Deca, Libol200, Stanazol, Holastin???

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 14 lat, 4 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Witam, Kolega zaproponowal mi drugi cykl Deca+ Libol200+Stanazol+Holastin (tabletki). Podobno po takim cyklu mam się spodziewac dużego przyrostu suchych mięśni i bardzo duzy przyrost sily? A co z wątroba, bo w cyklu są jednak tabletki? Czy moze lepiej zarzucic dece+sustanol250+winstrol? Nie jestem doswiadczonym kolesiem w tej dziedzinie wiec czekam na jakies komentarze…

Hades
    Keymaster

wiesz jaka substancje czynna zawiera DecaDurabolin i Libol 200 ?wiesz jakie dzialanie ma halo i stan ?wzrost, waga, cel cyklu, typ budowy, wek, uprawiana dyscyplina

Hades
    Keymaster

No wlasnie nic nie wiem, wszystko co mi koles powiedzial to to co napisalem jak widze nie powiedzial mi nprawie nic, a jezeli chodzi o moje dane towzrost – 188waga – 94kgwiek – 25latw bicepsie okolo 34cmCel zbudowanie dobrej suchej masy i poprawa silyDyscypliny zadnej nie uprawiam trenuje 4 dni w tygodniuw miare dobry trening gdzies mam post gdzie dalem go do ocenyi oceniono go w miare pozytywnie, jedyne co to nie jestem pewnydiety, staram się trzymac jakiegiejs przykladowej rozpiski ale jestto dla mnie najtrudniejsza czesc calej zabawy

Hades
    Keymaster

ciekawi mnie jakie halo masz do tema tu ;glupi pomysl g17 Ci wpierdoli watrobe 2-8 wino 1- 8 prop z tym stazem taki zestaw wystarczy a jak pierwszy cykl to jeden srodek wystarczy ,enan,npp,prop

Hades
    Keymaster

98712:date nie, 17 gru 2006 - 02:49:name speedy) ”(speedy @ nie, 17 gru 2006 - 02:49) snapback98712/snapback/ Witam, Kolega zaproponowal mi !–coloro:#FF0000–span color:#FF0000 !–/coloro–drugi !–colorc–/span!–/colorc–cykl 98735:date nie, 17 gru 2006 - 05:31:name speedy) ”(speedy @ nie, 17 gru 2006 - 05:31) snapback98735/snapback/ No wlasnie nic nie wiem, wszystko co mi koles powiedzial to to co napisalem jak widze nie powiedzial mi nprawie nic, a jezeli chodzi o moje dane towzrost – 188waga – 94kgwiek – 25lat!–coloro:#FF0000–span color:#FF0000 !–/coloro–w bicepsie okolo 34cm!–colorc–/span!–/colorc– 😀 jaja sobie robisz czy tylko się pomyliles w pisaniu

Hades
    Keymaster

no ja mam 37,5cm, ja bym się zastanowil nad treningiem i odzywianiem….

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest