Cell Pump 665g + Monohydrat 200g + Dextrosa? + Tauryna + Witaminy

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 14 lat, 7 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Witam! Jutro zamawiam odzywki podane w temacie. Proszę o rozpiske tego jak to brac. Cell Pump + Mono wiem, ze są rozne sposoby brania i chcialbym wiedziec jak najlepiej. Dextrose brac tez do tego zestawu czy sobie darowac? Tauryne podobno zeby odczuc to trzeba jesc dziennie 10g, jak to jest? Bede wdzieczny za odpowiedz

Hades
    Keymaster

Ja bym to zrobil tam mono rano jak zawsze 30 minut przed treningiem CP i bezposrednio po treningu mono ja tak robilem i do wszystkiego dawalem dex na witaminach się nie znam

Hades
    Keymaster

Zrobie chyba tak: rano Cell Pump, po treningu Mono

Hades
    Keymaster

Mozesz na pocxzatku cyklu dawac rano mono, po treningu CP, a w okolo polowie cyklu zwiekszyc dawke do mono rano, CP przed i po treningu, albo inaczej z wieksza/inna dawka, zeby dostarczyc otrganizmowi roznego bodzca! Witaminki na pusty zoladek, a Tauryne jak bralem Mega Caps z Olimpu to szczerzemowiac nie specjalnie ja odczulem, pozatymw CP masz tauryne, wiec te pieniadze przeznacz lepiej na lepsze witaminy, lub bialeczko jakies. Dextrose mozesz, ale zamiast mozesz rownie dobvrze Carbo, ktor tez jako transporter podziala, a jescze uzupelni diete.

Hades
    Keymaster

114889:date nie, 15 kwi 2007 - 21:05:name Dark) ”(Dark @ nie, 15 kwi 2007 - 21:05) snapback114889/snapback/ Zrobie chyba tak: rano Cell Pump, po treningu Mono CP odzywka pompujaca lykaj przed treningiem to będzie pompa

Hades
    Keymaster

Wlasnie w DT bede walil przed treningiem. Dextrose zamawiam Olimp Dextro Juice tam pisze, ze na 40g jest 2g tauryny i w CP bym mial 1g to chyba zrezygnuje z tej tauryny, a kupie za to albo białko albo gainera jak myslicie?

Hades
    Keymaster

białko

Hades
    Keymaster

Z tym gainerem to sobie mysle, ze po nim przytyje, a nie od Cell Pump i Mono i nie bede wiedzial czy po Cell Pump i Mono czy po gainerze i do kreatyny lepiej białko tak jak piszesz.

Hades
    Keymaster

Gainera i białko masz do uzupelniania diety

Hades
    Keymaster

wypelnij profilna czczo 3g monoprzed sesja cp i po sesji 3g mono\w okolicach sesji cpdo mono dajesz dextrozekup jedno opakowanie dextro juice i carbocarbo po treningu a dextro rano do monokup kompleks witamin i mineralow

Hades
    Keymaster

Posiadam: – Cell Pump 665g- Universal Monohydrat 200g- Gainer Vitalmax 1 4800g- Dextrosa Olimp 1500gJak najlepiej brac gainera z kreatynaż Rano gainer, bezposrednio po treningu kreatyna, po 30 – 40 min gainer czy lepiej z kreatyna pic gainera, a tego Cell Pump to mam 665g i dziennie jedna porcja 9g to wychodzi ze starcza na okolo 73 dni cos nie tak?

Hades
    Keymaster

Rano na czczo mono + dextro Jiice, Cell Pump przed treningiem, Gainer po treningu.Nie wiem dlaczego wybrales Gainera1, bo to same wegle, ale skoro tak wolisz

Hades
    Keymaster

Ale ja chce brac przed treningiem Cell Pump po treningu Mono i jak mam brac to z gainerem po treningu?? Gainera wybralem Vitalmax 1 bo kosztowal mnie 84 zl, normalnie 96 zl kosztuje, białka ma 13g.

Hades
    Keymaster

Dark.. od poczatku tematu pytasz o cos, a jak dostajesz odpowiedz i tak wybierasz swoja inna wizje :/ wiec po co pytasz? Uwiez mi ze lepsze efekty da Ci zjedzenie Cell Pumpa przed treningiem a po nim Gainera , niz ladowac w siebie kreatynę w przedziale 2 godzin a reszte 22 godzin doby nie brac w ogole :/

Hades
    Keymaster

Ok! A nie za duzo tego Cell Pumpa na 73 dniż??

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest