17.01.2005 bkss powrot

Ten temat zawiera 28 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat, 4 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

DANE FABRYCZNE
    wiek 17 lat
    wzrost 182-uros3em 😀
    waga 82-
    bic 36.5- spadło
    wl – nie sprawdzalem od pazdziernika..wtedy było 103 albo 105 nie pamiętam
    przysiad 115
    mc- nie mam zielonego pojecia

Hades
    Keymaster

nie bede się powtarzal 😀 4 ci dałem… dał bym 5 ale masz szerokawa talie jak Markus Ruhl i to troche obniza ci noty 😀 ale kazdy cos tam ma 😀

Hades
    Keymaster

Dam ci 4 . Olimp ma racje w tali troche za szeroki jestes i nie wyglada to najlepiej, ale jest ok 8)

Hades
    Keymaster

Fajnie plecy wyrzezbione ale to 1 zdjecie kiepskie zle to wyglada !! za szeroka talie masz. Ocena 3

Hades
    Keymaster

bkss gdzie byłes jak Cie tu nie było ??
    dużo się nie zmieni3es
    drugie zdjecie najlepsze … 8)

Hades
    Keymaster

co wy chrzanicie o talii , musi plecy/barki zbudowac wieksze i będzie ok
    dla mnie 4+

Hades
    Keymaster

dzieki wam za wszystkie odpinie ❗

co do tali to faktycznie jest szeroka…dlatego tak bardzo zależy mi na poszerzeniu plecow….barki i plecy to mój piorytet juz od kilku ostatnich miesiecy…tylko ze plecy rosna fajnie, nie narzekam, natomiast barki ni ch.ja…..

co do tego gdzie byłem jak mnie nie było…..wstyd się przyznac ale jakos zapomnialem o tym forum…moze nie dosłownie ale ogranicza3em się tylko do dwuch innych których nazwy nie wymienie 😆

pozradawiam i namawiam wszystkich do wypowiedzi

pomyslalem ze nie bede pokazywac tylko tych fotek z których jestem zadowolony…pokaze tez te gorsze
    wyglada na 32 jest kilka cm wiecej….
    http://bkss333.w.interia.pl/10.jpg

Hades
    Keymaster

musze ci powiedzieć, że lepiej wygladasz bez bluzy niż w bluzie :
    talia wprawdzie jest troche szeroka, ale to jest uwarunkowanie gen.
    wydaje mi się, że od ostatniego czasu to poprawi3es pozowanie – jakos lepiej te foty wygladaja – szczegolnie plecy.

Hades
    Keymaster

musze ci powiedzieć, że lepiej wygladasz bez bluzy niż w bluzie

mam rozumiec ze mnie widujesz w bluzie…tak? 😆
    s ta talia to wiem ze jest kiepsko…ale nic na to nie poradze…tak jak napisałes gen….ka

dzieki za wypowiedzi….i oczywiscie Proszę o wiencej:d

Hades
    Keymaster

jakbys chodzil do szkoły, a nie na wagary pod parasole ze znajomymi na piwko to bym nie widział :
    napisz jeszcze jaka jest roznica czasowa pomiedzy tymi zdjeciami tu a tymi (link nieaktualny został usunięty)

Hades
    Keymaster

aaaaaa no racjaaaa ale gafa 😆
    tamte zdjęcia były robione dwa dni przed wstawieniem na forum czyli 09 wrzesnia 04…robilem wtedy do po3owy pazdziernika trening TS

Hades
    Keymaster

3-4 zdjecie to jest to

Hades
    Keymaster

mi się też wydaje że takie szczego3 jak szeroka talia są istotne dla zawodnikow pokroju ruhla….
    swietny brzuch!- możesz napisac swoj trening?
    jak cwiczysz prostownik grzbietu?

Hades
    Keymaster

odemnie masz 4. bkss daj adres innego forum na meila karku85@wp.pl!!!Oczywiscie zadne forum nie rowna się z tym, ale zajrzec mozna.

Hades
    Keymaster

Dla mnie ocena 4. Nie bede dawa3 ci tu wyk3adu na temat twojej talii bo to już 20 razy pisało. Ogo3em fajnie. Brzusio eleganckie i pleci elegancko wyrze1bione. Oby tak dalej – wszystkiego naj… na siłowni. Mysle że jak przyjdzie wiekszy motyl od razu sylwetka nabierze kszta3tow.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest