6 weidera

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 14 lat, 7 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

witamjestem tu nowy, mam 17 lat i chce zaczac trenowac 6 weidera.. brzuszki trenowalem juz wczesniej wiec nie zaczynam od poczatku.Mianowicie mam problem /:-(0 🙁 / chodzi o to czy schudne czy wyrobie mięśnie?Po prostu chce wytrenowac mięśnie a nie stracic na wadze…..Proszę o odp

Hades
    Keymaster

Hades
    Keymaster

Czlowieku, wez się do kupy pozbieraj, zrob se jaka porzadna diete masowa, a nie bierz się za robienie brzucha…43 kilo przy 171 cm… powinienes grac w filmie dokumentalnym o Treblince.

Hades
    Keymaster

Nie wiem czy masz z czego chudnac… 6W jest raczej dla otylych ktorzy chca stracic w pasie

Hades
    Keymaster

A6W odpada stanowczo jestes chudy wiec z wygladem brzucha nie będzie problemu

Hades
    Keymaster

114703:date sob, 14 kwi 2007 - 16:29:name grindmybody) ”(grindmybody @ sob, 14 kwi 2007 - 16:29) snapback114703/snapback/ Nie wiem czy masz z czego chudnac… 6W jest raczej dla otylych ktorzy chca stracic w pasieNie! Jest wrecz odwrotnie!!!!!!!!!!!!! Jak jestes chudy i chcesz wyrzezbic brzuch to rob A6W, duzo kalorii przy tym nie spalisz

Hades
    Keymaster

a ja bym proponowal brzuszki i unoszenie nog. za jakis czas ewentualnie a6w do podkreslenia mięśni.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest