100 metki

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat, 5 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

mam pytanie wim co robia sterydy z człowiekiem i nie musicie mi mowic
    co moze po nich wystopic szczegolnie w tak młodym wieku wiem ze to glupie pytanie ale ostatnio duzo czytam na ich temat i dowiedziałem się ze nawet przy niewielkiej podoaży hormonu do organizmu mięśnie przy odpowiedniej ditce i witaminkach rosna jak na dro?d?ach . i mam pytanie
    jezeli kupił bym se 100 metki to przy odpowiednim stosowaniu w wieku 15 lat wystopi3y by jakies duże efkty uboczne czy lepiej poczekac jeszce rok czsu aż skoncze 16 lat i dotego czsu dowiedziec się o nich jak najwiecej i jeszce jedno czy wogole opłaca się brac 100 metki czy moze jst cos bardziej zdrowego np. deca albo cos co na pierwzy cykl bylo by lepsze dziekuje zas zybkie odpowiedzi

Hades
    Keymaster

pytasz się za jaki czas mogłbys wziac to ja ci powiem ze nie rok nawet dwa ale 5, a najlepiej to okolo 10 Zresztą niedługo wszyscy ci to powiedz1

Hades
    Keymaster

15 lata stanowczo za mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wroc z tym pytaniem za 5lat!!!! 😀

Hades
    Keymaster

[link usunięty (strona nie działa)]

Hades
    Keymaster

no a jesli juz chciał bym wzi1c to co najlepiej

Hades
    Keymaster

no co ty nic nie bbierz chyba niechcesz miec luznych stolcow 😀 (to jest z tej strony)
    piszesz mam 15 lat, wg mnie i pewnie nie tylko mnie ten wiek niejest odpowiedni do uprwiania kulturystyki a co dopiero do brania wspomagania… rosniesz jescze wzwyz, poczekaj rok wtedy pomyslisz nad wzrostem w szez 😀
    jezeli masz taki zapal do cwiczniea to idz na silownie pocwicz przez ten rok (zobaczysz na sucho mozna wiele zrobic) niebedziesz zadowolony pomoz sobie koksem… niechodzi tu o to zebym cie namawial poprostu sam musiz podjac decyzje przemyslec za i przeciw i podjac ta decyzje
    z teg co piszesz wnioskuje ze mozesz miec jakies problem moze komplesy to nie moja sprawa!! ale naprawde niewarto !!!!!konczyc zanim się zacznie!!!!!!! przemysl wszystko raz jescze i pogadamy wtedy
    poczytaj strone z medycyna sportowa zapytaj lekarzy (moze njapierw o diete albo odzywke :D)
    jezeli jednak zdecydujesz się na koksik to cos się wymysli ;((( przemysl wszystko size 1Wyslany Czw Maj 13, 2004 3:47 pm:
    15 lata stanowczo za mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wroc z tym pytaniem za 5lat!!!!

drogi zbylonie
    na twoj post ja STANOWCZO odpowiadam NIE:
    zbylun za 5 lat to on juz będzie po kilki (moze jak nie zmadrzeje kilkunastu) cyklach wiec niekarz mu wracac tu za 5 lat bo go moze juz nawet niebyc
    trzeba pomyslec i cos doradzic bo pojdzi ena inne forum i zapodadza mu cykl mety omy deki wszystko naraz i go zbija no tu przesadzilem ale warto pomyslec jak mozna przekonac ludzi do niebrania niczego i sprawienie ze kulturystyka z apare lat stranie się czystym sportem… moze to malo realne ale trzeba zaczac od swojego podworka, pojedynczych jednostek
    sam niezadko mysle o wzieciu koksik, ale zawsze udaje mi się akie mysli przezwycierzyc, boje się jednak ze za jakis czas postanowie sobie wezme koks trzeba kogos popytac co i jak brac, kogos zaufanego wiec uderze tutaj na forum moze u sibie na silce, powiedza jestes za mlody wroc za 5 lat pojde gdzie indziej a pewnie wes sobie na poczatke 10 strzalow omki potem z 200 t mety moze jescze deke bedziesz zajebisty na koniec walniesz sobie winnko i zezba tgez będzie wporzo………………… to tylko będzie poczatek bo mi się spodoba zajebisty przyros duza masa duza sila w mgnieniu oka (niepatrzac na to co będzie za pare lat)……………………………..lepiej wiec jak doradzimy chlopakowi zeby pmyslal najwyzej doradzci mu spokojnie od dobrej diety jakiegos gainera EWENTUALNI mlaej dawki koksu (czyli pojedyncze cykle) niz odsyalac go za jakis czas czy do inncyh ludzi

takie jest moje zdanie
    myslec ludzi zanim cos zrobicie najlepiej nie raz nie dwa ale trzy razy 😀

za co masz moda ?? just kidding

Hades
    Keymaster

wiesz ja juz cwicze prawie rok czsu na silce od tego czasu przyszło mi 24 kg
    jak narazie jestem zadowolony moje wymiary to 166cm waga 65kg biceps 34cm
    lydka 39cm, udo 59 prawie 60cm brzuch 80cm klata 98cm bary 115 cm i wogole jest dobrze a moje pytanie okoks moze jest glupie ale mam wielu kolegow ktorzy się koksuja juz na poczatku i stąd troche mnie do tego namawiaja naszcześćie
    ja teraz trenuje gdzie indziej i dzieki temu jeszcze nie zaczo3em brac koksow .
    a jesli chodzi o diete i sumple to bmam dietke do bra ze 180g bi3ka wiekszosa z pozywienia i jestem juz po trzech cyklach kreatyny teraz mysle o czwartym
    ale tym razem o crea massie hi teca i moze do tego dozucze jeszcze mass gainahi teca i oczywiscie wysokobi3kowa diete .bo mój cel jest taki zeby do konca czerwca dojechaa do 70 kg .jestem dobrej mysli .

Hades
    Keymaster

oj to jeszcze nie za duzy jestes ja nawet przy tobie niezly byk jestem ale trenuj ostro bez koksow wez sobie tylko jakąś od?ywke na mase

Hades
    Keymaster

A ILE WAZYSZ I MIRZYSZ I BICU

Hades
    Keymaster

Neptune baardzo niefajna wypowiedz:D
    wymiary ponizej pasa calkiem imponujace!!!
    na wysokobialkowej i kreatynie zrobisz te 5 kg do konca czerwca bez problemu(ile miales przerwy od ostatniej kreatyny)

wracajac do tematu (100 mety) twoi kumple piszesz koksuja na poczatku moze i fajnie ale tylko NA TYM WLASNIE POCZATKU zrobia szybko sile zrobia szybko mase ale co potem wszystko stanie nieraz cos drgnie
    jedziesz na sucho stanie ci walniesz odzywke pociagniesz kilka kg na klate wiecej walniesz inan odzywke zmienisz trening pobawisz się tak pare lat… potem mysl o koksie
    moi kumnple tez koksuja (na szczescie mne do twego nie namawiaja) oni ciskaja np na klater teraz jakies 20 kg wiecej odemnie, czekam tylko aż im stanie i powoli ich dogonie a potem przegonie

slynna bajka z zolwiem i zajacem (czy jakos tak)
    pozdrawiam
    naprawde wyniki imponujace najwazniesze są dobre checi

Hades
    Keymaster

Neptune baardzo niefajna wypowiedz:D
    trudno ale przezyje to nie bede plakal przecie cal1 noc ze w poscie nie bylem cosl 😆

A ILE WAZYSZ I MIRZYSZ I BICU
    Nie czas i nie miejsce na to ale juz się pochwale 182 cm 85 kg bic 39,5cm
    klatka napieta 112 pas 87albo cos kolo tego i nie da się ukryc ze troszke zbednego tluszczyku tez mam

Hades
    Keymaster

aha dzieki a ostatnia kretke brałem 1,5 micha temu no prawie 2 michy a teraz
    mysle o crea massie hi teca co sadzisz o crea massie

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest