DIBENCOZIDE TREC 100kap

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 14 lat, 3 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

co myslicie o tym supemecie? "DIBENCOZIDE TREC 100kap" nie koniecznie tej firmy i ilośći czy ja się nadaje na ta odzywke ? jakich bym mogl się spodziewac efektow po niej (nie pytam ile mi przyjedzie bo wrozka nikt nie jest ) /mellow.gif :mellow: 0 mellow.gif /

Hades
    Keymaster

kup z Megabola (ale to się glupio czyta "kup cos z megabola&quot Dibencidoze Magnum. Tobie się przyda. Dzialanie tego suplementu polega poprostu na zwiekzeniu laknienie. Co za tym idzie wiecej jesz i wiecej rosniesz

Hades
    Keymaster

Hmmm.. myslem ze wiecej będzie odpowiedzi ale jedna i ciekawa tez wystarczy …

Hades
    Keymaster

wg. mnie nic ciekawegoslyszalem ze laknienie poprawia, ale nie sadze ze w jakis reweracyjny sposob

Hades
    Keymaster

Bralem to i mogę powiedziec tyle…dziala ale krotko….ok 2 tyg i potem nic juz nie czuc.ale jak chcesz to sprobuj drogie nie jest.Ale kup jak najmniejsze opakowanie

Hades
    Keymaster

aha no ok ,ale jakie efekty mieliscie po tym ?? i czy nic nie spadalo za szybko ..

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest