Gala Wolnej Walki IMPACT 25.06.2004 Bełchatów.

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat, 10 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

W Klubie Manhattan 25.06.2004 odbedzie się Gala podczas,ktorej w oktagramowej klatce zmierza się najlepsi zawodnicy reprezentujacy swoje style walki.Cena biletu 30 zl godz 18.00 mozna przyjezdzac od 15.00!

Na miesiac przed impreza swoj udzial potwierdzili na 100%:

Marek Idzikowski ( street fighting – sopot )
    Maciej Luczak ( vale tudo – lodz )
    Marek Kieruzal ( kick boxing – radomsko)
    Adam Majdanski ( tae kwon do – lodz )
    Przemys3aw Mysiala ( bjj – aleks.lodzki )
    Andrzej Kosecki ( zapasy – lodz )
    Rados3aw Kieliszkiewicz ( bjj – lodz )
    Grzegorz Jedrzejewski ( judo – ostrow ow. )
    Temistokles Teresiewicz ( shootwrestling – lodz )

Wszystkich fanow realnej walki serdecznie zapraszamy!!

Hades
    Keymaster

Gala zapowiada się calkiem calkiem, a jakieś realacje beda z gali ?

Hades
    Keymaster

Zaprosilismy na gale nastepujace media:
    TVP3,TVN UWAGA,TV4,FAKT,SUPER EXPRESS,CKM,GAZETA WYBORCZA, DZIENNIK LODZKI,KOMANDOS,KULTURYSTYKA SPORT DLA WSZYSTKICH jak rowniez PATRONEM MEDIALNYM jest RADIO PARADA.
    Jednoczesnie dwie filmy komputerowe zobiowiazaly się nakrecic i zmontowac film DVD z calej gali.Padla propozycja aby w tym filmie przeprowadzic rowniez wywiady z zawodnikami co tez będzie zrobione.Jeszcze nie wiemy ile będzie kosztowala plytka DVD ale mysle,ze cena będzie przystepna.

anonym
    Uczestnik

Czy mogłbym liczya na przes3anie mi tego filmu po zawodach i jego zmontowaniu?

Hades
    Keymaster

Mysle,ze tak.będzie co prawda jedynie 60 szt orginalnych plyt ale od czego mamy nagrywarki DVD.Jednak miec oryginal z takiej imprezy to fajna sprawa.

Hades
    Keymaster

Ja kupie orginaln1 jeśli będzie w odpowiedniej cenie.

anonym
    Uczestnik

Zapasnik to mi przegrasz, no jeśli oczywiście masz nagrywarke….. bo nie ukrywam taki film w mojej skromnej kolekcji filmow przydałby się.

Hades
    Keymaster

nie mam nagrywarki dvd ale mozna przerobic na vcd i będzie ok

Hades
    Keymaster

W kazdym razie filmik znajdzie się w sieci co będzie duza reklama dla zawodnikow jak rowniez sponsorow.Generalnie chodzi o to by promowac MMA i zeby ludzie obejrzeli sobie jak to naprawde wyglada.

Hades
    Keymaster

Dokładnie trzeba robic wszystko co się da żeby promowaa MMA w naszym kraju bo narazie nadal nie jest za dobrze chociaż przez ostatni rok zmieni3o się naprawde bardzo dużo.

Hades
    Keymaster

Anonymous
    Grzegorz Jedrzejewski ( judo – ostrow ow. )

Nie ostrow ow. a Ostrowiec Owietokrzyski… mój coach od judo

Hades
    Keymaster

HEHE! Faktycznie pomylka Ale chyba nic zlego się nie stalo.
    UWAGA! Grzegorz Jakubowski (Jakubek)po dzisiejszej rozmowie z Temim potwierdzil przyjazd na Gale Wolnej Walki IMPACT .Bardzo się cieszymy,ze tej klasy zawodnik stoczy pojedynek 25.06.2004 w Belchatowie.Zeby tylko przez ten miesiac nic nieoczekiwanego się nie wydarzylo co zmieniloby decyzje Grzeska!size 1Wyslany Nie Maj 30, 2004 9:58 pm:Oto aktualny Zestaw par na 25.06.2004 ! Wszyscy zawodnicy potwierdzili swoje przybycie i chec stoczenia miedzy soba pojedynkow!

Marek Idzikowski (street fighting-sopot) vs Maciej Luczak (vale tudo-lodz)

Marek Kieruzal (kick boxing-radomsko) vs Adam Majdanski (taekwondo-lodz)

Przemys3aw Mysiala (bjj-aleks.lodzki) vs Andrzej Kosecki (zapasy-lodz)

Grzegorz Jakubowski (bjj-gdynia) vs Rados3aw Kieliszkiewicz (bjj-lodz)

Temistokles Teresiewicz (shootwrestling-lodz) vs Grzegorz Jedrzejewski (judo-ostrowiec ow.)

OGLOSZENIE: Jezeli jest ktos z zawodnikow,ktorzy chcieliby wystapic podczas Gali IMPACT prosimy o zgloszenia na forum,mailem badz na tel 505-916-398.Jednak w tym momencie nie ma przewidzianych pieniedzy dla nowych zawodnikow są jedynie nagrody rzeczowe jak rowniez zagwarantowana promocja danego zawodnika.Chetnych prosimy o podanie imie i nazwisko,miejscowosc,styl,waga.size 1Wyslany Nie Maj 30, 2004 10:00 pm:Nie zamierzalismy tego a powstal pojedynek LodY kontra reszta Polski

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest