6-tka Weidera

Ten temat zawiera 77 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 15 lat, 5 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

czesc niech ktos mi napisze trening na brzuch w domu bez zadnych przyzadow, ale tak zeby wchodzilo na mase a nie na spalanie tluszczy bo tego nie posiadam. hehe

Hades
    Keymaster

W sumie to, takie ćwiczenia (bez uzadzen) są w 6 Weidera i to z nich mozesz sobie taki trening skleic

Hades
    Keymaster

-unoszenie bioder z nogami uniesionymi lezac (staraj się nie ruszac nogami w biodrach, tylko cale biodra unoscic mięśniami brzucha )
    -spiecia brzucha lezac (unosisz czesc piersiowa kregoslupa, ledzwiowa lezy)
    -skretosklony (lezysz z podkulonymi nogami, jedna zalozona na druga.prawy lokiec do lewego kolana, lewy lokiec do prawego
    -brzuszki bokiem (lezysz na boku w stabilnej pozycji, rece na karku i zginasz się do boku)
    -unoszenie bioder wraz ze spieciami brzucha na raz (cos w stylu scyzorykow, oba ruchy jednoczesnie)

Wykonuj 3 razy w tygodniu serie 3×15.

Hades
    Keymaster

Tej.. DOBRE:

Hades
    Keymaster

Pamietaj rowniez o zachowaniu prawidlowej techniki , nie napićniu innych mięśni podczas sklonow i skretosklonow , szczegolnie uwazaj na posladki one czesto ingeruja w tego typu cwiczeniach , nie rob zrywnych ruchow bo one obciazaja kregoslup , ruch ma byc plynny i staly , pamietaj o oddechu , czesto widze jak ludzie koncza serie na brzuch z powodu utraty tlenu , robia się czerwoni jak burak i maja dosc . Lepiej do tego nie dopuszczac .

Hades
    Keymaster

moze to Ci pomoze
    [link/zdjęcie usunięty/e (linki/i nieaktualne]

Hades
    Keymaster

wow lee ale szpan ja jak cwiczylem nie mialem takich materialow do tego
    powiniens to przykleic bo duzo ludzi pyta o 6W

Hades
    Keymaster

dzieki chlopaki naprawde mi pomogliscie

Hades
    Keymaster

No musze powiedziec, ze 6 weidera wymiata… wystarczy tydzien treningu i juz widac zarysy mięśni brzucha… ;

Hades
    Keymaster

ja zaczalem robic 6W…obecnie jestem na 5 dniu
    jak skoncze (o ile skoncze) to zdam relacje
    jednak mam trening typowo masowy…ida wakacje wiec troche mogę zaniedbac diete
    aerobow regularnie nie robie, ale coraz czesciej bede gral w pilke i chodzil na basen, wiec nie potrzebuje, bo byloby tego za duzo
    sam jestem ciekaw co z tego wyniknie

Hades
    Keymaster

Te 6W to mozna robic caly czas bez przerwy czy trzeba robic przerwy miedzy cyklami.Bo nie weim czy robic to teraz czy tak za ok miecha jak sobie kupie Cell Pump.

Hades
    Keymaster

Od jutra zaczynam robic 6weidera , zobaczymy co to jest za bajer .

Hades
    Keymaster

jestem na 15 dniu, juz się duzo zmienilo na brzuchu
    ale trzeba byc upartym, polecam robic wieczorem

Hades
    Keymaster

z wlasnych doswiadczen, polecam robic 6 W albo rano na czczo <ciezka sprawa ale i efekt good> lub tak jak robi LEE wieczorem.i tez polecam robnic na pusty zoladek..no 6 W jest bardzo ciezkim treningiem ale przejdziesz wszystkie 42 dni mozesz byc z siebie dumny, gdyz nie kazdy go konczy w 100%……..

Hades
    Keymaster

na pusty zoladek to by bylo najlepsze, ale nie zawsze jest rano czas , a dwa nie zawsze się chce

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest