????

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 15 lat, 7 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Witam mam 19 lat waze 92kg 193cm staz 2lata przebyte cykle byl jeden skladal się z prolo i superki. Teraz chce zrobic cykl raczej masowy ale zeby jak na mniej fetu zalapac zreszta i tak zrobie wycinke po nim mam do dyspozycjie te srodki sklepcie cos bende wdzieczny. Decject,metka, Enana 12amp po 250mg, propa chinskiego 10 amp,winkol la pharma,i oczywiscie odbloki clo i nolvadex. bende wdzieczny za pomoc

Hades
    Keymaster

Mysle nad takim czyms
    1-10 deka 200,g E7D
    1-11 tesc 250mg E7D
    1-4 metka 15mg
    Bilans makroskladnikow B3g WW5-6G T1g

po tym odblok i odczekac jakis czas i wycinka z
    propa winka i superki

Hades
    Keymaster

sorry ze się wtrace w ten sposob, wiem nawet od kogo masz ten sprzet, wiec skoro ci sprzedali tyle towaru czy nie wypadaloby z ich strony dać ci rozpiske? bo co to za dil, który tylko sprzedaje i nie umie rozpisac?
    ok wracajac do tematu
    masz sokow na 2 cykle, Twoja rozpiska wyglada prawidlowo…po pierwszym cyklu zrob przerwe taka ile trwal cykl z odblokiem a potem dopiero zapodaj drugi cykl

Hades
    Keymaster

białko 4g. dawkownie o polowe mniejsze, ale czesciej. mozna zrobic zejscei na winku.

Hades
    Keymaster

zmienilem perspektywe
    bende walil
    1-6 prop 100mg E2D
    3-6 winko 30mg
    1-3 metka 15mg
    B3g ww4-5 tąg
    do tego po kazdym treningu 30 min areobow srednie tempo
    cel
    dobre misko i troszke chce zrzucic tluszczu na tym cyklonie
    Prosze o ewentualne poprawki albo rady

Hades
    Keymaster

sam bym takie cos zaszczepil ale jak narazie dlamnie to jesze za mocne preparaciki..

anonym
    Uczestnik

Nalep_Goldap – naucz się poprawnie formulowac nazwy tematow, temat w stylu: ?????? jest nie do przyjecia – pierwsze i ostatnie ostrzezenie….

Hades
    Keymaster

oki bende normalni. Ktos jeszcze się pypowie

Hades
    Keymaster

Nalep rozpiska którą napisales w drugim wariancie jest bez sensu . Wczesniejsze moje sugestie jakie przedstawilem ci na gg są jak najbardziej trafione . Otoz powieniens ta ilość soku podzielic na dwie czesci i stworzyc z nich 2 cykle przedielone dwoma tygodnaimi przeznaczonymi na hcg + nolvadex . Wczesniej przed koncem cyklu nr.1 wejdz na clen. Zacznij go brac na 2 tygodnie przed zakonczeniem brania srodkow i przeciagnij przez cale 2 tygodnie kiedy bedziesz bil hcg. Jednoczesnie z rozpoczeciem brania clenbuterolu zacznij stosowac kreatynę – najlepiej monochydrat i ciagnij ja okolo 5 tygodni – 10 g dziennie. Po zakonczeniu hcg wejdz na nowy cykl z propa i wina . Moim zdaniem to będzie najlepsze rozwiazanie.

TMQ uwazam ze branie zwiekaszanie porcji białka na cyklu powyzej 4 g jest nieuzasadnione . Beda cna srodkach mamy zawiekszona przyswajalnosc skaldnikow odzywczych czyli wykorzystujemy wiecej niz zwykle . Wiec ja preferuje postepowanie na odwrot i rozpoczecie zwiekszania ilośći sporzywanych bialek po zakonczeniu cyklu . Wtedy to organizm nie ma juz takich zdolnosci do przyswajania i potrzebuje wiecej tego skalnika.

Hades
    Keymaster

Power tylko ostatni czasu troszke zaniedbalem diete i się otluscilem mam jakies 92 w pasie i malo lipomastje wiec co proponujesz?? nadal twego planu się tzymac?? czy cos zminiamy??

Hades
    Keymaster

Przede wszytskim proponuje nie zmieniac zdania co 5 min i trzymac się twardo wyznaczonych celow. Jezli masz lipomastie to radze trzymac się sciisle diety do tego uzyc provironu podczas cyklu i to juz od drugiego tygodnia stosowania tescia. To powinno wystarczyc

Hades
    Keymaster

Power mi chodzi o to, ze wlasnie nandrolon zajebiscie poprawia przemiane bialek, przez co fajnie podnosi bilans azotowy i dlatego trzeba utrzymywac podaz na wiekszym poziomie niz na np. mecie + testo. wieksza podaz wieksze przyrosty. nie pisze, ze nie będzie przyrostow przy slabszej diecie – beda, ale mniejsze.

a co do tego, ze po cyklu tzreba trzymac białko wysoko, to zgadzam się w 110%

Nalep musisz najpierw zwalic ndmiar tluszczu. wiecej taknki tluszczowej – wiecej receptorow estrogenowych, co na cyklu moze doprowadzic do ginekomastii, jesli zastosujesz nieodpowiednie srodki. mysle, ze prop z lekkim taperem w gore i w dol + wino {w mniejszych dawkach} będzie ok.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest