bobson1990

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat, 1 miesiąc temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

to co zrobil bobson 1990 czyli odswiezenie starych tematow sprzed ponad miesiaca nawet jest moim zdaniem niedobre. normalnie za takie cos (w sumie spam) jest BAN. jako ze jest na forum nowym uzytkownikiem proponuje ostrzezenie. jesli się to powtorzy jestem za BANem. Kto za, kto przeciw?

Hades
    Keymaster

tez mnie to wkur… chlop pisze same bzdety nie wnoszace praktycznie nic do tematu typu zgadzam się z przedmowca

Jestem za banem na jakis czas bo nie mogę normalnie forum czytac przez tego cymbala

Hades
    Keymaster

najwidocznie chce gwiazdki
    No a tak serio no to poryte z leksza :/
    Ban na 5 dni

Hades
    Keymaster

Od tego są moderatorzy!
    Choc nie da się ukryc, ze zlamal regulamin.

Hades
    Keymaster

hehe ale macie problem : zostawcie ta sprawe modom :

Hades
    Keymaster

co do bezsensownych postow tez mnie wkur*a ale co do odswiezania tematow to nie sadze zeby to bylo zle, bo kazdy ma prawo poczytac co się kiedys dzialo i ewentualnie dopytac o cos, co juz bylo, ale nie do konca zostalo wyjasnione. po co zakladac 50 temat o kreatynie skoro mozna odswiezyc juz istniejacy i tam zadac swoje pytanie?

Hades
    Keymaster

No macie wszyscy racje, ja juz mu to kilka godzin na PW napisalem ze troche przegina piszac same posty typu masz racje zgadzam się , ktore nic nie wnosza do tematu, ale niech będzie, ale to ze odswiezyl te tematy i zrobil taki burdel, tylko po to aby nabic sobie posty, no to przegial mocno…. uwazam, ze powinien dostac upomnienie za to co narobil i skasowac wszystkie te jego posty typu hehehe extra itd, Pozdrawiam.

Hades
    Keymaster

on glownie w knajpie pisze ??

ma chlopczyk radoche … ida swieta niech się nacieszy

Hades
    Keymaster

Ta ale caly dzial Suplementy odswiezyl tematy

Hades
    Keymaster

zgadzam się z starik ,przynajmniej powinien dostac ostrzezenie. Wynika z tego ze pisze 25 postow dziennie czyli wiecej niz ja przez 5 miesiecy.Chyba ze ze mna jest cos nie tak.

Hades
    Keymaster

ok ma byc kara to kara trzeba ponosic konsekwencje za swoje bledy to ile postow mozna pisac dziennie? zeby niebylo znowu takiej sytuacji ? prepraszam wszystkich kturym zatrulem zycie… teraz wiem ze tego niemozna robic przepraszam wszystkich i Proszę o odpowiedz ile postow dzienie mozna pisac? pozdro

Hades
    Keymaster

ile checsz ale na temat. posty maja cos wnosic nowego , przydatnego do tematu

Hades
    Keymaster

ok zlamalem ta zasade
    1. Pisania bezmyslnych postow i wypowiedzi nie zwiazanych z tematem – kazdy taki post jest kasowany przez moderatora dzialu a osoba, którą go napisala dostaje ostrzezenie ( dwa ostrzezenia ban ).
    niewszystkie posty lamia ta zasade ale niekture tak wiec konczy się sprawa na ostrzezeniu czy ban na jakis czas?

anonym
    Uczestnik

Bobson widze, ze nie czytales regulaminu tego forum – a wiesz po czym to zauwazylem? Otoz ukrywasz się na forum pod kilkoma nickami co jest zabronione !

Oto Twoje IP:

213.199.207.194 125 Posty

Uzytkownicy piszacy z tego IP
    bobson1990 125 Posty
    bobek15-1990 67 Posty
    bobson 5 Posty
    SzyMonek 1 Post

I nie wydaje mi się, zeby w tym przypadku chodzilo o siec osiedlowa, poniewaz wszystkie nicki są podobne. Oto punkt regulaminu, na który się powoluje:

11. Nie wolno korzystac wiecej niz z 1 konta/nicka, kazda proba ukrywania się na Forum pod roznymi nickami będzie szybko sprawdzana a uzytkownik otrzyma bana.

Wedlug mnie należy ci się ban za zlamanie kilku podstawowych punktow regulaminu – to, ze jest syf na innych forach mnie nie interesuje, ale TUTAJ ma byc porzadek !

Hades
    Keymaster

to co Hades bana zalozyc ? 😀

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest