Efedryna? Gdzie ja mozna dostac?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 17 lat temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #6497

  Hades
  Keymaster

  a gdzie to mozna kupic??

  #91505

  Hades
  Keymaster

  To chyba dopalacz nie odżywka, w sumie to jest kilka tematow o efedrynie w dziale Wspomaganie. A co do pytania to chyba w aptece. 🙂

  #91506

  Gromoz
  Uczestnik

  Efedryna należy do grupy sympatomimetykow, nie jest zatem hormonem. Po pierwsze efedryna ma bezposredni wpływ na spalanie tłuszczu. Z jednej strony spowodowane jest to nieznacznym podwyższeniem temperatury ciała tzw. termogęneza. Upraszczajac efedryna podwy?sza temperature ciała, a do utrzymania wy?szej temperatury ciała organizm potrzebuje spalia wiecej kalorii, czesa z nich wyprodukuje redukujac w3asna tkanke tłuszczowa. Z drugiej strony efedryna stymuluje tarczyce do przekszta3cania s3abszego T-4 (l-tyroksyny) do silniejszej T3 (liotyroniny), co przyspiesza metabolizm. Efekt spalania tłuszczu możemy nawet podwoia stosujac jednoczesnie z efedryna kofeine i aspiryne. Badania naukowe dowodza, że najlepsza jest kombinacja 25 mg efedryny, 200 mg kofeiny i 300 mg aspiryny dziennie. Najlepiej przyjmowaa w dawce podzielonej 2-3 razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem.

  Po drugie, efedryna ma efekt antykataboliczny. Dlatego jest szczegolnie ceniona przez przygotowujacych się do zawodow, gdyż utrzymuje mięśnie podczas diety.

  Niektorzy używaja efedryne by dodaa sobie powera . Ponieważ efedryna ma podobny wpływ na centralny układ nerwowy jak amfetamina wzmacnia koncentracje i powoduje zgranie nerwow w mięśniach. Z tego też powodu niektorzy stosuja od 25-50 mg efedryny na godzine przed rozpoczeciem ćwiczen. Kulturysci wrecz kipić energia a objawia się to nawet 5-10% wzrostem siły podczas treningu. I znow, rownież w tym przypadku, efekt może zostać podwojony przy jednoczesnym stosowaniu kofeiny i aspiryny. Należy zaznaczya, że efedryna, z uwagi na sposob działania nie powinna być przyjmowana czesciej niż 3 razy w tygodniu. W innym wypadku organizm przyzwyczaja się do jej obecnosci i efekt powera maleje a wymagane dawki do jego osiagniecia rosna.

  Efekty uboczne to przyspieszone bicie serca, bezsennosa, drżenie palcow, bole gLowy, podwy?szone cisnienie tetnicze, brak apetytu. Nie należy brać efedryny w przypadku nadcisnienia tetniczego, nadczynnosci lub niedoczynnosci tarczycy lub w przypadku chorob serca.

  Nie dostaniesz go w sklepie z odżywkami, tylko w aptece;
  Wchodzisz do apteki, prosisz o listek tussipectu i p3acisz ok 3.5zł.

  #91508

  Hades
  Keymaster

  szukaj efedryny hcl, np vaso pro

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest