Klatka piersiowa…

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 16 lat, 6 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #6761

  Hades
  Keymaster

  Jak można ćwiczyć wewnetrzne mięśnie klatki piersiowej znajdujace się przy mostku???chodzi mi o ćwiczenia hantlami bo jak ćwicze sztanga to w stawach 3okciowych mi cos strzyka i mnie bola chyba że znacie jakies inne ćwiczenia na ta czesc klatki…
  ja ćwicze :
  3×10 ławeczka pozioma
  4×10-12 skos
  4×10 rozpietki poziom
  mam zamiar do3aczya do tego jeszcze pompki na poreczach
  Jeszcze jedno chce zwiekszyć objetosa klaty ale jakos nie mogę ćwicze raz w tygodniu,na drugi i trzeci dzien mam okrutne zakwasy czyli dobrze wykona3em ćwiczenia………a jednak klatka rozwija się bardzo wolno może ćwiczyć 2x w tygodniu??

  #94147

  Hades
  Keymaster

  obciazenie jak dla przedszkolaka!!! 3 lata starzu to powinienem z 40kg brac na wyciskaniu pionowym z 25kg na rozpietki….

  #94151

  Hades
  Keymaster

  to są serie a nie obciażenie!!!!

  #94153

  Hades
  Keymaster

  chyba pomyliłes tematy 3ysinko 🙂

  #94180

  Hades
  Keymaster

  johny a co myslisz o skosie tylko z waskim nachwytem???
  jak robie klate na skosie, to robie na przemian… jedna seria szerokim, jedna waskim… na srodku klaty, na mostku robi się wtedy rowek…

  #94223

  Hades
  Keymaster

  JohnDoe:
  Jeszcze jedno chce zwiekszyć objetosa klaty – proponuje le?ac na pleckach przenoszenie hantli/sztangielek za glowe. Zwiekszysz w ten sposob zarowno objetosc klatki jak i poprawisz plecy.

  Jak można ćwiczyć wewnetrzne mięśnie klatki piersiowej znajdujace się przy mostku??? – tu proponuje rozpietki, ale wykonywane troszke inaczej. W momencie zetkniecia się sztangielek ze soba (nie uderzenia; bardzo ważny moment w tym ćwiczeniu) z całej siły dociskamy jedna sztangielke do drugiej, napinajac przy tym mocno mięśnie piersiowe a nastepnie rozpoczynamy opuszczanie sztangielek w do3.

  #94234

  Hades
  Keymaster

  dzieki za rady 😀 a co myslicie o dodaniu do reszty ćwiczen pompek na poreczach??tylko nie wiem jakimi seriami ćwiczyć,progresywnie 12/18/6 czy 4×10

  #94236

  Hades
  Keymaster

  Pompeczki na poreczach są jak najbardziej dobre do budowania dolnych partii mięśni piersiowych.
  a co myslicie o dodaniu do reszty ćwiczen pompek na poreczach?? czy to oznacza, że do: ławeczki, skosu, rozpietek chcesz dodaa pompki? Jesli tak zrobisz, a jestes osoba poczatkujaca, to z cala pewnoscia nie uzyskasz dobrych efektow treningowych. Proponowa3bym robia 2 ćwiczenia (ławeczka,skos) na jednym treningu i 2 inne na drugim.
  Co do progresji to nie jestem przekonany do tej techniki 😆 zawsze daje z siebie maxa :

  #94244

  Hades
  Keymaster

  pompki na poreczach goraca polecam ale pamietaj aby mocno pochylic się do przodu co zmusi kltke do wiekszej pracy!

  jesli chodzi o rowek na srodku klaty to nie ma takiego ćwiczenia ktore go zbuduje, wszystkie te teorie o WASKIM UCHWYCIE NA SRODEK KLATY są NIESKUTECZNE!
  klata rosnie rownomiernie od zewnatrz do srodka! Mozesz jedynie ksztaltowac bardziej gorna lub dolna czesc klatki ale nie wewnetrzna czy zewnetrzna!!!

  Na zwiekszenie objetosci dobre jest przenoszenie za glowe!

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest