[Eksperyment Nitrobolon +kreatyna +magnum5000 – zaczynam…

Ten temat zawiera 39 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 15 lat, 10 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Zastanawialem się nad nastepna kuracja i doszedlem do wniosku, ze wyprobuje na sobie Nitrobolon, ale samego nitro nie bede jadl… Dorzucam do tego kreatynę treca oraz magnum 5000. Ponizej przedstawiam szczegolowe opisy skladnikow mojej kuracji:

[link/zdjęcie usunięty/e (linki/i nieaktualne]

Jestem ciekaw jakie po tym beda efekty, ile przyjdzie na masie, sile itd. W tym temacie na biezaco bede Was informowal o tym jak przebiega kuracja.

Bede tzw. krolikiem doswiadczalnym ale za bardzo się tym nie przejmuje

Hades
    Keymaster

Ja się wypowiem co do kreatyny stosowalem ja i uwazam ze kreatyna TRECA bardziej idzie na sile a nie na mase, jak chesz mase to polecam jakas inna firme, a reszta nie bralem wiec nie powiem 8)

anonym
    Uczestnik

Juz to wszystko mam kupione takze nie mam mozliwosci zmiany ktoregokolwiek z tych suplementow.

Hades
    Keymaster

jak zamierzasz brac krete i nitrobolon ?

Hades
    Keymaster

HADES: Standardowo – pamietaj o diecie 😀

anonym
    Uczestnik

kreatynę w dni treningowe: godzinke przed treningiem oraz druga porcje od razu po treningu
    w dni nietreningowe, wiadomo: nadczo z samego rana.

Nitrobolon: 30 minut przed pierwszym posilkiem + 30 minut przed treningiem + po treningu

Marijo: ma się rozumiec

Hades
    Keymaster

BARDZO dobre posuniecie ludzie za malo się dzielom swoim odkryciami.A powinni tak aby kazdy mogl na tym skorzystac.

anonym
    Uczestnik

Dzisiaj pierwszy trening z zastosowaniem nitrobolonu i kreatyny. Obydwa srodki zazylem 40 minut przed treningiem i od razu po. Trenowalem klatke i biceps. Na razie jeszcze nie odczulem mocnej pompy , powiedzialbym, ze pompa byla lekka, ale co tu się dziwic – to dopiero 1 dzien kuracji …..

Jak macie jakies pytania to piszcie – odpowiem.

Hades
    Keymaster

uwazam ze pomysl z powiadamianiem jest zajebisty, mozna się wiele dowiedziec sam biore tt i testosterol tez powiem o wynikach kuracji

Hades
    Keymaster

ja proponowalbym zrobic oddzielny dzial
    w którym bylyby opisywane spostrzezenia dotyczace stosowania supli, koxow..
    np co 2,3 dni jakis newsik o przyrostach;

Hades
    Keymaster

Dobry pomysl. Pokazanie kulturystyki od strony praktycznej. Nie sama teoria, leczy cos w stylu dzienniczka kulturysty . Z czym i na czym zaczynamy, z czasem, jaka progresja, wyniki, spostrzezenia itp. Poszczegolne tematy autorskie bez dopiskow innych. Pytania, komentarze, sugestie w odpowiednich dzialach.

Hades
    Keymaster

o to mi wlasnie chodzi:D

Hades
    Keymaster

Na swietny pomysl wpadliscie…. jestem za!! Kazdy mógłby się dowiedziec duzo wiecej niz do tej pory na temat supli..>!! I latwiej byloby kazdemu dobrac suple do siebie i przynajmniej byloby wiadomo czy dane kuracje są skuteczne!

Hades
    Keymaster

wiec czekamy aż Hades to przeczyta
    i czekamy na nowy dzial….. )

Hades
    Keymaster

Popwieram Wasz pomysl a Hasdes chyba tego szybko nie przeczyta bo cos ostatnio nie mogę go zlapac

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest