Kre-alkalyn+ Gainbolic4000 + Ostrovia

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 14 lat, 4 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Jak w temacie, oczywiscie stosuje tez diete 5 posilkowa i trening na masePo dwoch tygodniach trwania kuracji nie stwierdzam zadnuch oszalamiajacych efektow :/jak na razie 3kg na masieBiore :-Kre-alkalyn 1,5g przed i 1,5 g po trningu a w dni nie treningowe od razu 3g -Gainbolica byla jedna paczka zjadlem juz w szkole po 100g-Ostrowia 60g dzienniekuracja nie stety zbiegla się z jakims lekkim przeziembieniem czy cos i od tygodnia czaly czas troche boli mnie gardlo i nie czuje się w pelni zdrowy :/ ale nie mam sumienia przerwac co o tym sadzicie ?

Hades
    Keymaster

mi dobrego kopa daja witaminynie wiem na co narzekaszł kg na masie to sporo

Hades
    Keymaster

moze rzeczywiscie nie ma co do konca jeszcze pol kuracji ale polecajacy mi kre-alkalyn kupmel byl zachwycony swoim przyrostem sily po zastosowaniu a ja na razie nie zaobserwowalem zbyt dużego, coz moze lepij zadzialal by kra inniej firmy , na kazdego dziala co innego

Hades
    Keymaster

uwazasz ze 3kg w 2 tygodnie to nic?….czlowku 3 tygodnie bylem na mono z systemem transportujacy i ostrowi i nic nie przybralem….pozatym bierz kretke odrazu po treningu ciekaw jestem co z tych 3kg stanowi miesien

Hades
    Keymaster

czyli sugerujesz ze co moze to byc? kosci robia się grubsze? bo tluszcz napewno nie, jestem budowy ektomorficznej

Hades
    Keymaster

kazdy kg mięśnia to sukces na cyklu : Masz się fajnie jesli z natury jestes chudy, ja mam gorzej bo, zeby nabierac masy musze takze uwazac na opone

Hades
    Keymaster

na poczatku myslalem ze to przeklenstwo (wazylem 54kg) ale teraz patrzac na znajomych endomorfikow zacznam to doceniac zawodowcem pewnie nie bede ale i tak mozna osiagnac fajny efekt

Hades
    Keymaster

sadze ze lepiej miec tendencje do tycia niz byc chuderlakiemmam sasiada który byl zawsze chudy, wpieprzal jak szalony, cwiczyl i mial figure jak apollo przestal cwiczyc i wszystko z niego spadlonatomiast grubszy musi się tylko z zarciem ograniczycja po 3 dniach brania mono "tyje" 3kgi waga mi skacze albo kg do gory, albo w dolpozatym tez ciezko stwierdzic golym okiem czy to tluszcz, czy mięśniedlatego najlepiej się mierzyc cm i uwaznie patrzec na wagę i postepy

Hades
    Keymaster

wpieprzal jak szalony jakies aluzje ???

Hades
    Keymaster

szalony trzeba go zate aluzje postawic przed sadem forumowym 😆

Hades
    Keymaster

'mial figure jak apollo" podoba mi sieten tekst " fakt masa spada szybko ektomorfom

Hades
    Keymaster

NO NIE!!! rozchorwalem się boli mnie gardlo mam katar i jestm oslabiony :tez zauwazyliscie taka prawidlowosc ze jak juz jest wszystko zajebiscie-pieknie i masa idzie itp. dzieje się cos co cofa was w rozwoju o pare miesiecy?!CO MAM ZROBIC W TEJ SYTUACJI PRZERWAc? MAM ZAMIAR WZNOWIC TRENINGI ZA 4 DNI ehhhh… /mad.gif :angry: 0 mad.gif / /mad.gif :angry: 0 mad.gif / /mad.gif :angry: 0 mad.gif / /mad.gif :angry: 0 mad.gif / /mad.gif :angry: 0 mad.gif / /mad.gif :angry: 0 mad.gif /

Hades
    Keymaster

przerwij cykl na 4dni i jedz dalej od poniedzialku czy wtorku

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest