6 weidera a masa

Ten temat zawiera 23 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Czy mozna robic 6 weidera przy masowce?

Hades
    Keymaster

jasne ze mozna… tylko czy to ma sens ? skoro się masujesz to masuj… nie mozna robic jednoczesnie masy i rzezby… a dlaczego tak chciales ?

Hades
    Keymaster

brzuszek rosnie

Hades
    Keymaster

no tak rosnie przy masowaniu… a po masowaniu przeciez mozna zrobic rzezbe. chyba ze chciales caly czas miec krate na brzuchu

Hades
    Keymaster

standardowe ćwiczenia stykna – unoszenie nog, rzymska, allahy na bramie

Hades
    Keymaster

Polecam cw na mase mięśni brzucha a nie na redukcje fatu…i wyrzezbienie 6paku. bo przy robieniu pozniej rzezby moze się okazac ze masz mizerny ten brzuszek..a wtedy ciezko zeby uroslo….

Hades
    Keymaster

wlasnie kiepsko to wyglada jak masz takie male mięśnie brzucha a reszte spora, rob mase mięśni brzucha jak mowi Conan

Hades
    Keymaster

jakie ma robic serie na brzuch? bo wczesniej zaniedbywalem trening brzucha, poniewaz troszke biegalem;p

Hades
    Keymaster

rob codziennie po treningu 200brzuszkow rozdziel np na 4 serie po 50
    +podciaganie kolan do brody(3serie 30-50) i skrety ze sztanga 1 serie 50-70 powtórzeń

Hades
    Keymaster

conan ma racje czyli najpier musi byc co rzezbic
    a jak robic mase to wszystkiego czyli tez brzucha ktore są w sumie jednymi z waznijszych mięśni w naszym ciele

a conan jak myslisz lepiej trenowac brzuch przy masie raz w tygodniu a tak pozadnie czy np. co 2 dzien mnijsza ilośći ćwiczeń jestes zwolennikiem ktorego rodzajuż?

jakbys dobral ćwiczenia na brzych do standardowego planiu
    pon-sr-pt klata-tric, plecy-bic, nogi barki ???

ja tak sadze ze na bazie tych ćwiczeń:
    unosznie nog
    brzuszki ze skretem
    brzuszki krotkie -nie robisz do pelnego wyprostu

w sumei to sadze ze na podstawie tych ćwiczeń ulozyc by moza dla kazdego progu zaawanswoaniaż?

Hades
    Keymaster

hmmmm
    ja się masuje a zaczolem robic 6 weidera Za duzo idzie w kibel %)
    Przed tym robilem przez 2,5 miecha trening brzucha z ciezarem mysle ze będzie dobrze

Hades
    Keymaster

ja robie brzuszki – dwa lub 3 ćwiczenia – po 3 serie z czego dwie z obciazeniem – nie widze sensu 6 weidera robic przy masowce

Hades
    Keymaster

yyyyyyyyy a ja cos glupio cwiczylem brzuch, bo 6 dni w tyg, na lawce 45* i 10 X80, 2X70, 3X30 z ciezarem i spiecia 3Xmax, zajebiscie poszlo na brzuchu, jak nigdy nie mialem kratki, to teraz juz się pojawila, ale trening chyba za bardzo meczacy, bo się tak przetrenowalem ze szok :/ czy dobry będzie przy masie ten trening:
    5X50 z ciezarem, 4X50 z ciezarem i skretami (wszystko na lawce 45*), a pozaniej jeszcze spiecia 3Xmax i skrety ze sztanga 2Xmax?
    czy tez lepiej jest te ćwiczenia robic z wiekszym ciezarem i mniej powt.?

Hades
    Keymaster

ja robie serie do momentu bolu 😀 bez ciezaru do bolu nie robie bo za duzo powtórzeń by bylo ale z ciezarem robie tak zeby bylo max 15 powtórzeń w serii i bol-szczypanie w brzuchu

Hades
    Keymaster

Polecam cw na mase mięśni brzucha a nie na redukcje fatu…i wyrzezbienie 6paku. bo przy robieniu pozniej rzezby moze się okazac ze masz mizerny ten brzuszek..a wtedy ciezko zeby  uroslo….

conan a jak robic mase brzucha- tzn zeby zachowac ilsc powt 12-8, bo przy normalnych brzuszkach, albo unoszeniu kolan ja robie ok 50powt.
    Z jakims dodatkowym obciazeniem czy jak?

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest