11 tygodni… Finisz

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 11 lat, 11 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Siema. Wlasnie cykl dobiegl konca… 1-12 Enan1-4 Meta8-12 PropionatKoncowy wynik wyglada tak: W lapie + 5 cm, na masie lekko ponad 9 kg, na sile poszlo ponad 20 kg na serie- rekordu nie bralem. Skutki uboczne- nie wielkie, twarz lekko opuchnieta, syfow troche na plecach mi wyskoczylo, jajka troche zmałaly. Samopoczucie bylo marne. Dzisiaj ostatni enan wale a jutro Propionat. Teraz moje pytanie, HCG nie dostalem nigdzie i mam tylko 24 tab. clomidu i kupilem sobie Shock & Storm therapy zeby ograniczyc spadki… Mozecie mi rozpisac jak podac clomid, zeby bylo dobrze? Kreta przyjdzie mi dopiero po swietach niestety i nie wiem czy nie będzie za pozno jak zaczne ja brac??PS znalazlem do podobnego cyklu rozpiske clomidu i pisalo, ze to powinno wystarczyc:1 – 6 tabletek2-11 – 2 tabletki12-21 – 1 tabletkaCo sadzicie. Pozdrawiam

Hades
    Keymaster

uuu to jajka bedziesz mial jak orzeszki ziemne

Hades
    Keymaster

A widzisz i tu cie rozczaruje ; lekko zmałaly moze 20%…

Hades
    Keymaster

zjedz 5 tabsow cloma za tydzien a reszte po jednym tabsie dziennie

Hades
    Keymaster

przeciagnij propa jeszcze tydzien tak aby mniej wiecej okresy poltrwania srodkow się zgraly clomid wex w pierwszy dzien dawke uderzeniowa 200mg  w nastepny dzien 100mg i kolejny 100mg a nastepnie do wyczerpania zapasu po 50mg  jak jajka polecialy to HCG powinno byc na zapasie

Hades
    Keymaster

Jedna dawka uderzeniowa ( 200-300mg )a pozniej po 50mg bo dwie nic nie dadza

Hades
    Keymaster

Dziekowac wielce jajka tylko troche oberwaly nie zmniejszyly się mocno wiec mysle, ze powinno byc ok. Giera a jak tam po Twoim cyklu, zadowolony?? 6 tab zapodam pierwszego dnia, po strzale propionatu 3 dni tak, oo jednej zjesc i rozplanowac na caly dzien??

Hades
    Keymaster

Zadowolony – mi :trening: urosla 2,5cm ( w porownaniu do Ciebie to malo ale liczac moje wymiary zanim zaczalem brac to i tak się ciesze ) 4 grudnia skonczylem cyklon i zero spadkow

Hades
    Keymaster

Ale zapodales HCG czy sam clom ? U mnie teraz w lapie lekko ponad 40 cm na odpoczynku po pompie z 41 jest… A jak z masa poszlo Ci??

Hades
    Keymaster

Sam clom Masa +8/9kg no i :trening: teraz bez spuchniecia 41cm. Sila tez super! Rekord w wyciskaniu na klate 105kg; Pelny przysiad 6 razy 120kg; Martwy Ciag 150kg i teraz waze 80kg przy 165cm wzrostu p.s jakos w lutym planuje pojechac sally + winko i zjechac fat, zeby wszystkie zyly byly widoczne

Hades
    Keymaster

U mnie przy wzroscie 169 cm jest 74 kg wagi Wszystkie zyly widac i kazdy miesien, kazde wlokno 😀 nie mam wogole fatu… Prop czyni cuda hehe od dzisiaj jade na Storm i Shock Therapy zobaczymy jak to będzie… Jeszcze ze dwa Strzyki propa zostalo… Akurat jak się wkreci kreta. Tez planuje powoli cos zarzucic za jakies 3 miechy ale tak delikatnie i zależy ile spadnie.

Hades
    Keymaster

jakiego propa haratales?

Hades
    Keymaster

A Propa z LK 100mg/ml w flakonie 10 ml. Jeszcze pytanko do Ciebie. W niedziele wieczorem wbilem ostatniego szota Enana, dzisiaj czyli wtorek rano wbilem ostatniego szota z Propa, to analogicznie rzecz biorac powinienem odblok zaczac w piątek bo tak enan spada i prop tak? Czy się myle? Mozesz mi to sensownie przeliczyc?

Hades
    Keymaster

odblok bij rowno 2 tygodnie od niedzieli ostatniego shota enana

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest