M STRONG-MAN 2004

Ten temat zawiera 21 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Hades 17 lat, 7 miesiące temu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy

Hades
    Keymaster

Jak w martwym ciągu z lekkooci1 podnosi się 380 kilogramow, trudno nie być optymistą – mowi na dzien przed wylotem na Karaiby Mariusz Dominator Pudzianowski.

– W ostatnich dniach pe3ne rece roboty miał mój brat. Ja wrzucałem kule, a on je zdejmowa3. Zgadnijcie, kto miał wiecej czasu?
    Mariusz Pudzianowski rzeczywiście przez ostatni miesiąc dziel1cy go od mistrzostw owiata ciężko trenowa3 w oorodku przygotowan olimpijskich w Spale.

– Nie miałem chwili wytchnienia – opowiada. – Zanim zas3u?y3em sobie na śniadanie już była solidna porcja biegania i rozciągania zakonczona biczami wodnymi. Potem czas spedzony na siłowni, prysznic i wizyta w kriokomorze (kilka minut w temperaturze od minus 130 do 160 stopni).
    Na deser, po obiedzie jeszcze porcja ćwiczen, masaż i już można iść na kolacje.

– Wieczorem ws3uchiwa3em się w swoj organizm – opowiada najsilniejszy człowiek owiata. – Czu3em, że maszyna się grzeje, pracuje na coraz wy?szych obrotach.
    Dominator , który dzisiaj odlecia3 na Bahamy, wiele sobie obiecuje po tej podro?y.

– Wiem, że te wyspy, odkryte przez Krzysztofa Kolumba w 1492 roku, uchodzi3y za raj szmuglerow. Ja też cos na pewno przemyce . Lubie kupowaa egzotyczne drobiazgi. Gdy wracałem w zeszłym roku z mistrzostw w Zambii mój podreczny bagaż ważył 50 kilogramow. Nie było tam nic szczegolnego. W wiekszooci malutkie ozdoby z hebanowego drzewa. Co? mogłem poradzia, że jest ono takie cie?kie – zakonczy3 Dominator .

Hades
    Keymaster

?yczymy mu powodzenia i trzymamy kciuki ❗ 😀

Hades
    Keymaster

juz za tydzien w czwartek 23 września zaczynają się Mistrzostwa Swiata Strong Man

Pudzian waży 137kg i jest w dobrej formie 8)
    najgroYniejszymi rywalami dla Mariusza beda Savickas i Virastiuk

czekamy na zawody i trzymamy kciuki

Hades
    Keymaster

jak dla mnie jest on jednym z najwiekszych (nie tylko dosłownie) polskich sportowcow ostatnich lat. oby wszystko potoczy3o się zgodnie z planem.
    trzymam kciuki ! ! !

Hades
    Keymaster

zobaczymy jaksie to potoczy ale mysle ze poziom beddzie wyrownany

Hades
    Keymaster

❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ❗

uRuszają Mistrzostwa Owiata Strong Man/u

Ju? dzisiaj (23.09.2004) rozpoczynaja się eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Owiata Strong Man, ktore w tym roku odbywają się na Wyspach Bahama.
    W tym roku obowiazuje nowa formu3a eliminacji – 3acznie walczyc będzie
    tylko 12 zawodnikow, a do fina3owej serii dostanie się tylko 6 najlepszych. Tym razem w każdej konkurencji eliminacyjnej Mariusz będzie rywalizowa3 z innym zawodnikiem.

Rozpoczynam od mocnego pojedynku w martwym ciągu z Savickasem. Nastepnie w spacerze buszmena moim rywalem będzie Girard, w podnoszeniu kul – Minkvitz, w przysiadach – Karlsen, w ciągnieciu tira – anglik Felixa Maraka, w balach – Samuelson, itd. Wiem że będzie dużo cieżej niż rok temu. Mam nadzieje jednak że wejde do fina3u a w nim dopiero zacznie się ostra jazda! – powiedział Mariusz.

Organizatorzy przygotowali na eliminacje nastepujące konkurencje:
    – martwy ciąg na max. (od 270kg do 370kg – na czas)
    – spacer buszmena 30m na czas 420kg
    – podnoszenie kul (od 120kg do 170kg – na czas)
    – sumo reslin (nowa konkurencja)
    – prze?ucanie bali
    – przysiad na max. (od 270kg do 370kg – na czas)
    – wyciskanie na barki (120kg – na czas na ilość powtórzeń)
    – ciągniecie tira
    – konkurencja wi1zana (bieg z kotwic1 20m i ciągniecie 3ancucha 20m – na czas)
    – walizki (bieg na czas 165kg na 30m)
    – zegar 400kg

Hades
    Keymaster

ktoś wie na czy i na jakim kanale będzie transmisja b1dz jakies relacje?

Hades
    Keymaster

penwie na tvn puszcz1 to za pół roku 🙂

Hades
    Keymaster

wie ktoś na czy ma polegaa to sumo reslin (nowa konkurencja) ???
    jeżeli tak, Proszę o odpowied?…

Hades
    Keymaster

zwyciestwa Pudziana w eliminacjach
    Mariusz Pudzianowski udanie rozpocz13 eliminacje do Mistrzostw Owiata na Bahama. W pierwszej konkurencji (martwy ciąg na maszynie) w rywalizacji z jednym z najgroYniejszych rywali – Savickasem odnios3 pierwsze tego dnia zwyciestwo zaliczając cieżar 365kg. Zaczynaliomy od 270kg. Maksymalnie można było dYwign1a 370kg. Savickas skonczy3 na 355kg. Za zwyciestwo w konkurencji otrzyma3em jeden punkt plus dodatkowy punkcik za wygran1 w parze.
    W spacerze Buszmena Mariusz za rywala miał Hugo Girarda. Organizatorzy przygotowali platforme z postawionymi na niej motocyklami o łącznej wadze 420kg. Konkurencja rozgrywana była na odcinku 35m. Maksymalny czas przeznaczony do ukonczenia jej wynosi3o 75 sekund. Mariusz poradzi3 sobie z nią w 20 sekund!!! Za zwyciestwo w konkurencji i wyciestwo w parze Pudzian otrzyma3 znowu po jednym punkcie.
    Trzeci1 ostatnią konkurencją tego dnia było podnoszenie kul. Tym razem Mariusz rywalizowa3 z Mikvitzem i po raz trzeci tego dnia odnios3 zas3u?one zwyciestwo. Podobnie jak w dwoch pierwszych konkurencjach i tym razem otrzyma3 punkty za zwyciestwo w konkurencji i zwyciestwo w parze.

Po pierwszym dniu eliminacji Mariusz zajmuje 1 miejsce z przewag1 3 punktow w klasyfikacji.
    Dzisiaj Pudziana czekają kolejne konkurencje eliminacyjne (w tym sumo resling )

Hades
    Keymaster

gangsta skąd masz te informacje wszystkie?

Hades
    Keymaster

Ostatecznie Pudzian wygra3 eliminacje !!!

Zegar – Pudzian odnios3 zwyciestwo w tey konkurencji z Anglikiem Robinsonem
    Wyciskaniu na barki – zarowno Mariusz jak i Lotta uzyskali po 9 powtórzeń, jednak zwycie?y3 Pudzian gdyż uzyska3 o 20sekund lepszy czas
    Sumo resling – Pudzian przegra3 z Virasiukiem 2-1
    Konkurencja wi1zana – Pudzian wygra3 bezposrednią rywalizacje z Bergmanisem
    Spacer Farmera – Pudzian juch troche odpuoci3 i przegra3 rywalizacje w pojedynku z Murumetsem z Estonii.
    Przysiady – Pudzian zaliczy3 330kg i wygra3 rywalizacje z Kalsenem
    Ci1gniecie wozu strażackiego – Pudzian (34sek) wygra3 rywalizacje z Markiem Felixem (47sek)

Eliminacje wygra3 Mariusz Pudzianowski a oprocz niego w ocis3ym finale wystapić: Virastiuk, Savickas, Bergmanis, Samuelson, Karlsen.

Hades
    Keymaster

gangsta skąd masz te informacje wszystkie?

no właśnie?? też jestem ciekaw, bo jeżeli z jakiejo stronki to pewnie też tam beda zdjęcia (a poogl1dałbym sobie)

no i o co w koncu chodzi w tym Sumo resling ????

Hades
    Keymaster

uFAZA FINALOWA: /u

– konkurencja wi1zana (bieg z kotwic1 na odcinku 25 metrow + spacer farmera 2x165kg).

Mariusz kotwice przenios3 bardzo szybko, jednak w spacerze farmera wypad3y mu walizki i zają3 dopiero 4 miejsce, zwyciestwo z konkurencji odnios3 Virastyuk, drugi był Samuelson a trzeci Savickas.

– spacer buszmena z cieżarem 430kg na czas na odcinku 30metrow (w Polsce biegają z cieżarem 340kg)

Mariusz zają3 drugie miejsce w tey konkurencji, zwycie?y3 ponownie Virastyuk zao trzeci był Savickas

Po dwoch konkurencjach prowadzi3 Virastyuk z przewaga 4 punktow nad Pudzianowskim zao ten wyprzedza3 Savickasa.

– martwy ciąg – Pudzianowski pokaza3 klase i pewnie zwycie?y3 w tey konkurencji

– przysiady – Pudzian zają3 w tey konkurencji 3 miejsce

– wyciskanie na barki – Mariusz musiał pogodzia się z dopiero czwartym miejscem w tey konkurencji

Jest dobrze. Walka toczy się dalej. Nie wiadomo nadal kto wygra. Ja po dwoch dniach serii fina3owej jestem na 3 miejscu. W zasadzie miejsce na pudle mam już pewne. Teraz każdy mój start to walka o wy?sze miejsce. Pozostały dwa dni zawodow i wszystko się może wydarzya – powiedział Mariusz.

Na 100% o pierwsze miejsce toczya się będzie walka miedzy mna Savickasem i Virastyukiem. Każdy jest przygotowany na maxa. Każdy z nas chce wygraa. Ja popełniam błędy, Virastyuk rownież. Czuje, że ostatnia konkurencja rozstrzygnie. Bed1 to kule, wiec cos co lubie. Jak cos jednak zepsuje to znienawidze ją – dodał Mariusz.

Klasyfikacja generalna po dwoch dniach zawodow fina3owych wygląda nastepująco:
    1. Savickas24pkt
    Virastyuk24pkt
    3. Pudzianowski 21pkt
    4. Samuelson 13pkt
    5. Bergmanis 12pkt
    6. Karlsen 9pkt

Dzisiaj Mariusza czekają kolejne dwie konkurecje. Pierwsz1 z nich będzie ciągniecie 20 tonowego tira oraz taczki na odcinku 30 metrow.

Hades
    Keymaster

gangsta nie napisales ze przy przeciaganiu tira zaklinowaly się hamulce a pudzian i tak przeciagnal go na 7m po czym zrezygnowany zszedl z pola bitwy, ale to co się dzialo po nim przypominalo walke z wiatrakami inni tez nie dali rady jedynie marne 3m… i nie wiele wiecej potem doszlo do reklamacji…a co do zrodla to mam podobne informacje z jednej z codziennie ukazujcych się gazet…
    pozdrow……

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.

Pin It on Pinterest