Greg Kovacs na Arnold Classic 2004

Ten temat zawiera 44 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 15 lat, 11 miesiące temu.

Wyświetla 31 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

5xx – ale dokładnie Ci nie powiem

Hades
    Keymaster

wal na hu** z tymi cwiczeniami – przereklamowany – wogule czlowiek reklama ….teraz juz wrak i skora na nim wisi – bleeeeeeee
    A s3yszeliscie jego opowiadanie ( znaczy czy czytaliscie ) jak w mlodosci przywalila go krowa na lace a on ja wycisno3 znad siebie …. ?????? BUHAHAHAHA 😀 jak nie wierzycie ze takie cos napisal to moze lika poszukam i zapodam :-D:-D 😆 😆 😆
    -pozdro

Hades
    Keymaster

znam te legende :D:D

zoofil jeden:D juz wiem w co on ja cisna3 8)

co do fotek -ohyda brzuchol, i suty!!!!!! bleeeeeee!!1 :zygi: zmutowane lapska grega valentino to przy tym mała katorga dla oczu…….

ble ble

mam pytanko

ktos jest silniejszy – pudzian, czy kovacs??

Hades
    Keymaster

wg mnie to on proporcji nigdy nie miał – dowodem moze byc fakt że nigdy nic dużego nie wygra3 – po prostu był duzy  
    a obecnie to się osmiesza i robi antyreklame tej firmie którą go wykreowa3a
    duzy i silny mam fajny film z jego treningiem gdzie go zamiescic a te zdjęcia są takie ch…e bo robione pod katem a nie z przodu tak by bylo o niebo lepiej

Hades
    Keymaster

Wiek robi swoje

Hades
    Keymaster

dla mnie wyglada tragicznie
    :/

Hades
    Keymaster

qrde, to chyba najsmutniejszy temat na tym forum…

😕

Hades
    Keymaster

moim zdaniem te rekordy to jedna wielka sciema….

Wyciskanie na ławeczce skosnej 6 x 305 kg
    najlepsi Trojboisci i specjalisci od wyciskania sztangi na plaskiej ławce moga jedynie się poszczycicia wycisnieciem ponad 300kg na ławce… ale nie Kovacs i to na ławce skosnej i w 6 powtorzeniach – wg mnie niemożliwe

Wyciskanie zza karku 5 225 kg
    jak 225 kg podnosi na 5ruchow to ciekawe ile mialby niby na raz podnies jak jest taki silny to niech jedzie na olimpićde… moze powalczy o medal wsrod ciezarowcow w podrzucie..

Rozpietki na ławce skosnej 12 150 kg
    to juz w ogole jest ladna sciema… widzialem filmik gdzie Ronnie Coleman wyciska na plaskiej sztangielki po 90kg i troche tego tam bylo… ale nie Kovacs i to na rozpietki….

jak ma taka sile to niech się bierze za 3-boj silowy bo do kulturystyki i zawodow to on się nienadaje (sami widzieliscie fotki z Arnold Classic :/ )

Pudzian na bank by go rozwalil w pojedynku Strongmanow

a moze te wyniki nie są w kg tylko w funtach 🙂 to by bylo trzeba podzielic kazdy ten jego wyczyn przez 2,2 :mam jego trening na plycie umiescil bym go na tym forum robi 6 ruchow 300 pare kilo na maszynie nogi jak robi to brakuje 20 kg talezy w calej silowni jest tam kolo tony koles ma naprawde w pizde sily

Hades
    Keymaster

koleszko ale ten film jest chyba sprzed 10 u lat

Hades
    Keymaster

No hehe na 6 fotce to widac u Kovacsa niezla ginekomastie. Spojrzcie sami

Hades
    Keymaster

Ale Greg w formie to byl chyba silniejszy niz pudzian teraz dobrze mowie ??

Hades
    Keymaster

No to chyba raczej nie podlegaloby dyskusji (co do sily gdy Greg byl w formie). Ale tak poza tym nie widzialem nigdy wiekszego brzucha i takiej ginekomastii, doslownie przegiecie paly… szkoda gadac.

Hades
    Keymaster

koles masakra ale jak tyle dzwiga to pelen podziw

Hades
    Keymaster

chlop z niego duzy ale kurde bruch to jego mankament………

Hades
    Keymaster

jest duzy, piekielnie silny i okropnie brzydki!!!!!!!

ja bym wolal wygladac tak jak teraz niz tak jak on, bo to obrzydliwe, zapytajcie jakas laske czy się jej podoba kovacs to zalozie się ze zadna nie powie ze tak

a silaż? po co mu ona tylko dla szpany…

facio zezarl tyle koksu ze ja chyba jeszccze tyle chleba nie zjadlem od urodzenia

cikawe ile będzie mial lat gdy jego organizm odmowi posluszenstwa i zejdzie z tego swiata ?? (robale beda mialy co wcinac) nie zycze mu zle ale chce wiedziec ile taki nakoksowany mutant będzie zyl, ale mam przeczucie ze nie za dlugo…

Wyświetla 31 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest