6 W i oddychanie…

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 15 lat, 10 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

witam
    Mam dziwne pytanie jak oddychacie przy 6W mi najlepiej idzie przy krotkich glebokich wdechach. Moze macie jakas lepsza propozycje ? Slucham sugestii
    Pozdrawiam

Hades
    Keymaster

wdychasz podczas podnoszenia. Wydychasz gdy opuszczasz. Wiec musi isc rownomiernie z ruchem ciała

Hades
    Keymaster

I jeszcze nie wiem jak u was ale jak sobie zrobie dzien przerwy pomiedzy treningami to nastepnego dnia są widoczne o wiele lepsze efekty(wiem ze zalozenia 6W wykluczaja jaki kolwiek odpoczynek pomiedzy kolenymi dniami treningowymi).
    Pozdrawiam

Hades
    Keymaster

Wedlug mnie to taki odpocxzynek jest jak najbardziej potrzebny gdyz tak na prawde miesien aby się zregnerowac calkowicie potrzebuje od 6 do 8 dob. Wiec dobrze dać chociaz te jedna na pewno wtedy są lepsze efekty i lepszy przyrost. gdyby cwiczyc codziennie to caly czas utrzymujemy wysoki poziom hormonow( miedze innymi kortyzol), ktore odpowiadaja za wlaczenie się katabolizmu w organizmie i w sumie te nasze wyniki beda marne jesli nie damy chociaz jednej pelnej doby na regeneracje
    Pozdro

Hades
    Keymaster

po 1 Post o 6W juz jest.
    po 2 oddychanie jest wazne zwlaszcza w przerwach miedzy seriami, glebokie wdechy by natlenic organizm.
    po 3 mozna zrobic przerwe dniowa w cw ale tylko pod koniec tyg i nie czesto bo miesien zbytnio odpoczywa, a wiadomo 6W to technika aerobiczna, miesien musi się meczyc i spalac tluszcz.

Hades
    Keymaster

ale chyba przy 6 w nie mozna robic odpoczycnku miedzy dniami?

Hades
    Keymaster

generalnie się nie powinno robic przerw miedzy dniami, ale jak juz robisz to nie wiekszy odpoczynek niz jednodniowy

Hades
    Keymaster

Dzieki dostosuje się
    Pozdrawiam

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest