Decaject 200mg

Ten temat zawiera 47 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 15 lat, 7 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

mam pytanka zamiezam wziasc powyzrzy decajest 200mg , 10ml czyli 10 zastrzykwo i do tego metke jak wam się wydaje czy powinienem polonczyc to z jeszcze jakims innym sterydem w zastrzykach i jak brac ten caly decject pozdro

Hades
    Keymaster

a który to twoj cykl bo to jest bardzo wazne

Hades
    Keymaster

przypuszczam, ze pierwszy i cwiczy od max 4miesiecy, ale mam nadzieje, ze się myle…:/

Hades
    Keymaster

staz, waga, wzrost, % zatluszczenia, poprzednie kuracje

Hades
    Keymaster

poprzednio bralem prolangatumi mete cwicze dosc niesystematycznie ( niestety ) a przec co mam spadki obecnie 185 cm 75kg poczatki byly 1,5 roku temu jak widac jestem szczuply niewiem ile mam % tluszczu

Hades
    Keymaster

NIe dla ciebie koksy Odpusc se idz kupi jakies odzywki !! A spadki pewnie dlatego bo odbloku nie zapodales

Hades
    Keymaster

chlopaczyna chcial konkretna odpowiedz a nie cos takiego ze koksy nie dla niego to mi się wlasnie niepodoba jezeli jest zdecydowany i chce cos wziasc to chce uzyskac konkretnej odpowiedzi i pomocy po to chyba jest to forum i ten dzial a wracajac do tematu to decaject+metka jest dobry ale zależy co chcesz uzyskac po tym po metce i dece wpadnie ci sporo dobrego miecha ale ja dorzucilbym cos jeszcze do tego np jakiegos tescia albo suste lub omke gwarantoje ze z dobra dieta i reguralnym treningiem odblokowaniem i jakimis suplami bedziesz zadowolony z kuracji

Hades
    Keymaster

duraject-100 + metax + proviron, odblok nolva/clomid/tribulus.

Hades
    Keymaster

a co ile ma wkuwac decaject zamowilem tylko 10 ml kujac co trzy dni starczy mi na 4 tygodnie czy to nie za malo ??

Hades
    Keymaster

chlopaczyna chcial konkretna odpowiedz a nie cos takiego ze koksy nie dla niego to mi się wlasnie niepodoba jezeli jest zdecydowany i chce cos wziasc to chce uzyskac konkretnej odpowiedzi i pomocy po to chyba jest to forum i ten dzial a wracajac do tematu to decaject+metka jest dobry ale zależy co chcesz uzyskac po tym po metce i dece wpadnie ci sporo dobrego miecha ale ja dorzucilbym cos jeszcze do tego np jakiegos tescia albo suste lub omke gwarantoje ze z dobra dieta i reguralnym treningiem odblokowaniem i jakimis  suplami bedziesz zadowolony z kuracji
    Moze i tak ale ten dzial tez jest poto aby uswiadamiac o jakichs niebezpieczenstwach ktore moga go spotkac jak będzie bral to swinstwo
    Nie napisal ile ma lat moze to jeszcze dzieciak czeba zawsze się wszystkiego wypytac i dopiero mu doradzac zeby mu nie zaszkodzic

Aha i niepisalem tego poto by się z toba klocic pozdrawiam

Hades
    Keymaster

chlopaczyna chcial konkretna odpowiedz a nie cos takiego ze koksy nie dla niego to mi się wlasnie niepodoba jezeli jest zdecydowany i chce cos wziasc to chce uzyskac konkretnej odpowiedzi i pomocy po to chyba jest to forum i ten dzial a wracajac do tematu to decaject+metka jest dobry ale zależy co chcesz uzyskac po tym po metce i dece wpadnie ci sporo dobrego miecha ale ja dorzucilbym cos jeszcze do tego np jakiegos tescia albo suste lub omke gwarantoje ze z dobra dieta i reguralnym treningiem odblokowaniem i jakimis  suplami bedziesz zadowolony z kuracji
    Moze i tak ale ten dzial tez jest poto aby uswiadamiac o jakichs niebezpieczenstwach ktore moga go spotkac jak będzie bral to swinstwo
    Nie napisal ile ma lat moze to jeszcze dzieciak czeba zawsze się wszystkiego wypytac i dopiero mu doradzac zeby mu nie zaszkodzic

Aha i niepisalem tego poto by się z toba klocic pozdrawiamMoze i tak ale ten dzial tez jest poto aby uswiadamiac o jakichs niebezpieczenstwach ktore moga go spotkac jak będzie bral to swinstwo

kolego mam 19 lat. na KOKSACH znam się i to dobrze lecz chce się poradzic z czystej ciekawosci i niewiedzy o decaject

Hades
    Keymaster

to czeba bylo to wczesniej napisac to bys otrzymal inne odpowiedzi a nie takie jak np
    NIe dla ciebie koksy ! Odpusc se idz kupic jakies odzywki

Hades
    Keymaster

ok to nie zmieniajmy tematu je chce się dowiedziec ja mam kuc tego decaject co ile dni a i czy lepiej będzie kuc w barek w dupala pozdro

Hades
    Keymaster

w dupe

Hades
    Keymaster

napisz który to cykl, jak byly jeszcze jakies to co i jakie dawki

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest