2 urodziny Kulturystyka.ORG.pl

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 15 lat, 10 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Chcialbym wszystkich poinformowac, ze w lutym obchodzimy 2 urodziny powstania serwisu Kulturystyka.org.pl – z tej okazji chcialbym w imieniu administratorow oraz moderatorow podziekowac wszystkim uzytkownikom za to, ze jestescie razem z nami, zgodnie ze slowami pewnej piosenki: Jest nas wielu….

Jako serwis postanowilismy wlasnie na te 2 urodziny zmienic design strony, juz niedlugo zupelnie nowe oblicze serwisu i uwierzcie mi na slowo, grafika, którą będzie juz niebawem naprawde robi wrazenie…

Zmieni się tylko grafika – nic pozatym – takze nie martwcie się o forum czy swoje konta

Jak pewnie zauwazyliscie caly czas się rozwijamy, mam tutaj na mysli:

— spotkania ze znanymi kulturystami (juz niebawem spotkania z kolejnymi znanymi postaciami polskiej kulturystyki: Markiem Olejniczakiem, Radkiem Slodkiewiczem, Darkiem Karpinskim, Marcinem Jablonskim, Tomaszem Bobrowskim oraz Piotrem Gluchowskim)

— kazde spotkanie ze znanym kulturysta będzie obfitowac w galerie zdjec z treningu oraz wywiad

— jako jedyny serwis kulturystyczny w kraju bedziemy udostepniac wywiady z formacie mp3, ktore sami bedziemy przeprowadzac (Wy zadajecie pytania a kulturysci odpowiadaja).

W przeciwienstwie do innych stron nie stoimy w miejscu…. pragniemy się stale rozwijac, udostepniac coraz to wiecej materialow na stronie, tak aby osoba, którą do nas zajzy znalazlo to czego szuka i powracala tutaj…

To na razie tyle malego podsumowania dzialalnosci serwisu i tego co w najblizszym czasie będzie się na stronie dzialo

Hades
    Keymaster

Gratuluje i zycze dalszych sukcesow(czyt. dalszego rozwoju)!Nigdy nie jest tak dobrze,by nie moglo byc lepiej!
    PS. Wszystkiego najlepszego Hades (bo jesli dobrze pamiętam to masz jakos teraz urodziny)!

anonym
    Uczestnik

Dzieki gieka, zgadza się, mialem urodziny 3 dni temu (23)

Hades
    Keymaster

Hades, wiec wsyzstkiego najlepszego w dniu 23-ich urodzin ) STO LAT 😀 To ja dziekuje Tobie i moderatorom za to ze ta strone prowadzicie i caly czas się rozwija. Jestem tutaj od kilku miesiecy i na zadna strone poswiecona kulturystyce nie wchodze, tutaj jest bardzo duzo ciekawych informacji i komentarzy, oby tak dalej ! Pozdrawiam i Gratuluje ! 😀

Hades
    Keymaster

2 lata i strona zrobila furore nie ma lepszej w necie niz ta:D oby tak dalej:D

Hades
    Keymaster

Duzo zdrowka i slodyczy domin3-d zyczy, no i przyrostow i rozrostow wielu. A tak pozatym to gratuluje znakomitego servisu. Pozdro i oby tak dalej.

Hades
    Keymaster

gratuluje i zycze dalszego rozwoju ja kozystam z tego forum juz rok i jestem zadowolony

Hades
    Keymaster

Stoo laaat stoo laat niech rosnie rosnie nam…..
    Pozdro 4 all szczegolnie dla Hadesa i dla wszystkich, ktorzy mi pomogli (lee, etyl, gromoz, marijo). Jestescie kozaki.

Hades
    Keymaster

wszystkiego naj naj naj Hades, duzych przyrostow, ogromnej masy i masakrycznej rzezby.. !!

Forum napewno nie dzialaloby tak dobrze gdyby nie swietni moderatorzy (nie bede wymienial bo mogę kogos pominac, i glupio by mi wtedy bylo )

pzdr. dla wszystkich uzytkownikow KULTURYSTYKA.ORG.PL !!

Hades
    Keymaster

heh forum się rozwija a wraz z nim uzytkownicy <lol> hrhrhr
    podoba mi się ten punkt z wywiadami z kulturystami w formacie mp3

Hades
    Keymaster

W takim razie i ja powinnam zlozyc zyczenia z okazji urodzin zarowno swieta Hadesa jak i kolejnej rocznicy forum. Jestem tutaj kilka tygodni jednka mogę stwierdzic ze rozwijacie się szybko co jest ogromnym plusem. Oby tak dalej
    pozdrawiam i zycze kolejnych sukcesow w prowadzeniu forum;

Hades
    Keymaster

przedewszykim najlepszego dla Hadesa STO LAT STO kg:D i STO lAT dla forum oby tak dalej…Pozdrowienia dla wszykich Forumowiczow

Hades
    Keymaster

[link/zdjęcie usunięty/e (linki/i nieaktualne]

macie piosenke o ktorej Hades pisal 😀

Hades
    Keymaster

ja rowniez skladam najserdeczniejsze zyczenia z okazji swieta Hadesa 😀 i oczywiscie sto lat dla naszego kochanego forum ❗ ❗ ❗

Hades
    Keymaster

z mojej strony rowniez najserdeczniejsze zyczenia, wytrwalosci, ktorej i tak Ci nie brakuje, zdrowia, pomyslnosci, kasy i wielkiej masy.

z okazji rocznicy stronki ciesze się ogromnie i wiem, ze to dopiero poczatki…dzis najlepsza strona w polskim internecie, a jutro najlepsza na calym swiecie…Tego zycze nam wszystkim z okazji urodzin stronki 😀

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest