300

Ten temat zawiera 24 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 14 lat, 5 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Ktos juz widzial? Ja tak Muzyka, efekty, scenografia na 100%. Gorzej z prawda historyczna /:-(0 🙁 /

Hades
    Keymaster

co to w ogole jest? 0 / wez cos przytocz na ten temat;P

Hades
    Keymaster

Ja widzialem……….efekty rzeczywiscie fajne……a co do prawdy histoorycznej to niewiem bo ja niepamiętam tych lekcji fajnie byli zbudowani Ci spartanie………wszyscy kaloryfery i klaty Wyjebaneeeeeeeee B)

Hades
    Keymaster

j/wTo Szalenstwo !! Nie To Sparta !!

Hades
    Keymaster

Film na podstawie komiksu Franka Millera (min Sin City) moze dla tego z historia nie ma wiele wspolnego Film fajny.Walki robia wrazenie.Podejrzewam ze rezyser chcialby go bardziej rozwinac ale nie mogl

Hades
    Keymaster

Jak waszym laską podobają się "czipendejlsi" nie zabierajcie ich do kinaJak napisał DRug… 300 chłopa, a każdy ma kaloryfer i żyłkę na bicu EditPS. Jako ciekawostka… Film ten to robota głownie w studio, a obrobka komputerowa trwała ponad rok

Hades
    Keymaster

No i goscie ciezko trenowali przed zdjeciami do filmu

Hades
    Keymaster

Oj tak! 3 lata krecili ten film i… kazdy z chlopa ma krate na brzuchu, rowek w klacie i zyle na bicu. Ze tak powiem… je…bancy z kasa (klasa) Dobry trener, dobry dietetyk, spartanskie treningi… eh.

Hades
    Keymaster

Jak typowy spartanin Ja go sciagam dopiero

Hades
    Keymaster

Ale film bardzo dobry……..klawa byla akcja z tym zielono-niebiesko-cos mutantem……co mu kose w oko wbil potem leb scial B)

Hades
    Keymaster

dopiero 54 mb /:-(0 🙁 /

Hades
    Keymaster

DO kina a nie mi tu sciagacie taki film z neta… ja bylem dzisiaj i 100 % zadowolenia

Hades
    Keymaster

Ja niestety rowniez dopiero sciagam ale 250kb/s moze jeszcze dzisiaj go sciagne zanim pojde spac :0 widze ze same dobre opinie juz nie mogę się doczekac B) PS. a dzisiaj ogladalem Prison Break 2×21 ciekawy odcinekjak by ktos nie mial to mogę dać linka do odc.

Hades
    Keymaster

300 to film który dlugo zapada w pamiec.. a co do prawdy historycznej to wlasnie on tak jak ktos tam mowil jest oparty na komiksie luzno nawiazujacym do wydarzen. a co do filmu. nie mieliscie wrazenia jak rosnie wam ego gdy wychodziliscie z kina patrzac się na tych wszystkich sucharow co siedzieli kolo was? co do typow – naprawde niezla rzezba, ale np szczerze mowiac taki steeve reeves to by przy nich wgladal na pudziana.. [link/zdjęcie usunięty/e (linki/i nieaktualne] ktos pamieta go jeszcze wogole?

Hades
    Keymaster

Wczoraj zobaczylem , zawalisty film i polecam innym !

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest