Andriol

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 17 lat, 9 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1540

  Hades
  Keymaster

  Andriol jest sterydem rewolucyjnym, ponieważ oprocz methyltestosteronu, jest jedynym efektywnym testosteronem stosowanym doustnie. W3aociwooci testosteronu powodują, że jeśli jest brany doustnie jest nieefektywny ponieważ zostaje szybko wch3oniety a nastepnie natychmiast zmetabolizowany w w1trobie. Substacja testosterone undecaonate zawarta w Andriolu jakkolwiek jest szybko wchłaniana przez układ limfatyczny i przekazywana do wątroby w celu zneutralizowania, nie jest metabolizowana i staje się efektywna.

  Andriol aromatyzuje się minimalnie to znaczy, że tylko niewielka czeoa substancji może zostać zmieniona w estrogeny, ponieważ dihydrotestosteron nie aromatyzuje się. U?ywający Andriol nie zauważ1 zatem symptomow feminizacji takich jak ginekomastia czy zwiekszenie masy t3uszowej. Andriol powinien wiec być doskona3ym sterydem, jest ale nie do konca.

  Najwieksza wad1 Andriolu jest fakt, że zaczyna być efektywny jeśli jest brany w dużych dawkach. Nawet jeśli bierze się dawke 200 mg Andriolu dziennie poziom testosteronu w krwi jest nadal zbyt niski jak na kulturyste w celu zwiekszenia siły i przyrostu masy mięśniowej. Kapsu3ki są efektywne jedynie przez kilka godzin zatem powinno brać się od 6-7 kapsułek (minimum 240-280 mg) dziennie aby uzyskaa dobre rezultaty porownywalne do sterydow w ampu3kach. Jednak taka dawka dzienna Andriolu powoduje, że zwieksza się poziom estrogenow. Takie dawki powodują rownież wieksza retencje sodu i wody. Każdy osobiocie musi rozważya czy Andriol jest dla niego najlepszym sterydem. Inn1 niedogodnooci1 Andriolu jest jego wysoka cena. Za 20 kapsułek 40 mg należy zap3acia na czarnym rynku minimum 50 zł. A to znaczy, że dzienna kuracja Andriolem kosztuje około 17 zł.

  Dla tych kulturystow ktorzy poważnie myol1 o umieszczeniu Andriolu w swoich cyklach dawka 8 kapsułek (320 mg dziennie) powinna być wystarczająca. Andriol powinno brać się 3 razy dziennie, najlepiej w jednakowych odstepach czasu (co 8 godzin) aby substancja była dobrze wchłaniana przez organizm. Jakkolwiek nawet tak duża dawka nie gwarantuje satysfakcjonujących rezultatow. Dla tych ktorzy pomyśleliby, że zwiekszenie dawki ponad 8 kapsułek dziennie byłoby dla nich lepsze powinni jednak rozważya, że bardziej wskazane jest przerzucenie się na testosteron w zastrzykach.

  Andriol polecany jest szczegolnie dla tych, ktorzy dopiero zaczynają brać sterydy anaboliczne. Te osoby odczują zwiekszenie siły i rownie czesto przyrost masy mięśniowej. Adriol jest szybko wydalany z organizmu zatem może być brany przez osoby przygotowujące się do zawodow wymagających testow antydopingowych.

  Skutki uboczne stosowania Andriolu mogą pojawia się bo skonczeniu cyklu, kiedy poziom testosteronu w organizmie gwa3townie spada. Moze pojawia się przede wszystkim podwy?szone ciśnienie krwi.

  Andriol powinien być przechowywany w ch3odnym miejscu (6-15 stopni Celsjusza), najlepiej w lodowce. Kapsu3ki są narażone na działanie promieni s3onecznych wiec nie należy przechowywaa Andriolu pod bezpoorednim działaniem promieni s3onecznych.

  z tego co tu pisze to wynika ze jedyny skutek uboczny tego koxu to uszczuplenie kieszeni … co o tym koxsie powiecie?????

  #79071

  Hades
  Keymaster

  to popularny undestor – srodek, który stosowany sam powoduje wzrost aromatyzacji i retencje wody (poprzez to, ze trzeba stosowac wysokie dawki).

  nie polecam.

  #79077

  Hades
  Keymaster

  TRZEBA będzie KIEDYS GO WZIAC

  #79087

  Hades
  Keymaster

  Albo i nie 😀

  #79092

  Hades
  Keymaster

  Nedza. —eby uzyskac pozytywne efekty, trzeba stosowaa tego duże ilości… co jednoznaczne jest z efektami ubocznymi. Brany w pojedynke daje wymierne efekty.

  #79102

  grafik
  Uczestnik

  skoro tmq nie poleca to ja go raczej nie chapne … :trening:

  #79108

  Hades
  Keymaster

  undestor to nic co warto polecic
  sprzedaje się to kolesiom, ktorzy panicznie boja się zastrzykow
  zeby dać im namiastke testosteronu 😀
  drenaż kieszeni i naciaganie jeleni!!

  -ale sypie rymami

  #79119

  Hades
  Keymaster

  dzieki za info 😀

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest