głodowa???

Ten temat zawiera 25 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Gromoz 17 lat, 9 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1501

  Hades
  Keymaster

  słyszałem że raz na jakiś czas zdrowo jest jeden dzien nic nie jesa tylko pić bo to oczyszcza organizm itp.i polecają to nawet niektorze raz na dwa tygodnie!! podejrzewam że może to być dobre dla ludzi ktorzy nie cwicz1 ale czy dla kogoo kto trenuje sporty silowe jest to zdrowe???? słyszałem że taka g3odowka pobudza wydzielanie hormonu wzrostu ?? czy to prawdaż?

  Dzieki za odpowiedzi

  #78352

  Hades
  Keymaster

  …..

  #78461

  Hades
  Keymaster

  taka glodowke oczyszczajaca mozna zastapic przez okres ok 3 tygodni lub wiecej (mozna jest tak do konca zycia nawet) …jedzenie samych jarzyn i owocow

  #78481

  Hades
  Keymaster

  Przez dzien? A jak organizm może się oczyocia przez 1 dzien 🙂 Takie g3odowki trwają nawet do tygodnia i dobrze zrobia ją raz w roku. Po kilku dniach takiej g3odowki zaczyan cie bolea głowa… i to oznaka ze się zaczyna proces kanibalizmu :motylanoga: organizmu … czyli pozbywanie się slabych i chorych komorek.

  #78485

  Gromoz
  Uczestnik

  *Dlaczego ja się wypowiadam zawsze po Tobie… 😆

  marijo – jeden dzien dla osoby nie trenującej ?adnego sportu, to jest dobry sposob na pozbycie się zbednych minerałow lub jakiś środkow od?ywczych, z których ogranizm nie korzysta. Picie samej wody oczyszcza organizm. Przecież o tym wiesz. Co innego z kulturystami. Ludzie z siłowni, mają rozbudowane mięśnie, wiec trudniej jest im oczyocia się w jeden dzien. Ale tygodniowa kuracja oczyszczajca przyda się każdemu. 8)

  #78498

  Hades
  Keymaster

  …..

  #78510

  Gromoz
  Uczestnik

  Primo – no oczywiście, że nikt nie prze?yje tygodnia bez jedzenia. Jeżeli to była uwaga do mojego postu, to małe sprostowanie się należy – ja nie powiedziałem, że kuracja oczyszczająca, to tydzien g3odowki. To tak nawiasem 😆

  Po drugie primo – drigi/a pyziaczku – kuracja oczyszczająca jest to pozbycie się z organizmu zbednego materia3u, który już nie jest przetwarzany przez organizm, a zalega w ro?nych miejscach – np. cellulit tu i tam.

  Po trzecie primo – g3odowka nie musi być przeprowadzana przy asyocie lekarza – oczywiście warto jest się poradzia, jeśli ktoś nie ma otym zielonego pojecia, ale bieganie do lekarza dzien w dzien i sprawdzanie cisnienia jest lekk1 przesad1 – pisze to bior1c pod uwage dobro NFZ. Takie mają problemy ostatnio 🙂

  A po czwarte primo, żeby Ci nie było smutno; ja też się nie pisze na g3odowki tygodniowe, chociaż nie ukrywam, że by mi się przydała. 8)

  #78541

  Hades
  Keymaster

  …..

  #78600

  Gromoz
  Uczestnik

  Rozbi3ao mnie na cacy co?? Bede to pmieta3 🙂 . Ale co do pierwszego primo, to chodziło mi oto, że nikt od tak sobie nie przestanie jeść na caly tydzien, ja poprostu bym nie wytrzyma3 tygodnia bez jedzenia, nie dlatego, że bede g3odny, tylko dlatego, że nie mogłbym odmowia sobie tylu przyjemnooci, ile kryje w sobie moja lodowka… 8)

  #78645

  Hades
  Keymaster

  Chrystus prze?y3 40 dni bez jedzenia i picia 🙂 To apropos Wielkiego Postu. Poza tym… ostatnio na 3amach Gazety był przypadek odkopania z gruzow ?ywego ch3opca, który wytrzyma3 bez jedzenia i wody 6 dni pod gruzami (bodajże dotyczy3o to hekjatomby w Bam). A wiec można… napisze nawet, że spokojnie można. Oczywiście g3odowka nie oznacza sensu stricto g3odowki . Dużo p3ynow, sokow pelnowartoociowych, witaminy … można.

  #78653

  Hades
  Keymaster

  ponoc mozna oczyszczac organizm robi1c raz w tygoniu glodowke… to bardzo oczyszcza, ale ja bym tak nie mogla…wieczorem bym się poprostu zucila na lodowke! :trening:

  #78656

  Gromoz
  Uczestnik

  Jeżeli chcecie się przeczyocia to do apteki po specjalmny orodeczek i marsz na kibel, pół dnia i macie organizm przeczyszczony. 8)

  #78682

  Hades
  Keymaster

  co do tych srodkow to wezcie je na weekand zeby was w miejscu publiczynym nie zlapalo bo nie będzie z wami najlepiej!

  #78685

  Gromoz
  Uczestnik

  No jak!! Nogawk1 wyleci… 8)

  #78687

  Hades
  Keymaster

  Chodzi o oczyszczenie organizmu z toksyn, slabych czy chorych komorek… a nie pozbycie się stolca 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest