ciapek889

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 11 lat, 11 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Poczatki przygody z silownia [link/zdjęcie usunięty/e (linki/i nieaktualne] troche tego jest macie co ogladac Mam 17 lat 173cm i 64 kgWiem ze musze dowalic miecha I na pewno nie zaprzestane na tym co jest bo rewelacji nie ma : no ale ciezka praca dojde do tego czego chce mysle ze najbardziej odstaje klata i plecy i to teraz jest mój priorytet No wiec oceniajcie krytykujcie itp

Hades
    Keymaster

bardzo slabe barki i plecy. Reszta mi się podoba chociaz dziwnie wyglada ten Twoj tric

emilo
    Uczestnik

rzezbe ma dobra ale waga cos mi tu nie pasuje hehe wychodzi na niedowage spora ale nie widac tego 😀 ale moze jestes z budowy szczuply ciekawia mnie wymiary jakie masz  ??

Djabolica
    Uczestnik

No waga slaba strasznie ale jak nie wierzysz ze jest taka to mogę Ci zdj zrobic wymiary heh nie pytajcie bo się niestety nie mierze patrze w lustrze jak to wszystko wyglada to tyle w lapie przed wakacjami mialem 36 tyle wiem a ile jest teraz nie mam zielonego pojecia

Hades
    Keymaster

niezly postep

emilo
    Uczestnik

to calkiem calkiem hehe 😀 tez mam cos kolo tego dzisiaj się pomierze hihi ale do lata przydalo by się z 40  w raczce zeby wygladac jak czlowiek 😀

Djabolica
    Uczestnik

Wiesz co lapa to nie wszystko najwazniejsza jest zachowana proporcja zeby wszystko bylo w miare rowne a jak na razie u mnie problem z gruboscia plecow i klata :/

ttt
    Uczestnik

wazne ze są postepy

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.