7 kg

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 17 lat, 6 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Czy waż1c 68kg i mając 17 lat mogę ćwiczyć hantlami 7kg robie 3 serie po 12 na jedn1 reke . I nie wiem czy to nie zamało czy za dużo ? Proszę o podpowiedz
    Dzieki

Hades
    Keymaster

jak cwiczyc, to cale cialo.

Hades
    Keymaster

… może tak wiecej byo napisał o co na reke ?? na reke to ja zak31dam zegarek 😆 wiecej informacji….

Hades
    Keymaster

17 lat to już stary kon jesteś – możesz już omiało ćwiczyć całe cia3o, na poczatku na malym obci1żeniu potem na coraz wiekszym

anonym
    Uczestnik

Czy waż1c 68kg i mając 17 lat mogę ćwiczyć hantlami 7kg robie 3 serie po 12 na jedn1 reke . I nie wiem czy to nie zamało czy za dużo ? Proszę o podpowiedz  Dzieki

Co to za pytanie ?? Jedziesz takim cieżarem na jaki pozwala Ci Twoja siła i mozliwosci, to że masz 68kg wagi i 17 lat to jeszcze nic nie mowi…
    To ile kto może podnieoa i w jakim wieku to bardzo indywidualna sprawa.
    Jeżeli czujesz, że dany cieżar weYmiesz na ca31 serie to dobrze. Wydaje mi się, że jestes początkującym i z czasem nabierzesz w tym temacie wprawy.

Powodzenia!

Hades
    Keymaster

heaaaa jakie pytanie…ja w wieku 17lat targalem 15kg i co tzn. ze jest cos zle ..
    hades juz ci powiedzial ze to zależy od osobowosci i genetyki…a czyto duzo dla ciebie to sam zobaczysz po wynikach i wlasnych mozliwosciach….
    nie mozna porownywac się do innych nie ma wzroca silowego do kazdego wieku…

Hades
    Keymaster

Jak Ci pasuje to możesz ćwiczyć 7-mio kilogramowymi puszkami z farb1 😀
    Jak dajesz rade robia pe3ne serie z takim cieżarem to nie wiem po co pytaa (robia trzeba). Jak dasz rade to we? wiecej (ze sztangą też roB).
    no bo te pytanie nie jest też do konca jasne : Ty tylko chcesz ćwiczyć z hantlami ????
    robisz biceps czy triceps??
    A no i waga nic nie mowi bo nie wiemy ile masz wzrostu ??
    A czy to mało czy dużo to indiwidualna sprawa(z reszta to już i tak us3ysza3eo) – cwicz na ile masz mozliwosci 8) 8)

Hades
    Keymaster

Megakoks 17 lat to nie taki znow stary kon! Jeszcze co najmniej z rok powinien trenowac na silce lightowym cieżarem, na duże przyjdzie czas!
    pzd 8)

Hades
    Keymaster

czemu conajmniej rok??
    w wieku 17 lat raczej nic złego mu się nie stanie
    a jak juz chodzic to lepeij się nie nastawiac na lightowe cieżarki

Hades
    Keymaster

Poczytaj cos o ćwiczeniu w tym wieku dużymi ciezarami a etapie kostnienia, a porozmawiamy.
    pzd 8)

Hades
    Keymaster

no tak
    ale 17 latek który nie bierze żadnych koxow raczej i tak nie będzie brał ogromniastych cieżarow
    a nastawianie się na lightowe jest bezsensowne

Hades
    Keymaster

no skoro tak mowisz! nabie? doswiadczenia a bedziemy rozmawiaa!
    pzd 8)

Hades
    Keymaster

zaczalem ćwiczyć w wieku 16 lat
    siła przychodzi3a mi baaaaaaardzo stopniowo
    rok min13 prawie i nic mi nie jest 😀
    ale bardzo chetnie o tych koociach bym sobie poczytał
    możesz mi podac jakieś Yrod3o??

Hades
    Keymaster

anatomia i fizjologia czlowieka w kazdej ksiegarni miedycznej;-)
    pzd 8)

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest