3 Cykl

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 14 lat, 3 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Co sadzicie o tym zestawieMono Vitalmaxu Zielone 300gram MamGainer1 Vitalmaxu 2,25kg MamCarbo 1,5kg OlimpMamCellPump 1 Puszka mała/Duza Chce KupicBCAA badz Gainer Mass XXL 2kg ? Chce KupicInteresuje mnie tylko wasza opinia na temat tego zestawu. Mam 150zl na wydanie i mój cel to masa. Posiadam Diete i staz mam ponad rok.

Hades
    Keymaster

nad podobnym zestawem myslame juz kiedys dla siebie ale zamiast gainera białko Drugi gainer raczej nie potrzebny będzie lepiej bcaaDokup do tego vitaminy

Hades
    Keymaster

za te 150 dokup małe CP i do tego ostrowii ile wlezie. Przesadziłeś z węglami. Gainer 1 to prawie same węgle, do tego Carbo… A gdzie tu białko ktore jest budulcem mięśniaż Witaminy oczywiscie też by się przydały ja polecam Daily Formula z Universala dobre tanie i na długo starczy. BCAA kupisz sobie jak juz cylk skonczysz.

Hades
    Keymaster

za te 150 dokup male CP i do tego ostrowii ile wlezie. Przesadziles z weglami. Gainer 1 to prawie same wegle, do tego Carbo… A gdzie tu białko ktore jest budulcem mięśniaż Witaminy oczywiscie tez by się przydaly ja polecam Daily Formula z Universala dobre tanie i na dlugo starczy. BCAA kupisz sobie jak juz cylk skonczysz.Wiesz, wydawalo mi się ze skoro jestem chudy to potrzebuje wiecej wegli, dlatego ich tu jest duzo. Duzo wegli jest w zywnosci lecz po prostu kupilem i nie pomylslalem. Ok to kupie Ostrowie i Malego CP. Jaki smak ostrowi polecasz? I czy starcza 2.4kg ?Bo widze ze 1.8kg kosztuje 54zl na allegro.

Hades
    Keymaster

2.4 kg napewno starczy zwlaszcza, ze piszesz, o diecie, wiec nie bedziesz musial duzo tegop jesc zeby ja uzupelnic. Ostrowie polecam waniliowa z cukrem, wtedy dobrze smakuje.

Hades
    Keymaster

hehehe a wiec zamowilem 3.6kg czekoladowego Lacznie z przesylka i za pobraniem 123zl wiec nie duzo Zamowie jeszcze CP i od 8 Stycznia jak zdarze bede jechac z Cyklem Prosil bym o mała porade dotyczaca czasu w którym mam brac odpowiednie odzywki.Moje propozycje.Carbo 50gram po treninguBialko 50gram przed spaniem i moze 30 min po silowniżGainer, pomiedzy posilkami 3x dziennie ?Cell Pump, w dni Treningowe 30 min przed i od razu po. Czy mogę brac CP po treningu od razu z Carbo ?Monohydrat w dni nietreningowe rano po przebudzeniu i w godzinach treningu ?Witaminy, po przebudzeniu codziennie ?

Hades
    Keymaster

Zasadniczy blad – biaka nie jesz cylkicznie ani o ustalonych porach. Jedz je z posilkami tak, by uzupelnialy danynposilek w białko.witaminy – codziennie po przebudzeniu.Carbo razem z kreatynami (mono i CP)

Hades
    Keymaster

Syntezy bialek mięśniowych po spozyciu roztworu aminokwasowo-weglowodanowego bezposrednio PRZED TRENINGIEM jest lepsza niz w przypadku spozycia roztworu po treningu, przede wszystkim z powodu wzrostu syntezy bialek mięśniowych, jako wyniku zwiekszonego transportu aminokwasow do mięśni. Opinia wiec, ze "weglowodany przyjmujemy bezposrednio po treningu" staje się mniej praktyczna

Hades
    Keymaster

marijo to co z glikogenem po treningu? chyba w jakis sposb musi byc uzupelniany?

Hades
    Keymaster

marijo ale przed treningiem to się je posilek przedtreningowy. A w czasie cylku na kreatynie trzeba tak rozplanowac posi.lki, zeby nie wchodzily w drodze kreatynie blokujac jej dzialanie

Hades
    Keymaster

czyli jak w koncu ? Brac białko czesciej niz gainer ? a moze w ogole go nie brac skoro mam białko ? I czy Carbo od razu po treningu z CP, a co z CP przed treningiem? Z czym brac mono w dni nietreningowe?

Hades
    Keymaster

QUBUŚ, posiłek przedtreningowy jemy na ok. 2-2.30 godz. przed treningiem. Gainera lub carbo pijemy bezpośrednio przed treningiem łącząc go np. z kretą (zwłaszcza mono), co skutkuje… -> patrz móją powyższą wypowiedź.LOKI. Cały zapas glikogenu zużywa się już po pierwszych 20 minutach treningu, czyli de facto 3/4 treningu jedziesz na sucho bez żadnych osłonek. Korzystniej więc dostarczyć trochę węgla/aminokwasow przed treningiem i tym uchować resztki glikogenu na sesję treningową, niż ostro uzupełniać jego niedobor, kiedy już mocno "poniszczyliśmy" nasze włokna mięśniowe. Po treningu, swoją drogą, gainera można wypić. Ja osobiście zawsze stosuję przed treningiem porcję gainara/WPC jako "osłonki" CRO-COP. Pierwsze co powinieneś zrobić, to ustalić twoje dzienne zapotrzebowanie na białko i węglowodany. Zobaczysz wtedy ile tego i tego wyciągasz z diety i braki uzupełnisz, czy to gainerem, czy dodatkową odzywką białkową. Bo inaczej to jest bez sensu, takie kombinacje alpejskie. Zauważ, że najłatwiej w diecie to dostarczyć właśnie węglowodany, więc być może w twoim przypadku gainer okaże się zbędny. Ale to takie spekulacje. Najpierw oblicz ile czego ci potrzeba.

Hades
    Keymaster

czyli gainera walimy przed, i mozna rowniez po treningu thx za info.

Hades
    Keymaster

Tak. W ten sposob wykorzystamy maksymalnie anabolizm mięśniowy. Oszczedzimy mięśnie i odbudujemy glikogen.

Hades
    Keymaster

kiedys taki starszy facet na silowni ale mocno pakniety mowil mi ze on bierze gainera z mlekiem30 min. przed treningiem w czasie carbo a bezposrednio po treningu gainera z woda gainery oczywiscie min. 30 % białka

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest