[Eksperyment Nitrobolon +kreatyna +magnum5000 – zaczynam…

Ten temat zawiera 39 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 15 lat, 11 miesiące temu.

Wyświetla 16 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

no ostatnio na gadu go nie widac;/
    ale kiedys to napewno przzeczyta
    czekamy na wyniki po tym mixie…..

anonym
    Uczestnik

Jestem po kilkunastu dniach brania nitro i troche nie mialem czasu pisac na forum. … po tygodniu brania przy wyciskaniu na klate podnosilem o 5kg wiecej, na treningu jest tzw pompa , ale po 2-3 godzinach opuchlizna spada …. niestety.

Hades
    Keymaster

Moze kiedys zostanie
    Napisz jeszcze w najblizszym czasie przyrosty w masie (w cm).

Hades
    Keymaster

hm….. to i tak niezle!! mi na suchara totalnego pompa leci po 20 miuntach pozdro! czekamy na nowe wiesci!!

Hades
    Keymaster

niewiem po co kase wydales na nitro i na kreatynę przezciez nitro to jest forma kreatyny ?

Hades
    Keymaster

no to niezle 5 kg w tydz zobaczymy an koniec jak wyjdzie po tym cyklu co teraz planuje tojak cos to sobieten experyment tez zrobie

Hades
    Keymaster

nitro to jest mix kreatyn….

Hades
    Keymaster

jak tam dalsze efekty eksperymentu

anonym
    Uczestnik

Jeszcze tylko musze się zwazyc i sprawdzic czy masa cos poszla, sila na pewno tak jak juz pisalem wczesniej, pompa na treningu, widac, ze mięśnie zwiekszaja swoja objetosc i są bardzo twarde/nabite. Po kilku godzinach po treningu opuchlizna spada. Nitro powoduje, ze szybciej plynie krew, poniewaz rozszerzaja się naczynia krwionosne.

Trening na Nitrobolonie byl bardziej efektywny, gdyz moglem zrobic kilka powtórzeń wiecej przy kazdym treningu.

Hades
    Keymaster

ok a ogulnie polecasz go czy nie ? masz jakies przyrosty ???

Hades
    Keymaster

Pojawiaja się rozstepy ??

anonym
    Uczestnik

Rozstepow nie widac – polecam Nitrobolon ale w polaczeniu z dobra dieta wysokobialkowa lub odzywka bialkowa. Co do przyrostow to niestety nie zrobilem dokladnych pomiarow ale kumpel z którym chodze na silownie powiedzial, ze mi lapa poszla …

Hades
    Keymaster

A moze jakies wyniki w cm…

anonym
    Uczestnik

A moze jakies wyniki w cm…

Przeczytaj caly temat a pozniej pisz takie rzeczy … !

Przeciez pisalem, ze poszlo mi w bicepsie okolo 1 – 1,5 cm … klatki piersiowej nie mierzylem przed kuracja.

Hades
    Keymaster

tylko ciekawo czy to nie splynie za kilka dni;/

Wyświetla 16 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest