GOLOTA – BREWSTER

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat, 11 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #6577

  Hades
  Keymaster

  NARAZIE REWAN—U Z BYRDEM ALBO RUZIEM NIE będzie, ALE będzie KOLEJNA WALKA O PAS MISTRZA.

  Wszystko już za3atwione, kontrakt został podpisany, walka z Lamonem Brewsterem odbedzie się 12 marca – oznajmi3 Ziggy Rozalski menedżer naszego boksera wagi cie?kiej Andrzeja Go3oty.
  – Ca3a operacja przebieg3a sprawnie i szybko – mowić Rozalski. – W zasadzie nie było kwestii spornych, nawet przez sprawy finansowe przebrnelismy bezbolesnie. Co?, nie my tu dyktujemy warunki. My się jedynie możemy zgodzia na to, co nam proponuja. Gdyby Andrzej był mistrzem, sprawa wygladałaby nieco inaczej. Mimo to kontrakt nam się podoba3 – mowi menedżer.

  – Co robia, trzeba walczya – mowi beznamietnie Go3ota. – Organizacja może nie jest najbardziej presti?owa, ale propozycji walki o pas mistrza swiata się nie odrzuca. Poza tym mowićem już wczesniej, że zdobycie tytu3u jest moim marzeniem – stwierdza bokser, który jednak przyznaje że najchetniej ponownie stana3by oko w oko z Johnem Ruizem lub Chrisem Byrdem. – Z tymi panami mam pare rzeczy do wyjasnienia – oznajmia lakonicznie
  POLSKIBOKS.PL
  ————————

  Znamy kolejnego przeciwnika Andrzeja Go3oty!
  Polski bokser, Andrzej Go3ota, otrzyma3 kolejna szanse walki o mistrzostwo swiata. Chyba już ostatnia – czytamy w Super Expressie .

  W3asnie skończyłem rozmawiaa z Donem Kingiem. Ustalilismy, że nastepnym przeciwnikiem Andrzeja będzie mistrz swiata WBO Lamon Brewster, zwany Czarnym Rockym – taka sensacyjna wiadomosa przekaza3 Super Expressowi menedżer Andrzeja Go3oty, Ziggy Rozalski.

  O tym, że Andrzej Go3ota może otrzymac kolejna szanse walki o tytu3 swiatowego czempiona, mowićo się od kilku tygodni. Ale dopiero wczoraj Rozalski uzgodni3 z Donem Kingiem szczego3y.

  Andrzej Go3ota przebywa3 w minionym tygodniu na nartach w Aspen. Gdy Ziggy powiedział mu, że w marcu znowu stanie w ringu i będzie walczy3 o mistrzostwo swiata, bardzo się ucieszy3. Tylko przez moment miał watpliwosci, czy nie za mało czasu pozostało mu na przygotowanie się do pojedynku.

  W tym roku Brewster wstrzasna3 bokserskim swiatem odnoszac sensacyjne zwyciestwo przez nokaut nad W3adimirem Kliczka. Podobnie jak Andrzej Go3ota ma za soba amatorska kariere, ale nie odnios3 takich sukcesow jak Polak, który był medalista olimpijskim. Kariere rozpoczyna3 w rodzinnym Indianapolis w stanie Indiana. Od 1991 roku mieszka w Los Angeles z ?ona i dwojka dzieci. G3eboko wierzy, że to Pan Bog dał mu siłe i umiejetnosci bokserskie. Andrzej Go3ota mysli podobnie.

  BOXING.PL

  #92420

  Hades
  Keymaster

  Jak go3ota nie wygra nokautem to znowu przegra na punkty,ale kto wie zobaczymy ❗

  #92424

  Hades
  Keymaster

  ale tym razem walka będzie w Chicago a nie NY :trening:

  p.s. nazwiska piszemy duża litera…

  #92578

  Hades
  Keymaster

  bardzo się ciesze, ze będzie walczyl w Chicago, bo po pierwsze jest tam najwiecej polakow, a po drugie ja mam pseudonim sikago 😆 Oby wygral, i to przez nokaut, a wiec:

  JEDRU¦, LUTUJ!!!

  byłem z Go3ota, jestem z Go3ota, i bede z Go3ota

  #92583

  Hades
  Keymaster

  nasz Endrju nie ma szczescia ostatnio… a czytalem o tym Brewsterze ze w walce na punkty jest slaby ale jest na tyle wytrzymaly ze przewarznie ratuje go nokaut
  bedzie ciezko ale ciagle wierze 🙂

  #92599

  Hades
  Keymaster

  do wypowiedzi Barta dodam, że oprocz wielu Polakow to w Chicago mieszka też Andrew. pewnie całe Chicago będzie za nim :

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest