2 cykl

Ten temat zawiera 32 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 14 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Planuje 2 cykl na krecie. Akurat ida ferie będzie duzo czasu zeby pilnowac diete odpoczac i przylozyc się do treningu…przynajmniej przez te poczatkowe 2 tygodnie.Pierwszy cykl byl na vitalu zielonym. Teraz planuje na samym cp tylko ile tego cp kupic jedna duzo puche wystarczy ??Jak myslicie czy gdybym polaczyl mono +cp to bylaby to duza roznica niz samo cp?? Ile hajsu bede srednio potrzebowal na taki cykl??

Hades
    Keymaster

duzy CP + mono 300g minimum ale ja bym kupil 500g – CP – 80-90zl, mono zależy ood firmy i gdzie kupisz ale 500g 40-50zl

Hades
    Keymaster

Dokladnie tak. CP mała pucha ok60zl+male mono z vitala ok 30zl + transporterek i elegancko

Hades
    Keymaster

O ile wiem LukasKarolka to nie ma 500 gram jest tylko 450 albo 665 gram. To jak myslicie ze maly cp i 300 gram vitala starczy na cykl?? ile wtedy trwalby taki cykl??Dawkowanie chyba byloby takie:Rano monoprzed treningiem cp po treningu mono( czy darowac se juz po treningu to mono?)Dzien nie treningowy:Rano mono popoludniu cpA co sadzicie zeby polaczyc go z Cresterem z biogenixu 250 kapsulek. Czyli cp mała pucha plus crester? Starczyloby na cykl?? Do tego chyba nie trzeba by bylo kupowac transporteraż?

Hades
    Keymaster

wystarcza, cykl trwalby okolo 6tyg sam taki mialem znaczy się jeszcze mam z tym ze chorowalem i troche % bylo ale i tak jestem bardzo zadowolony

Hades
    Keymaster

Jakby wygladalo dawkowanie?JAkie masz efekty po tym cyklu?

Hades
    Keymaster

Rano na czczo ( przynajmniej 30 minut przed sniadaniem ) 5g CP + transporter ( Glukoza lub Dextro )Bezposrednio po treningu 5g Mono + transporter Nie wiem w jakich ilośćiach powinno dawkowac się transporter

Hades
    Keymaster

Ale mi chodzi Cp maly +Crester 250 kapsow.Starczy na cykl??Jakby wygladalo dawkowanie??Urg ty miales cp+crester czy cp+mono??Jakie efekty miales po tym cyklu??

Hades
    Keymaster

do CP potrzeba transportera. Wystarczy spokojnie.Jak 2 cykl to polacz z mono.

Hades
    Keymaster

mystic nie popelniaj tego bledu i nie rzucaj się od razu an gllebokie wody na 2 cylk kreatynowy chcesz wziazc CP+ Ester kreatyny? POmysl troche, Nawet gdybys zrobil cylkl na samym Mono efekty bylyby super! Cp + Mono tak jak wyzej napisalem w zupelnosci starczy a wg mnie i tak będzie za mocne! Dawkuj Rano mono + transporter, po treningu Cp + transporter. Dobrze by b ylo gdybys jako transportera uzyl Carbo z biogenixa/olimpu, bo tanio wychodzi, a jescze po treningu naprawde dziala jak marzenie. Regeneracja natychmiastowa. Zeby Cie przejkonac powiem Ci, ze mialem chyba ze 3 albo 4 cylke na mono samym, a w listopadzie mialem cykl zlozony z mono i CP (pierwszy raz wxialem cos mocniejszego od mono) i naprawde bylem zadowolony, wiec tobie CP + Mono ablosutnie starczy

Hades
    Keymaster

Okey wiem wiem.A mozecie powiedziec jakby wygladalo dawkowanie??Ester tak samo jak mono się dawkuje czy inaczej??

Hades
    Keymaster

a wiesz co to jest ten ester? porowanie mono z tym jakos mi nie pasuje:Dstosuje się 2 porcje jak cie to interesuje.

Hades
    Keymaster

Wiem co to jest… ale to ze wiem co to jest nie musi oznaczac ze wiem jak to dawkowac jesli mam to dawkowac tak jak jest napisane na opakowaniu to napiszcie mi.Pytam się bo np jak bralem mono to nie bralem tak jak jest napisane to przy opakowaniu tylko inaczej bo inaczej bym wyrzucil kase w bloto i bral za duże dawki…Tego jeszcze nie bralem wiec nie wiem dlatego się pytam.Czy moglibyscie mi rozpisac dawkowanie Crester + Cell Pump??

Hades
    Keymaster

Rano na czczo – 1 kapsułka CrESTER + 5g Cell Pumpa Po treningu – 1 kapsułka CrESTER + 5g Cell PumpaNo i rano jak i wieczorem transporter oczywiście

Hades
    Keymaster

Dobra jednak zdecydowalem się na cp+mono trak jak mi radziliscie Przynajmniej taniej wyszlo.Tylko jak mam to dawkowac??Bo cwicze zawsze wieczorem ok godziny 20.00.Proszę o rozpisanie.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest