6 weidera

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 4 miesiące, 4 tygodni temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Mam pytanie. Czy jesli chce miec po prostu plaski brzuch, a nie kaloryfer i mięśnie, to czy powinnam cwiczyc 6 weideraż Zaznaczam, ze cwicze ja juz od tygodnia i nie wiem czy nie przestac i zaczac cwiczyc inne ćwiczenia na plaski brzuch.

Hades
    Keymaster

jestes kobieta wiec niemusisz się martwic ze bedziesz miala kostke

Hades
    Keymaster

6w dla kobiety to tez dobre rozwiazanie 'cosl'a kaloryfer niezrobi Ci się  w 1miecha

Marek
    Uczestnik

może zamiast katować się 6 weź sobie chodakowska albo mel b albo coś podobnego

Krzysztof
    Uczestnik

Po miesiącu mięśnie będą zarysowane ale ten efekt szybko minie 😉

Grzegorz
    Uczestnik

No o brzuch trzeba cały czas dbać, żeby ładnie wyglądał.

Arkadiusz
    Uczestnik

6 weidera tylko wzmacnia mięśnie, nie ma prawie nic wspólnego ze spalaniem tłuszczu z brzucha. Chcesz czegoś rzeczywiście działającego i na brzuch i spalającego tłuszcz? Spróbuj Tabaty na brzuch i pośladki: https://www.youtube.com/watch?v=wuz4GG-lk8M

StFan
    Uczestnik

Słyszałam, że ten typ treningów tylko działa na mięśnie. Tak na prawdę wszystko zależy od potrzeb.

Oliwia
    Uczestnik

Nie wiem dziewczyny co wy macie z tą 6 weidera, przecież pod koniec ćwiczen wykonujecie je dobre 40 minut! w tym czasie spokojnie zdazyłybyście zrobić i brzuch i ramiona, nie szkoda wam czasu?

Pola
    Uczestnik

ten trening jest na mięśnie, z gubieniem tłuszczu może być gorzej, dla mnie taki trening jest zbyt intensywny, wolę robić mniej a często

Hades
    Keymaster

Może spróbuj tego: https://www.kulturystyka.org.pl/cwiczenia-na-brzuch-i-talie-osy/ ?

Dostosuj liczbę serii i powtórzeń do swoich możliwości i będzie super 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest