GRAND PRIX -MOSKWA 2004 (FOTKI)

Ten temat zawiera 19 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat, 8 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Oto wyniki Grand Prix Moskwy 2004:
    1. Ronnie Coleman (USA)
    2. Alexander Federov (Russia)
    3. Sergei Tsikunkol (Russia)
    4. Michael Sheridan (England)
    5. Kris Dim (USA)
    6. Alberto Bistocchi (Italy)
    7. Tommi Thorvildsen (Norway)
    8. Guseppe Albi (Italy)
    9. Alexander Tumashevion (Russia)

w zawodach brał także udział Rados3aw Slodkiewicz, ale do konca to nie wiem co się tam z nim stalo (ponoc znikna3 w trakcie trania zawodow)
    Moze ktos cos wie na temat wystepu Radka Slodkiewicza, co się tam stalo?

Zwycie?y3 Ronnie Coleman – nie sadzicie że czasem już troche zjecha3 od Mr.Olympićż

Oto fotki z zawodow:

Ronnie Coleman:
    [link/zdjęcie usunięty/e (linki/i nieaktualne]

Hades
    Keymaster

akiedy to dokladnie było??

Hades
    Keymaster

te zawody były wczoraj (5.XI.2004) w Moskwie

swieże informacje 🙂

Hades
    Keymaster

tak czy inaczej coleman wyglada zle
    a slodek jak to slodek…bardzo fajnie moze zdobedzie w ten weekend medal zloty

Hades
    Keymaster

LoL..fajne porownanie jaka rozniica klasowa i wagowa..ale i tak wole Radka podoba mi się lapa na 1 zdjeciu

Hades
    Keymaster

w zawodach brał także udział Rados3aw Slodkiewicz, ale do konca to nie wiem co się tam z nim stalo (ponoc znikna3 w trakcie trania zawodow)  Moze ktos cos wie na temat wystepu Radka Slodkiewicza, co się tam stalo?

już wiem mniej wiecej co się stalo Radek Slodkiewicz tu? przed fina3em musiał zakonczya zawody gdyż miał weryfikacje do jutrzejszych Mistrzostw ¦wiata (nie było to zgrane w czasie :/)
    Przed rozpoczeciem fina3u Radek Slodkiewicz zajmowa3 trzecia pozycje w Grand Prix Moskwy 2004!!!

anonym
    Uczestnik

OOOO foteczki Radka …. super, że je wstawi3es !!!

Hades
    Keymaster

juz widzialem wczesniej, radek wyglada niemozliwie… są 2 wersjie. pierwsza, ze się rozchorowal, druga, ze musial troche masy zbic czy cos

Hades
    Keymaster

Jakos wysuszu3o tego naszego rodaka.I ma dziwny brzuch.A co do Ronniego to się nawet nie bede wypowiadał.Brzuch ma jak karbowany balon wype3niony sterydami…. 😆

Hades
    Keymaster

Znacie tera1niejsza wagę Radkaż? i ile ma teraz lat??

ciekawi mnie to……. 🙂

Hades
    Keymaster

juz wiem czemu nie bylo go w finale z prosami… orgnizatorzy zlepili… tzn. bylo wazenie amatorow w tym samym czasie co pokaz prosow…

Hades
    Keymaster

Radek full wypas, super. Dużo badziej mi się jego sylwetka podoba od Ronniego.

Hades
    Keymaster

No tak jak by nie musiał jechaa na weryfikacje do M¦ to miałby 3 miejsce, bo takie zajmowa3 w trakcie zawodow. Co jest grane. Jednego dnia jest się 3 wsrod zawodowcow a drugiego 4 wsrod amatorow. Przypomne że te gran prix kwalifikowa3o do przyszłorocznego Mr.O.

Hades
    Keymaster

Dokładnie !!!

Gdyby nie ta weryfikacja to Radek pewnie by utrzyma3 3 pozycje i otrzyma3 by kwalifikacje na Mr. Olympić 2005!!!!
    Nawet zawodnik z 4 pozycji Michael Sheridan (England) zakwalifikowa3 się do Mr.O 2005.

Hades
    Keymaster

gdzie mogłbym znalesa zdjęcia tego rusa co zaja3 drugie miejsce?

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest