ile jajek?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 17 lat, 1 miesiąc temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #6194

  Hades
  Keymaster

  Ile jajek można dziennie spo?ya. Jem 3 jajka całe. Nie wiem czy to nie jest przypadkiem za dużo. Starzy się czepićją że za dużo jajek jem. Mowi1 że dostane skaze, rozchoruje się czy nawet zg3upne.Mnie takie argumenty wkurzają.
  Po za tym przydało by mi się cos żeby ich przekonaa do suplementow. Myol1 że kupuje jakieś sterydy w sklepie internetowym. Mowi1 że to nie zdrowe i że to sama chemia. Zresztą ich wszystko wkurza co związane z siłownią, nawet zdrowe jedzenie. Omieją się że jem np. dziennie ryż czy płatki owsiane itp., czy też że jem tyle posiłków, nie mam już siły im t3umaczya że ktoś może trzymaa diete i jeść inaczej (zdrowiej).Ju? mam dość przekonywania ich. Jak na popo3udniu mam do budy a koncze np. o 20 to rano ide jeszcze do siłowni to mowi1 wtedy że jestem nienormalny że zamiast spaa dlużej ide na siłownie. Oni nic nie rozumieją i chyba nigdy nie zrozumieją. Zauważyłem że wiekszość ludzi co nie pakuje myoli podobnie. I to jest smutne.

  #88145

  Hades
  Keymaster

  Mam podobna sytuacje, też mnie to wyprowadza z rownowagi, mówią że się rozpucham tymi odżywkami jak jakas pasza dla zwierzat że to jest niezdrowe i wogole fuuuuu………A co do tego jedzenia mówią ze jem już tyle że mi siadzie wątroba bo gdzie można tak się obrzeraa 🙄

  #88333

  Hades
  Keymaster

  Ma3y co do jajek to zależy ile masz lat. Jeśli jeszcz dojżewasz to gdy jesz 3 jajka dziennie to nie jedz ?oltek tylko np 3 białka i 1 ?o3tko. A co do diety supli i starych to nie tylko ty masz takie problemy. mój stary myoli że pozywniejsza na śniadanie jest kie3basa i chleb z duża ilooi1 mas3a niż musli z mlekiem…. dlatego wygląda jak balon

  #88334

  Gromoz
  Uczestnik

  Jajka – każdy wie, że mają bu?o białka, ale jedzenie 10 jajek, tylko dlatego, żeby zaopatrzya się w białko jest bez sensu.

  Jest prosta regu3a – musisz daa organizmowi minimum 2 g białka na każdy kilogram masy ciała. Nieważne czy to weYmiesz z jajek, czy z musli, czy z bananow – ważne, żeby było. Dlatego wracam tutaj po raz enty do słowa dieta .

  Rozpisać sobie ile w czym jest białka i tak sobie u3o?ya posiłki, żeby było w nich wystarczająco dużo białka.

  Ile w tym jajek zjesz – to już Twoja sprawa. Pamietaj jednak że za dużo to niezdrowo… 8)

  Co do pozycji Twoich rodzicow. 95 % młodych osob (15-19lat) ktorzy chodz1 na siłownie mają problemy ze starszymi, wiec nie martw się tym. Zawsze powtarzam, że jeśli którys z rodzicow nie ufa suplementom (nie mowie tutaj o sterydach), to najlepiej zabrać ich do lekarza rodzinnego (który nie ma wiecej jak 45 lat 🙂 ) i wypytaa go przy rodzicu/cach jakie suplementy możesz brać. Poczytaj troche o suplementach, żebyo mogł nawi1zaa konwersacje z lekarzem, a rodzic sam zauważy, że wiesz co w trawie piszczy.

  Pozdrawiam wszystkich ktorzy mają taki sam problem jak Ma3y.

  #88398

  Hades
  Keymaster

  Dzieki wszystkim. Pozdro

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest