3 miesiace

Ten temat zawiera 84 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 14 lat, 6 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

biceps 42 kark 43pas 92 i nie mam zamiaru zrzucac

Hades
    Keymaster

elegancko jak na 3 miesiace

Hades
    Keymaster

biceps

Hades
    Keymaster

Zapewne cwiczysz wiecej niz 3 miesiace i zapewne nie masz 42 w lapie 😆 plecy w miare

Hades
    Keymaster

115720:date nie, 22 kwi 2007 - 21:53:name matesh) ”(matesh @ nie, 22 kwi 2007 - 21:53) snapback11572snapback/ Zapewne cwiczysz wiecej niz 3 miesiace i zapewne nie masz 42 w lapie 😆 plecy w miarejestes czlowiekiem malej wiary a ja nie mam zamiaru ci niczego udowadniac

Hades
    Keymaster

3 miesiace… w porywach rok %)

Hades
    Keymaster

3 miesiace ale nienapisał naczym 😆 ale wątpię zeby naczyms w 3 miechy tyle zrobicChyba ze cwiczyles juz kiedys i po jakims czasie znowu 3 miechy i liczysz tylko te 3 miesiace

Hades
    Keymaster

nie stosuje jakiejs specjalnej diety i cwicze na czysto a co do tego stazu to nie cwiczylem wczesniej poprostu ja zawsze tak wygladalem

Hades
    Keymaster

no no… ladna keta B)

Hades
    Keymaster

Duzo syfow na plecach i recach. Przestan brac to swinstwo !

Hades
    Keymaster

tak od razu z koksem wyskakujesz / <_< 0 / niektorzy nie rozumieja ze jak się chce to i na czysto mozna… widac kto jaka droge w zyciu obral

Hades
    Keymaster

Sluchaj twierdzisz, ze nigdy nic nie cwiczyles, nigdy nic nie brales, nie masz diety… i masz 42 w lapie? To wogole po chuj dales tu te zdjęcia jak nie masz co komu udowadniac? Po samych syfach wnioskuje, ze cos brales dlatego kolega pamietaj o odbloku

Hades
    Keymaster

ladnie ladne ale nie wieze w to ze to tylko 3 miesiace chyba jeden ostatnio cykl B)

Hades
    Keymaster

3 miesiace hmmm… jestem ciekaw osiagow silowych, podasz?

Hades
    Keymaster

heh wrzucilem tak sobie zeby komentarzy sylwetki posluchac i co mozna by jeszcze poprawic… syfy to jak się ma tlusta cere to wyskakuja niestety a nie od razu z koksem wyskakujecie to troche plytkie jest / <_< 0 / osiagi silowe klatka: 140( wyciskanie na laweczce plaskiej bez mostka) barki : nigdy nie sprawdalem ale robie 3X8 86kg

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest