ilosc podciagniec

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat temu.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #7795

  Hades
  Keymaster

  Proszę o jakis programik na ilość podciagniec (sile) się na drazku.
  Do dyspozycji tylko drazek. Napiszcie jakie ćwiczenia, ile serii i powtórzeń (robionych z pomoca) i ile razy w tygodniu. No i ile tygodni powinien trwac te trening (cykl czy jakos to się tam zwie) ??

  PS czy bardzo gruby drazek nie przeszkadza w podciaganiu się szczegolnie waskim podchwytem?

  #73404

  Hades
  Keymaster

  ja powiem tobie tak drazek to powinno byc jedno z kilku ćwiczeń na plecy ale jest on podstawowe(powinno byc, znakomite jest)
  i tak ja robie raz w tygodniu 4 serie nadchytem dosc szeroko rece na szerokosc futryny dzwi(mam drazek rozporowy) i styka plecki amm ladne

  w planie mozesz miec zawsze drazek choz nie zapomnij by urozmaicac to bo jest to klucz skcesu

  #73314

  Hades
  Keymaster

  jesli amsz tylko drazek i chodzi ci o to zeby zrobic sile a raczej wytrzymalosc bo chesz się jak najwiecej podciagac to mozesz cwiczyc codziennie i podciagac się ile wlezie np przez jakies 15-30 min z czasem sila sama przyjdzie tylko ze po tym ebdziesz narzekal ze masz dysproporcje typuy duże plecy a brak klatki barkow brak tricepsow i duże przedramiona

  #73301

  Hades
  Keymaster

  Arnold S. mawial ze należy przyjac sobie pewne liczbe powtórzeń w podciaganiu na drazku, poczym należy probowac je wykonywac np. chcesz zrobic 30 powtórzeń a wiec lapiesz się i machasz w 1 seri zrobiles np 15 w 2-giej zrobiles 4 w 3-ciej xxx…nie patrz na licze w seri i licze serii tylko proboj robic zamierzony plan. Z czasem bedziesz robic 30 w jednej serii…Tak mawial A.S. i w sumie uwazam to za genialny sposob jesli chodzi o drazek, dlatego jak mogę ci polecic to jest wedlug mnie najlepszy sposob.

Wyświetla 1 wpisy z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest