodowy to minimum 3 miesiace Ja jestem zdania, ze dla pan trening dzielony niebardzo podchodzi… Chciałabys miec mięśnie widoczne czy raczej jedrne i zgrabne cialko bo mi na przyklad u kobiet podoba się to drugie

Hades
    Keymaster

pewnie ze to drugie 'kwadr' nie wiem czy u kobiet trening dzielony trening dzielony u mezczyzn… 'bezradny' wydaje mi się ze u kobiet jest znacznie delikatniejszy ?  nie przetrenowuje się zbyt specjalnie…dzis zaczelam i mialam pare cw na brzuszek, klatka piersiowa i nogi…cwicze na malych ciezarkach (prawie zawsze są to 3 serie po 15-20 potworzen)bo nie zależy mi na rozbudowywaniu mięśni…do tego oczywiscie doszla bieznia dzis 50 min  'zawstydzony'

Hades
    Keymaster

No nie zrozumielismy się do konca Robisz plan ogolnorozwojowy (tylko dodana jedna seria na partie) pewnie a nie spilt. Ja tam bym Ci radzil 2 serie na partie a nie 3; 3 razy w tygodniu, trening dynamiczny z malymi przerwami ( ok 1 min. ) – powinnas się w 20-30 minut wyrobic a potem biegac, tylko ostrzegam mozesz dostac takich zakwasow, ze się nie ruszysz po pierwszym takim treningu ale Ty juz doswiadczona dziwczyna jestes wiec pewnie będzie lajt No nic tylko zyczyc powodzenia w dalszej drodze do seksownej sylwetki  'luzik'p.s Zrobilas sobie fotki przed " wielkim zrzucaniem " ? Jak nie to zaluj bo fajnie popatrzec jakie efekty się zrobilo – super dodaje motywacje w trudnych chwilach a takie ma czasem kazdy z nas

Hades
    Keymaster

tu masz racje nie ma nic bardziej motywujacego niz zdjecie zanim się zaczelo cwiczyc i po paru latach <buja w oblokach>

Hades
    Keymaster

zakwasy są mi obce… 'kwadr' 'kwadr' kregoslup mnie tylko boli ale jakies rozciagniecia i wieczorem i nie jest zle.kurcze wiecie ze planowalam zrobic fotke?trenowac zaczelam w pazdzierniku i widze duza roznice ale NIC TO!!! zrobie jeszcze dzis zostalo jeszcze troszke do poprawy ':-D' moze za pare miesiecy się pochwale

Hades
    Keymaster

obsesja wogole jakbys chciała jakiejs pomocy to mozesz pisac na gg- 9474263 moze się przyda

Hades
    Keymaster

dziekuje skorzystam mozesz byc pewien

Hades
    Keymaster

A ja bede ucieszony pomagajac takiej zacietej kobiecie

Hades
    Keymaster

jakie to romantyczne :p

Hades
    Keymaster

a coso zazdrosny   'wysmiewacz'

Hades
    Keymaster

strasznie ;P

Hades
    Keymaster

author obsesja link topic 11041.msg130995#msg130995 date 1197240244sexy takie meskie cialko  zależy kto co lubi Jednak kolezance zycze powodzenia i trzymam kciuki

Wyświetla 16 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest