jaka dziedzina najlepsza?

Ten temat zawiera 30 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1850

  Hades
  Keymaster

  witam, chciałem się zapisac na jakąś sztuke walki 8) , interesowa3a by mnie dziudzidsu brazylijskie, taj box, king boxing najbardziej, tylko te sporty są drogie 🙄 co otym myslicie, czy dobrze wybrałem czy może jakies inne

  #82241

  Hades
  Keymaster

  Witam
  Wiesz to wszystko zależy czy wolisz walczya w parterze (sporty chwytane) czy tez uderzan tak jak Kickboxing czy MT, najpierw na to pytanie powinienes sobie odpowiedzieć. Dobrze byłoby też żebyo przeszed3 się do każdej sekcji na jeden trening (pierwszy zazwyczaj darmowy) i wyczu3 co bardziej cie bawi chwytana sztuka walki czy też uderzana. Bardzo dobre i skuteczne jest brazylijskie jiu-jitsu z chwytanych a z uderzanaych thai boxing.

  #82284

  Hades
  Keymaster

  ja osobiscie wyrra3em uderzane bo bardziej mnie to fascynuje hehe!zależy jakie jeszcze masz warunki wzrost zasieg ramion itd

  #82320

  Hades
  Keymaster

  Boks jest dobry

  #82443

  Hades
  Keymaster

  ja chodzilem na kick-boxing a teraz chodze na box dlatego mam porownanie i mogę ci powiedzieć co nie co.. Box jest sportem szybkim , który wymaga olbrzymniej sprawnooci i gibkooci.Jest to sport dynamiczny . Box jest sportem bardziej statycznym ale jak dla mnie ma cos w sobie co spowodowa3o że właśnie trenuje box a nie kick-boxing..Dlatego to zależy od człowieka… zapaonik ma racje mowi1a żebyo sprobować wszystkiego po trochu , wtedy zobaczysz co Ci odpowiada..

  #82966

  Hades
  Keymaster

  mhai thai rules:-) polecam dodatkowo KRAV-MAGA…
  pzd 8)

  #83001

  Hades
  Keymaster

  myola3em o krav -maga możecie cos powiedzieć na ten temat…

  #83002

  Hades
  Keymaster

  z tegom co wiem to krav maga jest droga bardzo. Ta ktor1 się uczy w wojsku jest o wiele skuteczniejsza bo tam chodzi aby zabic a w normalnym aby tylko unieszkodliwic

  #83010

  Hades
  Keymaster

  Krav-maga to styl walki specjalnych jednostek Izraelskich (mogę się mylia
  Polega na tym aby w minimalnej ilości ruchow unieszkodliwia pacjenta w3acznie z jąderkami i oczami, bardzo precyzyjny styl i odpowiedzialny.
  Nie mowi1c jak efektowny!
  pzd 8)

  ps. poszperaj w necie na ten temat a dowiesz się wiecej…

  #83048

  Hades
  Keymaster

  HighTowerKrav-maga to styl walki specjalnych jednostek Izraelskich (mogę się mylia

  no ja tez ak mysle oraz KARMA KALA tez sztuka zbaijania z podajze izraela lub iranu <jakas tam odmiana> a co do kraV-magi to powiem krotko najlepsza szyka zabijania jak powstala <oczywiscie nie porownuje tu do wschodnich sztuk walki których opanowanie zabieralo prawie cale zycie ,,,szkoda ze nie ma juz tego..>

  #83099

  Hades
  Keymaster

  Widac, ze naogladaliscie się za duzo bajek 🙂 Nauka militarnej wersji kravki jest zabroniona. Nauczycie się wersji cywilnej, ktorej nie polecam jako samodzielnego systemu obrony, bo się przewieziecie. O kravce krazy wiele mitow: o jej brutalnosci, prostocie nauczania, opieraniu się o odruchy warunkowe czlowieka… Polecam przejsc cie na trening kravki a potem, dajmy na to, bjj… Ciekaw jestem, co wybierzecie… (Bo ja wiem.)

  #83102

  Hades
  Keymaster

  Zapraszam Mav na trening Krav-maga a szybko przekonasz się ze to nie mity o brutalnosci i opieraniu się na odruchach warunkowych czlowieka… Ale wcale nie jest prosty do nauczenia jest po prostu precyzyjny!
  pzd 8)

  #83140

  Hades
  Keymaster

  thx, za info, jeszcze się zastanowie

  #83151

  Hades
  Keymaster

  Krav Mage mogłbys potrenowac ale nie jako jedyna rzecz tylko po3acz to z czym bo w innym przypadku nie ma to sensu. A jakbyo 3aczy3 to z czymo uderzanym. A biorac cene KM to lepeij zapisac się na Vale Tudo dużo lepsze i w tej samej cenie.

  #83153

  Hades
  Keymaster

  Napisalem wyzej Mhai thai a dodatkowo krav-maga
  pzd 8)

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest