DEKA

Ten temat zawiera 21 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat, 12 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #6508

  Hades
  Keymaster

  CO sadzicie o DECE jake są jej efekty, zagrożenia itd.Ja tego nie chce brać tylko kumpel i powiedziałem mu że się spytam Was czyli ludzi z forum!!

  #91625

  Hades
  Keymaster

  jeden z lepszych koksow. samej brać się nie powinno, raczej w połączeniu z czyms(winstrol, tesa). efekty? zajebiscie twarde i trwa3e mięśnie. po cyklu pozwala wype3nia mięśnie(utwardza) i pozwala zachowaa na długo uzyskana mase. co do zagrożen to nie widze 😆

  #91636

  Hades
  Keymaster

  NAZWA HANDLOWA:
  Retabolil (Wegry) ampu3ki 50 mg/l ml
  Deca-Durabolin (Niemcy, Holandia, Grecja) ampu3ki 50 mg/1ml i 100 mg/1ml
  Durabolin (Francja) ampu3ki 25 mg/1ml
  Anadur (Szwecja) ampu3ki 50 mg / ml.

  Na calym swiecie produkowany jest caly szereg preparatow opartych na tym zwiazku. Miedzy innymi fenylopropionian nandrolonu, dekanian nandrolonu, heksanian nandrolonu, undekanian nandrolonu, propionian nandrolonu i wiele innych pochodnych. W USA i Europie najbardziej rozpowszechnione są 2 pierwsze pochodne: dekanian nandrolonu w Polsce znany przede wszystkim pod nazwa Deca – Durabolin (produkt firmy Organon) oraz fenylopropionian nandrolonu (Durabolin firmy Organon). Te dwie wyżej wymienione formy nandrolonu ro?nia się przede wszystkim okresem po3trwania w organizmie Dekanian, czesciej stosowany przez kulturystow, jest aktywny w organizmie, dajac efekty w postaci przyrostu masy mięśniowej, przez 6-7 dni i tak czesto jest przez nich przyjmowany. Informacja, że jest aktywny przez ok. tydzien może być dla niektórych mylaca. Chodzi o kulturystow i sportowcow bioracych udział w zawodach w czasie, których są wykonywane badania antydo-pingowe. Nandrolon jest wykrywalny w moczu jeszcze w kilka miesiecy po skonczonym cyklu. Podreczniki medyczne natomiast podaja, że czesto jest u?ywany w leczeniu m.in. osteoporozy i powinien być przyjmowany w formie zastrzyku w ilośći 25 do 50 mg ( 1/2-1 ampu3ki) raz na 2-3 tygodnie.
  Dekanian nandrolonu jest atrakcyjny zarowno dla poczatkujacych jak i zaawansowanych kulturystow ze wzgledu na swe ciekawe w3asnosci. Po pierwsze jest lekiem pozbawionym działan hepatotoksycznych, nawet wtedy gdy jest stosowany w wiekszych dawkach, przez d3u?szy okres czasu. Czesto stosowany przez lekarzy dla utrzymania dodatniego bilansu azotowego i bialkowego w przewlek3ych chorobach watroby np. w marskosci watroby. Jest to cenna informacja dla tych kulturystow, ktorzy w przeszłosci mieli problemy z wątroba np. chorowali na WZW – wstrzepienne zapalenie watroby. Stosowany rownież jako lek z wyboru w długotrwa3ym leczeniu pacjentow wyniszczonych, chorych na AIDS -w celu utrzymania dodatniego bilansu azotowego. W czasie stosowania tego preparatu wskazana jest okresowa kontrola steżenia wapnia i magnezu we krwi ze wzgledu na to, że w czasie stosowania nandrolonu dochodzi także do zatrzymywania tych dwoch minerałow. Po drugie dekanian nandrolonu ma zdecydowanie silniej wyrażone działanie anaboliczne niż androgenne to znaczy posiada wysoki indeks anaboliczny, bliski 10. W przypadku domięśniowo stosowanych estrow testosteronu było to działanie pół na pół (indeks l). Ze słabiej wyrażonymi w3asnosciami androgennymi wiaża się mniejsze działania uboczne w postaci retencji wody w tkance podskornej oraz ginekomastii, którą prawie nigdy nie wystepuje, nie ma także problemow z podwy?szonym cisnieniem krwi.Aromatyzacja do estrogenow w przypadku nandrolonu prawie nie wystepuje. Ze wzgledu na swe silne w3asnosci anaboliczne przy 3agodnych androgennych rownie chetnie jak przez mężczyzn jest stosowany przez kobiety. Stosowanie dawek podtrzymujacych takich jak w medycynie ok. 50 mg dekanianu tygodniowo lub co dwa, trzy tygodnie, nie przynosi widocznych efektow w postaci gwa3townego przyrostu masy mięśniowej. Przyjmuje się wieksza rozpietosa stosowany tygodniowo ilośći dekanianu nandrolonu w celu osiagniecia przyrostu masy mięśniowej. Przez kulturystow zwykle jest stosowany w ilośći 200-400 mg tygodniowo, dopiero przy tego rzedu dawkach dochodzi do znaczacego przyrostu masy. Dekanian nandrolonu chetnie jest stosowany w jednym cyklu w połączeniu z doustnym metandienonem lub domięśniowo podawanymi estrami testosteron.
  Krotko o fenylopropionianie nandrolonu (Durabolin). Ze wzgledu na krotszy okres po3trwania w kulturystyce, jest podawany w postaci injekcji domięśniowych raz na 2-3 dni. Posiada jeszcze s3absze działania uboczne od dekanianu wyrażone zatrzymywaniem wody, odkładaniem tłuszczu, tendencja do wywo3ywania nadcisnienia tetniczego krwi. Efektywne dawki uznawane przez wiekszosa kulturystow to np. 50-75 mg podawane co 3 dni. Fenylopropionian chetnie jest stosowany w jednym cyklu z innymi sterydami anabolicznymi np. takimi jak wymienione wczesniej dla dekanianu. Deca-Durabolin jest jednym z najczesciej poszukiwanych na polskim rynku zachodnim anabolikiem.
  Deca-Durabolin został dopuszczony do obrotu farmaceutycznego w Polsce i dostepny jest w aptekach na recepte. Za 1 ampu3ke zawierajaca 50 mg trzeba zap3acia około 28 zł.

  Jacek Czech Sterydy anaboliczne

  #91656

  Hades
  Keymaster

  co do zagrożen to nie widze 😆
  Kumpel mojego kumpla to brał i mowić że delikatnie poszed3 mu 3ep (głowa)!!!
  Aha grabbi dzieki za obszerny artykul

  #91668

  Hades
  Keymaster

  Brugi bardzo Proszę 😀
  mam nadzieje, że odradzisz swojemu koledze branie koxu :lanie:

  #91672

  Hades
  Keymaster

  to th nie wiesz, ze zwsze się mowi kolega się pyta 😆

  #91674

  Hades
  Keymaster

  wiem, wiem tMQ 😆
  to może sam sobie rozradzi żeby nie brać :plaskacz:

  #91682

  Hades
  Keymaster

  Poważnie ja nie chce się koksowaa tylko mój kumpel.Wiea nie napiejajcie się 👿 Tylko powiedzcie co o tym myslicie bo ja się zdeczka nie znam

  #91687

  Hades
  Keymaster

  Brugi nikt się nie nabija z Ciebie 😀
  Odemnie nie us3yszysz nic innego jak tylko to: odradz koledze branie
  Kumpel mojego kumpla to brał i mowić że delikatnie poszed3 mu 3ep (głowa)!!!
  I co warto było… :crushcomp:

  #91701

  Hades
  Keymaster

  ile kumpel ma lat, jaki staz, jaka waga, jak wygladaly poprzednie kuracje

  #91725

  Hades
  Keymaster

  I co warto było… :crushcomp:
  No chyba tak:
  ma w łapce 3.9 i na klate bierze 140

  A co do poyatnia tMQ:
  ma 18 lat
  nie cwiczy wogule (ewentualnie raz na ruski rok wpadnie do mnie lub innego kumpla)
  waży chyba ok 50 kg jeszcze się dowiem co do wagi (napewno jest chudy)
  nnie miał poprzednich kuracji- lamer
  Aha nie jest wysoki ok 165 cm (jeszcze się dowiem)

  #91735

  Hades
  Keymaster

  czlowieku nie bierz koksow!!!ja jechalem na sucho mprzez caly okres mojego ćwiczenia i weszly mi jakies 3 cm przez dwa miechy!!!a tylko tyle na razie cwiczylem!!! 😆

  #91736

  Hades
  Keymaster

  w przy takich wymiarch koks to porazka, diete niech mu napisza, anie koks.

  #91763

  Hades
  Keymaster

  też mu tak mowićem ale on jest g3upszy niż ustawa przewiduje (no ale jakby nie patrzea to w koncu mój kumpel!!!).Jak chce brać to niech bierze (ja mu odradza3em), powiedziałem mu że jak już na pewno nie zmieni swojej decyzji to ewentualnie pomogę mu cos wybrać żeby były dobre efekty i nie weszło0 mu za bardzo na psyche no ni na zdrowie!!!Wiec nie piszcie żebym JA albo ON nie brał bo to hcyba dużo nie pomoże (JA tak czy siak nie biore i nie zamierzam)!!!!

  #91767

  Hades
  Keymaster

  primobolan albo oxandrolon

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest